photo_2017-11-25_10-38-12

در پایان مرحله نهایی سی و یکمین دوره لیگ برتر نوجوانان پسر تیم بهین آور موفق شد به عنوان قهرمانی این دوره از رقابت ها را به نام خود ثبت کند، تیم شیرینی سازی بال دی بال نایب قهرمان شد و تیم فرایندسازان انرژی در سکوی سومی ایستاد.

به گزارش روابط عمومی هیئت تکواندو استان تهران؛ رقابت های مرحله نیمه نهایی و نهایی سی و یکمین دوره لیگ برتر نوجوانان  پسر گرامیداشت شهید پاسدار ناصر امامی،  روز جمعه سوم آذر ماه با حضور ۴ تیم بهین آور، شیرینی سازی بال دی بال، بهین آور، رام صنعت بهاره برگزار شد.

 

در مرحله گروهی لیگ برتر نوجوانان ۲ گروه ۶ و ۷ تیمه حضور داشتند که در نهایت دو تیم از هر گروه جواز حضور در مرحله نیمه نهایی را کسب کردند.

در مرحله نیمه نهایی، تیم های فرایندسازان انرژی تیم اول گروه یک با شیرینی سازی بال دی بال تیم دوم گروه دو  با یکدیگر روبه رو شدند که در نهایت شیرینی سازان بال دی بال با غلبه بر رقیب خود به فینال راه یافت.

چهره دیگر فینالیست را هم دیدار تیم های بهین آور تیم اول گروه دو و رام صنعت بهاره تیم دوم گروه یک مشخص کرد.

دیداری که با برد بهین آور به پایان رسید.

در مرحله فینال تیم های بهین آور و شیرینی سازی بال دی بال بعد از یک رقابت نزدیک و تماشایی با نتیجه ۵ بر ۵ به تساوی رسیدند.

بعد از این مساوی و طبق قانون سازمان لیگ ، بین ۳ وزن برای مسابقه مجدد قرعه کشی شد که بهین آور توانست ۲ بر ۱ از رقیب پیشی بگیرد.

بهین آور با این پیروزی توانست سومین قهرمانی خود را در رقابت های لیگ استان تهران جشن بگیرد.

در پایان این رقابت ها مراسم اختتامیه سی و یکمین دوره لیگ برتر نوجوانان پسر با حضور مسعود لشکری دبیر هیئت تکواندو استان تهران و پیشکسوتان برگزار شد.

**اسامی برترین ها:

فنی ترین تیم: بهین آور

فنی ترین مربی: حسین کریمی از بهین آور

بهترین سرپرست: حمیدرضا ارمی از هیئت شمال غرب

بهترین بازیکن: دانیال عربی از فرایندسازان انرژی

جام اخلاق: هیئت پردیس

انتهای پیام/

 

print