در ادامه رقابت‌های روز سوم مسابقات پومسه قهرمانی جهان، مهدی جمالی پومسه رو شایسته استان تهران، عنوان سوم را کسب کرد و دومین مدال برنز  این رقابتها را از آن خود کرد.
به گزارش روابط عمومی هیات تکواندو استان تهران ؛ دهمین دوره مسابقات پومسه قهرمانی جهان از روز پنجشنبه (۸ مهرماه) با حضور ۷۶۲ پومسه رو از ۵۲ کشور در شهر “لیما” پرو در حال برگزاری است که با پیگیری رقابت‌های روز سوم مهدی جمالی در بخش انفرادی و در رده‌سنی ۱۸ تا ۳۰ به اجرای فرم پرداخت که موفق به کسب مدال برنز و عنوان سوم مسابقات قهرمانی جهان شد.
لازم به ذکر است تا کنون نمایندگان پایتخت نشین کشورمان در این رقابتها،توانستند یک نشان نقره و پنج برنز را کسب نمایند،سپهر عبدی رده سنی کمتر از ۱۴ سال به نشان نقره دست یافت،کوروش بختیار در رده سنی کمتر از ۱۸ سال در بخش تیمی به مدال برنز رسید،مهدی جمالی در رده سنی کمتر از ۳۰ سال سوم شد،ریحانه عمرانی و امیر رضا مهربان در رده سنی ۱۵تا ۱۷ سال به نشان برنز دست یافت.
گفتنی است؛ در دهمین دوره از مسابقات جهانی سیستم برگزاری مسابقات در بخش پومسه تغییر کرده و برای نخستین بار همزمان بر روی یک شیاپچانگ دو پومسه رو به اجرای فرم و رقابت می‌پردازند.

پرینت از مطلب