در پایان هفته سوم از رقابتهای لیگ دسته یک خردسالان پسر،تیم پاکدشت و چهاردانگه صدرنشینان گروه یک و دو شدند .

به گزارش روابط عمومی هیئت تکواندو استان تهران، سیزدهمین دوره رقابت های لیگ دسته یک خردسالان باشگاه های استان تهران یادواره شهید تکواندو کار امید سبز علی گل آشتیانی ، با حضور ۱۴ تیم در گروه یک “فروشگاه ورزشی اندیشه اسپرت، نام آوران، هیئت تکواندو پاکدشت، اسپاد نوین ، هیئت تکواندو رباط کریم، شیرینی بال دی بال، مهرآوران” در گروه دو “تیم های پارس الف ، پارس ب، بسیج نهاجا، هیئت بهارستان، هیئت تکواندو چهاردانگه ، آکادمی امین نواز، گروه صنعتی نوین دقت ” پنجشنبه هفتم تیر ماه در سالن تکواندو زنده یاد سید سعید مهیمن برگزار شد.
در پایان هفته سوم این دوره از رقابتها در گروه یک تیم هیات تکواندو شهرستان پاکدشت با کسب ۷ امتیاز و در گروه دوم تیم هیات تکواندو شهرستان چهاردانگه با کسب ۶ امتیاز صدرنشین شد .

گروه یک:

 

گروه دو:

نتایج دیدارهای هفته اول الی سوم از گروه یک و دو به شرح ذیل  از سوی سازمان لیگ اعلام شد ؛
گروه اول
هفته اول///
فروشگاه ورزشی اندیشه اسپرت  ۷  – اسپاد نوین ۳
نام آوران ۷ – هیئت تکواندو رباط کریم ۳
هیئت تکواندو پاکدشت ۶ – مهرآوران ۴
شیرینی بال دی بال – استراحت
هفته دوم///
نام آوران  ۴ – شیرینی بال دی بال ۵
هیئت پاکدشت  ۷ – اسپاد نوین ۳
مهرآوران ۳ – هیئت تکواندو رباط کریم  ۷
فروشگاه ورزشی اندیشه اسپرت – استراحت
هفته سوم///
هیئت تکواندو پاکدشت  ۵ – فروشگاه ورزشی اندیشه اسپرت  ۵
مهرآوران  ۴  _ شیرینی بال دی بال  ۶
هیئت تکواندو رباط کریم   ۹ – اسپاد نوین  یک
نام آوران – استراحت

**برترین ها:

فنی ترین تیم : هیئت پاکدشت

فنی ترین مربی :علی مومنی از هیئت پاکدشت

بهترین سرپرست:مهدی سلیمانی فرد از هیئت بهارستان

تیم اخلاق : هیئت بهارستان

بهترین بازیکن: امیر مهدی بدری از هیئت پاکدشت

 

گروه دوم:
هفته اول///
اکادمی امین نواز  ۵ – هیات بهارستان ۵
پارس الف  ۲ -هیات تکواندو چهاردانگه  ۸
بسیج نهاجا  ۳ – گروه صنعتی نوین دقت ۶
پارس ب  ( استراحت)
هفته دوم://
پارس الف  ۵ – پارس ب ۵
بسیج نهاجا ۲ -هیات بهارستان  ۸
گروه صنعتی نوین دقت  صفر – هیات تکواندو چهاردانگه  ۱۰
آکادمی امین نواز (استراحت)

**اسامی برترین ها:

فنی ترین تیم: هیئت چهاردانگه

فنی ترین مربی : فرهاد نصرالهی از هیئت چهاردانگه

بهترین سرپرست: محمد هاشمی از آکادمی هاشمی

تیم اخلاق : آکادمی تکواندو مهدیه بومهن

بهترین بازیکن : مهراب ابراهیمی از پارس پایتخت

print