به گزارش روابط عمومی هیئت تکواندو استان تهران ؛ رقابت های قهرمانی آزاد پسران حوزه شمیرانات روز جمعه ۲۰ مهر ماه در سالن ورزشی شهدای کاشانک برگزار شد.

در این پیکارها ۲۱۷ تکواندوکار به روی شیاپ چانگ رفتند.

**اسامی نفرات برتر به شرح ذیل است :

**شکوفه ها ( سبز آبی)

وزن اول:۱- علی سید برهانی ۲-امیرعلی مشکانی.

وزن دوم: ۱-مهدی مرادی ۲-امیرکیان محمدی نجات.

وزن سوم:۱-متین میرزائی ۲-حسن کانتا ۳-مزدک زینعلی ۴-رضا اظهری.

وزن چهارم:۱-آریان داودی اشلقی ۲-امیدرضا دژبان ۳-نامی لطفی ۴- پرهام ایرانشاهی.

وزن پنجم:۱-امیرعلی رحمتی ۲-آبتین امیری ۳-ارشیا مستخدمین حسینی ۴-رهام یاسینی.

وزن ششم: ۱-پارسا هوشیار ۲-علی اصغر مهاجر ایروانی ۳-امیرعلی قشقایی.

وزن هفتم: ۱-آراد خسروی ۲-محمدمهدی رحمتی.

 

**خردسالان

قرمز مشکی : ///

وزن اول:۱-امیرمهدی ربیعی ۲-پرهام سلمانی.

وزن سوم:۱-محمدصدرا فکری کیسمی ۲-رهام چودار رضائی آذر.

وزن پنجم: ۱-یوسف نورائی ۲-سامان حافظی ۳-رامتین میرزائی ۴-محمدحسین ابوفاضلی.

وزن ششم:  ۱-سید مهراد مویدی ۲-امیرمهدی علی محمدی.

وزن هفتم: -محمدبهراد وطنی ۲-محمدطاها محمدی ۳-محمدحسام حاجی علی.

وزن دهم: ۱-محمدحسین الفتی ۲-نیما خوشحال طلب ۳-محمدصالح ابرغانی.

 

سبز -آبی :///

وزن اول:۱-مهدیار مقدسی ۲-مهتیا رضا سلطانی ۳-آریابد یزدانی ۴- حسین مومنی.

وزن دوم: ۱-سینا سماوی ۲-پارسا احمدی تهرانی ۳-امیرمحمد زارعین ۴-طاها خاتم گویا.

وزن سوم:۱-کوروش احمدوند ۲-علیرضا معتمد ۳-امین پارسا زهدی ۴-امیرعلی برزگر.

وزن چهارم:۱پویا میرزائی گودرزی ۲-آرتین ابراهیمی بلواری ۳-امیرعلی مصلائی ۴-رسا شابی ثانی.

وزن پنجم: ۱-ابوالفضل اسکندری ۲- شروین اصغری ۳-مجید شیرزاد ۴-آرتین ابراهیمیان.

وزن ششم: ۱-پارسا ایمانی بیاتی ۲-محمدمهدی رضائی ۳-آرین آل حوز ۴-مهدی خسروی.

وزن هفتم: ۱-یاسین جرجانی ۲-مانی شادمهر ۳-حسین مرادی ۴-طاها عبداله پورچری.

وزن هشتم: ۱-امیررضا بهرامی پیروز ۲-سجاد حسنی نجاری ۳-بهداد توسلی ۴-امیرحسین منظوری ثمرین.

وزن نهم: ۱-علیرضا حیدریان ۲-علی ادبی مطلق.

وزن دهم: ۱-امیرعباس مختاری ۲-محمد ناصری ۳-سید کسری نصراله حسینی ۴-علی کاشانی.

 

** نونهالان

قرمز- مشکی :///

وزن اول:۱-مسیحا کریمی جعفری ۲-امیرطاها بهاری ۳-کامیار موحد ۴-علی شم آبادی.

وزن دوم: ۱-محمدسام فکری ۲-حبیب اله محمدی ۳-سیاوش خرم ۴-عماد رحمانی عرب.

وزن سوم:۱-امیرمهدی گنجی ۲-سهیل صابری ۳-محمدحنیف نیک سرشت ۴-پوریا علیزاده.

وزن چهارم: ۱-رضا کلهر ۲- آرمین صادقی ۳-امیرعلی حسنلو ۴-امیرمحمد کامران.

وزن پنجم: ۱-مانی یاوری ۲- محمدمهدی روستائی ۳-امیررضا شامحمدی ۴-امیرعلی حکمت زاده.

وزن ششم: ۱-ماهان شریفی علیایی ۲- محمدمهدی سعیدی ۳-ابراهیم غریبیان ۴-سید ابوالفضل قربانپور.

وزن دهم: ۱- پارسا امیدی ۲-امیرمهدی امیری.

 

سبز آبی :///

وزن اول:۱-مهراد رحیمی ۲-کامبیز میری ۳-میلاد مقیمی ۴-علی اصغر اسدی.

وزن دوم: ۱-صدرا محسنی خواه ۲-پدرام بهمنی ۳-محمدامین اله وردی ۴-علی نجفی.

وزن سوم:۱-امیرمهدی کفاش ۲-محمدرضا چراغی ۳-علی صادقی نسب ۴-سید کورش خاکساری.

وزن چهارم: ۱-محمدمهدی احمدی انصار ۲-فربد محرم زاده ۳-محمدمهدی رضایی ۴-سید طاها صادقی.

وزن پنجم: ۱-دانیال معتمدی ۲-امیرحسین جلالی ۳-امیرعلی دستیار برنت ۴-نیما صنعتی.

وزن ششم: ۱-امیرعلی کوهی ۲-عرفان رجب کاشانی ۳-محسن شرقی.

وزن هفتم: ۱-مهدی صفریان نودهی ۲-امیررضا گلیج ۳-محمدهادی نیکجو.

وزن هشتم: ۱-فربد مرادی موحد ۲-متین محمدنژاد ۳-سیدوحید نقیب پور ۴-ارشیا کهریزی.

وزن نهم: ۱-سید ماهان مسیبی ۲-سامان خوشیار.

وزن دهم: ۱-محمد خمار باغی ۲-محمدمهدی آقا ملایی ۳-محمدطاها ایرانشاهی ۴-ایلیا کسبه.

 

 

print