photo_2017-11-14_09-58-08

فنی ترین بازیکن لیگ برتر نونهالان گفت: امسال همراه تیم بهین آور در تمامی مبارزه هایم به پیروزی دست یافتم و موفق شدم نفر اول رنکینگ انفرادی شوم.

متین امیرمحمدی، در گفتگو با روابط عمومی هیات تکواندو استان تهران، گفت: در مسابقات لیگ برتر نونهالان باشگاه های استان تهران، امسال من همراه تیم بهین آور بودم که موفق شدیم به عنوان قهرمانی برسیم، همچنین من در پایان رقابت ها به عنوان فنی ترین بازیکن انتخاب شدم از ۱۴ بازی که انجام داده بودم ۱۴ برد کسب کردم.

وی در ادامه بیان کرد: سطح رقابت های لیگ بسیار بالا بود، در پیکارهای امسال ۴ ملی پوش حضور داشتند، من در سال گذشته در مسابقات انتخابی استان تهران نایب قهرمان شدم، در لیگ سال گذشته ، بازی های زیادی انجام ندادم و رنکینگ نداشتم  اما امسال در تمام بازی ها روی شیاپ چانگ رفتم و توانستم پیروز باشم در نهایت نفر اول رنکینگ انفرادی شدم.

فنی ترین بازیکن لیگ برتر نونهالان در پاسخ به این سوال که کدام یک از رقیبانت سر سخت تر از بقیه بود، گفت: جدی ترین رقیب من علی اکبری از تیم فرایندسازان بود که ملی پوش است البته شرایط به گونه ای رقم خورد که باهم مبارزه نکردیم.

وی خاطرنشان کرد: مدت ۶ سال است که تکواندو را آغاز کرده ام، امسال چهارمین قهرمانی در رقابت های لیگ بود که همراه تیم هایی که در آن حضور داشتم به دست آوردیم ( رام صنعت بهاره، شیرآلات پپکو، هیئت اسلامشهر و بهین آور) ، اما امسال برای اولین بار به عنوان فنی ترین بازیکن انتخاب شدم و حس خوبی دارم.

امیرمحمدی گفت: هدف اصلی من این است که به تیم ملی نوجوانان و بزرگسالان راه یابم، از تمامی مربیان تیم بهین آور و مربیانی که تاکنون نزد آنها تمرین کرده ام تشکر می کنم و قدر زحماتشان را می دانم و امیدوارم هرروز بهتر از قبل نتیجه بگیرم.

photo_2017-11-14_09-58-45

انتهای پیام/

print