لیگ دسته یک نونهالان پسر باشگاه های استان تهران روز جمعه ۲۰ مهر در دو گروه یک و دو برگزار خواهد شد.

به گزارش روابط عمومی هیئت تکواندو استان تهران؛ سیزدهمین دوره رقابت های لیگ دسته یک نونهالان پسر باشگاه های استان تهران یادواره شهید علی پاچانی با حضور ۱۸ تیم در دو گروه مختلف در حال پیگیری است.

هفته هشتم از رقابت های گروه اول و هفته های ششم تا هشتم مسابقات گروه دوم روز جمعه ۲۰ مهر ماه در سالن زنده یاد سید سعید مهیمن (خانه تکواندو پایتخت) برگزار می گردد.

تیم های هیئت بهارستان، باغستان شهریار، آکادمی نجفی، هیئت شمال غرب ، نام آوران شهرقدس، هیئت تکواندو پاکدشت، آکادمی توسن، آکادمی امین نواز، اسپاد نوین در گروه یک قرار دارند و تیم های حامی، تعاونی انقلاب شهریار، آکادمی هاشمی، شاهین گل جنوب غرب ، پارس پایتخت، هیئت پردیس ، مهرآوران ، رهپویان و هیئت تکواندو چهاردانگه نیز در گروه دو به مبارزه خواهند پرداخت.

در پایان رقابت های هفته هفتم گروه اول، تیم ابزار یراق آلات توسن با ۱۸ امتیاز و تفاضل ۴۴ تاکنون در صدر جدول رده بندی قرار گرفته است. باغستان شهریار با ۱۸ امتیاز و تفاضل ۲۶ دوم است ، تیم هیئت بهارستان با ۱۰ امتیاز در رده سوم قرار دارد.

تیم هیئت تکواندو چهاردانگه تا پایان هفته ششم با ۱۱ امتیاز صدرنشین جدول گروه دوم است . تیم رهپویان با ۱۰ امتیاز در مکان دوم قرار دارد و پارس پایتخت با ۹ امتیاز تاکنون در جایگاه سوم است.

**برنامه مسابقات به شرح ذیل است: 

گروه اول

هفته هشتم :///

شهرداری شهر قدس – استراحت

آکادمی نجفی – ابزار یراق آلات توسن

هیئت بهارستان – اسپاد نوین

باغستان شهریار – هیئت تکواندو شمیرانات

هیئت شمال غرب – هیئت تکواندو پاکدشت

گروه دوم

هفته ششم:///

هیئت تکواندو چهاردانگه – استراحت

مهرآوران – رهپویان

پارس پایتخت – آکادمی تکواندو مهدیه بومهن

آکادمی هاشمی – شاهین گل جنوب غرب

حامی – تعاونی انقلاب شهریار

هفته هفتم :///

مهرآوران – استراحت

پارس پایتخت – هیئت تکواندو چهاردانگه

آکادمی هاشمی – رهپویان

حامی – آکادمی تکواندو مهدیه بومهن

تعاونی انقلاب شهریار – شاهین گل جنوب غرب

هفته هشتم :///

پارس پایتخت – استراحت

آکادمی هاشمی – مهرآوران

حامی – هیئت تکواندو چهاردانگه

تعاونی انقلاب شهریار – رهپویان

شاهین گل جنوب غرب – آکادمی تکواندو مهدیه بومهن

انتهای پیام /

 

print