رقابتهای آزاد قهرمانی تکواندو حوزه جنوبغرب دربخش پسران،با حضور 170 هوگوپوش در سالن ورزشی فارابی برگزار شد .
به گزارش روابط عمومی هیات تکواندو استان تهران و به نقل از روابط عمومی هیات تکواندو جنوبغرب ؛
مسابقات قهرمانی آزاد تکواندو حوزه جنوب غرب جمعه 22 خرداد ماه در مجموعه ورزشی فارابی با حضور 170 شرکت کننده در سه رده سنی شکوفه ها،خردسالان و نونهالان ، رده های کمربندی سبز و آبی،قرمز و مشکی برگزار شد. که در پایان نفرات برتر اوزان دهگانه بدین شرح معرفی شدند ؛

 

5
رده سنی شکوفه ها:
وزن اول:1-علی گلیج 2-امیر پارسا کاملی 3-امیر محمد گودرزی
وزن دوم: 1-محمد پارسا تیلانی 2-امیر حسین محمد خانی 3-محمد متین جعفری
وزن سوم:1-طاها علی نژاد2-محمد مهدی سنایی 3-امیر حسن میرزاجانی 3-شاد مهر سلطانی
وزن چهارم:1-دانیال الوندی 2-مهدی حاجی زاده 3-محمد رضا حسنی پور3-حسین حسین زاده
وزن پنجم: 1-علیرضا رضایی فر 2-سعید امیری 3- امیر حسین رضوی
وزن ششم:1-علی اکبر حسنی 2-محمد سلطانی 3-ماهان فلاحتی 3-محمد جهانگیرزاده
وزن هفتم:1- مهر شاد بیک وردی 2- ایلیا زارعی
وزن نهم:1-سدرا زارعی 2-محمد رضا ندیمی
وزن دهم: 1- محمد مهدی قریبی 2-آرمین آزادی پیکر 3- فرید بهرامی

 

4
رده سنی خردسالان
(کمربند سبز و آبی):
وزن دوم: 1- ماهان کردان 2- علی رفیعی3- سعید صافی 3- محمد مهدی لطفی
وزن سوم: 1- محراب پایدار 2-امیر حسین حسینی 3- بار بد رحمانی 3-محمد ابراهیم ابراهیمی
وزن چهارم: 1- علی کلانتری 2- امیر حسین عزیزی 3- مهدی ارشدی 3- عرفان قلی پور
وزن پنجم: 1- محمد رضا آگاهی وند 2- علیرضا خسروی 3- امیر محمد قدیمی 3- علی اسکندی نیا
وزن ششم: 1- مانی کامرانی2- محمد حسین علیزاده 3- محمد عزتی 3- امیر حسین محمدی
وزن هفتم: 1- محمد مهدی گوینده 2- پویا صفر پور3-پارسا محمدی روشن
وزن هشتم: 1- مسیح کامرانی 2- هومن احمدی خواه 3- احمد رضا عباسی 3- محمد عرشیا خانکی
وزن نهم : 1- رضا اسلامی 2- محمد امین لونی 3- حسین سلمانی 3- ماهان محمود خانی
وزن دهم : 1-ابوالفضل چقایی 2- امیر حسین طبسی زاده 3- محمد گل محمدی 3- مهدی برزگر
( کمربند قرمز و مشکی):
وزن اول: 1- سهیل پنداشته 2- علی محمد پور
وزن دوم: 1-شروین شعبانی 2- ایمان کهکی 3- علیرضا اموری 3- امیر مهدی طاهر خانی
وزن سوم : 1-امیر حسین کامرانی 2- محمد رضا حیدری 3- پویا ثانعی
وزن چهارم : 1- امیر حسین ذوالفعلی زاده 2- هیر بد همایون 3- آرین صفری
وزن پنجم : 1-علی کاظمی 2- امیر محمد کیمیایی 3-محمد رضا اسلامی مقدم 3- امیر محمد کاملی
زن ششم: 1- محمد رضاحیدر بیگی2 – امیر حسین محمدی 3- امیر محمد ضیایی 3- یاسین براری
وزن هفتم : 1- سعید حیدری 2- طاها آیریان 3- امیر مسعود فرجی
وزن نهم :1- محمدمهدی رحیمی 2- کسری پیکانی 3- نوید خالقی
وزن دهم: 1-علیرضا اسدی 2- حسام یوسفی 3- امیر حسین خوش دوست 3- حسین صادقی

2

رده سنی نونهالان
(کمربند سبز و آبی):
وزن اول: 1-محمد مهدی فردو سیان2- میلاد ابراهیمی 3- سهیل عبدالعلی زاده 3- حمید حیدری
وزن دوم: 1-حسین گودرزی 2- محمد رضا توحید لو 3- امیر حسین ناد علی 3- امیر حسین حمید زاده
وزن سوم : 1- علیرضا شرفی 2-محمد عالی مهر 3- مهدی حسن بیگی
وزن چهارم: 1-محمد یار زارع زاده 2- آرین فتحی 3- علیرضا قاسمی
وزن ششم : 1- علی صالحی 2- سروش بوجار کار
وزن هشتم : 1- نوید سلطان محمدی 2- علی رزاقی 3- محمد حسین صالح کوتاه 3- آریا عربی مند دلکانی
وزن نهم: 1- علیرضا آشوری2- سید احمد احمدی

3
(کمربند قرمز و مشکی):
وزن اول: 1- علی صیادی 2- مهزیار ترکمان 3- سیروس تیموری 3- علی اصلانی
وزن دوم: 1-حسین صمدی 2- علیرضا ستاری 3- امیر حسین عباس زاده 3- محمد ممیزی
وزن سوم: 1-محراب عظیمی 2- رضا رضا زاده 3- امیر احمد سلطانی 3- حسن اردستانی
وزن چهارم : 1- مهدی طایفی 2- محمد رضا یزدان پرست 3- هومن بخشی 3- ابوالفضل حسن آبادی
وزن پنجم: 1- امید صبای 2- سعید محمدی 3- علی اصغر سلیمانی 3- امید طاهری
وزن ششم : 1- علیرضا اخباری 2- حسین قره گوزلو 3- امیر حسین آقایی
وزن هفتم : 1- محمد رضا فتحی 2- مهیار راجی 3- محمد امین هویدا 3- محمد رضا حیدر بیگی
وزن هشتم : 1- عرفان سعیدی 2- امیر عباس صابری

 

8
لازم به ذکراست در حاشیه این رقابتها مراسم تقدیر از 9 مربی برتر حوزه اساتید”حمید باقی نژاد،حسینعلی نعیمی، ندا زارع،زهرا شهباز نژاد،لقمان کشاورز،حسن عسکری،یوسف جهانگیری،ایرج حسینی وسهیل عباسی ” که در سال 1393 فعالیت درخشانی در سطح حوزه و استان و کشور و جهان داشتند برگزار شد