رقابتهای آزاد قهرمانی تکواندو حوزه جنوبغرب دربخش پسران،با حضور ۱۷۰ هوگوپوش در سالن ورزشی فارابی برگزار شد .
به گزارش روابط عمومی هیات تکواندو استان تهران و به نقل از روابط عمومی هیات تکواندو جنوبغرب ؛
مسابقات قهرمانی آزاد تکواندو حوزه جنوب غرب جمعه ۲۲ خرداد ماه در مجموعه ورزشی فارابی با حضور ۱۷۰ شرکت کننده در سه رده سنی شکوفه ها،خردسالان و نونهالان ، رده های کمربندی سبز و آبی،قرمز و مشکی برگزار شد. که در پایان نفرات برتر اوزان دهگانه بدین شرح معرفی شدند ؛

 

5
رده سنی شکوفه ها:
وزن اول:۱-علی گلیج ۲-امیر پارسا کاملی ۳-امیر محمد گودرزی
وزن دوم: ۱-محمد پارسا تیلانی ۲-امیر حسین محمد خانی ۳-محمد متین جعفری
وزن سوم:۱-طاها علی نژاد۲-محمد مهدی سنایی ۳-امیر حسن میرزاجانی ۳-شاد مهر سلطانی
وزن چهارم:۱-دانیال الوندی ۲-مهدی حاجی زاده ۳-محمد رضا حسنی پور۳-حسین حسین زاده
وزن پنجم: ۱-علیرضا رضایی فر ۲-سعید امیری ۳- امیر حسین رضوی
وزن ششم:۱-علی اکبر حسنی ۲-محمد سلطانی ۳-ماهان فلاحتی ۳-محمد جهانگیرزاده
وزن هفتم:۱- مهر شاد بیک وردی ۲- ایلیا زارعی
وزن نهم:۱-سدرا زارعی ۲-محمد رضا ندیمی
وزن دهم: ۱- محمد مهدی قریبی ۲-آرمین آزادی پیکر ۳- فرید بهرامی

 

4
رده سنی خردسالان
(کمربند سبز و آبی):
وزن دوم: ۱- ماهان کردان ۲- علی رفیعی۳- سعید صافی ۳- محمد مهدی لطفی
وزن سوم: ۱- محراب پایدار ۲-امیر حسین حسینی ۳- بار بد رحمانی ۳-محمد ابراهیم ابراهیمی
وزن چهارم: ۱- علی کلانتری ۲- امیر حسین عزیزی ۳- مهدی ارشدی ۳- عرفان قلی پور
وزن پنجم: ۱- محمد رضا آگاهی وند ۲- علیرضا خسروی ۳- امیر محمد قدیمی ۳- علی اسکندی نیا
وزن ششم: ۱- مانی کامرانی۲- محمد حسین علیزاده ۳- محمد عزتی ۳- امیر حسین محمدی
وزن هفتم: ۱- محمد مهدی گوینده ۲- پویا صفر پور۳-پارسا محمدی روشن
وزن هشتم: ۱- مسیح کامرانی ۲- هومن احمدی خواه ۳- احمد رضا عباسی ۳- محمد عرشیا خانکی
وزن نهم : ۱- رضا اسلامی ۲- محمد امین لونی ۳- حسین سلمانی ۳- ماهان محمود خانی
وزن دهم : ۱-ابوالفضل چقایی ۲- امیر حسین طبسی زاده ۳- محمد گل محمدی ۳- مهدی برزگر
( کمربند قرمز و مشکی):
وزن اول: ۱- سهیل پنداشته ۲- علی محمد پور
وزن دوم: ۱-شروین شعبانی ۲- ایمان کهکی ۳- علیرضا اموری ۳- امیر مهدی طاهر خانی
وزن سوم : ۱-امیر حسین کامرانی ۲- محمد رضا حیدری ۳- پویا ثانعی
وزن چهارم : ۱- امیر حسین ذوالفعلی زاده ۲- هیر بد همایون ۳- آرین صفری
وزن پنجم : ۱-علی کاظمی ۲- امیر محمد کیمیایی ۳-محمد رضا اسلامی مقدم ۳- امیر محمد کاملی
زن ششم: ۱- محمد رضاحیدر بیگی۲ – امیر حسین محمدی ۳- امیر محمد ضیایی ۳- یاسین براری
وزن هفتم : ۱- سعید حیدری ۲- طاها آیریان ۳- امیر مسعود فرجی
وزن نهم :۱- محمدمهدی رحیمی ۲- کسری پیکانی ۳- نوید خالقی
وزن دهم: ۱-علیرضا اسدی ۲- حسام یوسفی ۳- امیر حسین خوش دوست ۳- حسین صادقی

2

رده سنی نونهالان
(کمربند سبز و آبی):
وزن اول: ۱-محمد مهدی فردو سیان۲- میلاد ابراهیمی ۳- سهیل عبدالعلی زاده ۳- حمید حیدری
وزن دوم: ۱-حسین گودرزی ۲- محمد رضا توحید لو ۳- امیر حسین ناد علی ۳- امیر حسین حمید زاده
وزن سوم : ۱- علیرضا شرفی ۲-محمد عالی مهر ۳- مهدی حسن بیگی
وزن چهارم: ۱-محمد یار زارع زاده ۲- آرین فتحی ۳- علیرضا قاسمی
وزن ششم : ۱- علی صالحی ۲- سروش بوجار کار
وزن هشتم : ۱- نوید سلطان محمدی ۲- علی رزاقی ۳- محمد حسین صالح کوتاه ۳- آریا عربی مند دلکانی
وزن نهم: ۱- علیرضا آشوری۲- سید احمد احمدی

3
(کمربند قرمز و مشکی):
وزن اول: ۱- علی صیادی ۲- مهزیار ترکمان ۳- سیروس تیموری ۳- علی اصلانی
وزن دوم: ۱-حسین صمدی ۲- علیرضا ستاری ۳- امیر حسین عباس زاده ۳- محمد ممیزی
وزن سوم: ۱-محراب عظیمی ۲- رضا رضا زاده ۳- امیر احمد سلطانی ۳- حسن اردستانی
وزن چهارم : ۱- مهدی طایفی ۲- محمد رضا یزدان پرست ۳- هومن بخشی ۳- ابوالفضل حسن آبادی
وزن پنجم: ۱- امید صبای ۲- سعید محمدی ۳- علی اصغر سلیمانی ۳- امید طاهری
وزن ششم : ۱- علیرضا اخباری ۲- حسین قره گوزلو ۳- امیر حسین آقایی
وزن هفتم : ۱- محمد رضا فتحی ۲- مهیار راجی ۳- محمد امین هویدا ۳- محمد رضا حیدر بیگی
وزن هشتم : ۱- عرفان سعیدی ۲- امیر عباس صابری

 

8
لازم به ذکراست در حاشیه این رقابتها مراسم تقدیر از ۹ مربی برتر حوزه اساتید”حمید باقی نژاد،حسینعلی نعیمی، ندا زارع،زهرا شهباز نژاد،لقمان کشاورز،حسن عسکری،یوسف جهانگیری،ایرج حسینی وسهیل عباسی ” که در سال ۱۳۹۳ فعالیت درخشانی در سطح حوزه و استان و کشور و جهان داشتند برگزار شد