اخبار ویژه
فهرست
صفحه اصلی
هیئت تکواندو استان تهران
تاریخچه تکواندو
اعضا هیئت رئیسه
حوزه و شهرستان ها
کمیته ستادی
رشته ها
کیوروگی
پومسه
هانمادانگ
اخبار
اخبار کل
گفت و گو
گزارش
کمیته بانوان
کمیته آموزش
کمیته مربیان
کمیته فرهنگی
کمیته استعداد یابی
کمیته روابط عمومی
کمیته مسابقات
کمیته سایت بانک اطلاعات
کمیته داوران
کمیته آزمون
کانون بسیج
کمیته تحفیقات و پژوهش
سازمان لیگ
آرشیو اخبار
۱۳۹۶
فروردین
اردیبهشت
خرداد
تیر
مرداد
شهریور
مهر
آبان
آذر
دی
۱۳۹۵
فروردین
اردیبهشت
خرداد
تیر
مرداد
شهریور
مهر
آبان
آذر
دی
بهمن
اسفند
۱۳۹۴
۱۳۹۲
۱۳۹۳
۱۳۹۱
۱۳۹۰
۱۳۸۹
اخبار حوزه و شهرستان ها
اسلامشهر
باقرشهر
بهارستان
پاکدشت
پردیس
پیشوا
جنوب شرق
جنوب غرب
چهاردنگه
دماوند
رباط کریم
رودهن
شمال شرق
شمال غرب
شمیرانات
شهرری
شهریار
فیروزکوه
قدس
قرچک
تصویر
گزارش تصویری
پاراتکواندو
ویدیو
کل ویدیو
قوانین
کیوروگی
پومسه
هانمادانگ
آیین نامه
لیگ سال ۹۶
لیگ سال ۹۵
لیگ سال ۹۴
لیگ سال ۹۳
باشگاههای استان تهران
بانوان
آقایان
تالار مدال آوران
شهدای پایتخت
افتخار آفرینان سال ۹۵
مربیان
اسامی داوران
آقایان
داوران بین المللی
داوران ملی
داوران درجه یک
داوران درجه دو
داوران درجه سه
ارتباط با دبیر
ارسال گزارش
فرم ها
سامانه فدراسیون تکواندو
۱۱:۵۰:۵۲ - یکشنبه ۲۶ آذر ۱۳۹۶
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
معرفی برترین های لیگ آینده سازان شهریار تا پایان هفته دوم

photo_2017-12-17_11-43-38

دومین دوره لیگ آینده سازان خردسالان و نونهالان شهریار گرامیداشت شهدای گرانقدرتکواندوکار شهریار ( شهید احمد اشرف و اسرافیل شیخی) با معرفی نفرات برتر به کار خود پایان داد.

به گزارش روابط عمومی هیئت تکواندو استان تهران، هفته دوم از اولین دوره مسابقات لیگ نونهالان و دومین دوره لیگ خردسالان، “آینده سازان شهریار” روز جمعه ۲۴  آذر ماه به میزبانی شاهدشهر شهریار برگزار  شد.

مسابقات این هفته تحت عنوان گرامیداشت شهدای تکواندوکار ” احمد اشرف” و “اسرافیل شیخی” بود که ۱۷۲ تکواندوکار به مصاف رقبای خود رفتند.

**نفرات برتر لیگ انفرادی خردسالان تا پایان دور دوم:

وزن اول: ۱-حسین قلی پور لاشه ۲- علی نصرالهی ۳- سینا نیکی کالمرزی
وزن دوم: ۱- ابوالفضل زلفی ۲- ابوالفضل پیجی کشی ۳- امیرعلی رضایی
وزن سوم: ۱-علیرضا بارودی سلطانی ۲- ابوالفضل ایمانی ۳- طه زادحسین
وزن چهارم:
الف: ۱- اهورا عبدی ۲-عرشیا رزمی ۳- ابوالفضل خسروزاده
ب: ۱- حامد هرائینی ۲- امیرمهدی بیات ۳- امیرعلی دالوند
وزن پنجم: ۱- معراج فاتحی ۲- علیرضا لاله بیگی ۳- علیرضا خانلرپور
وزن ششم:
الف: ۱- پرهام رحیمی ۲- علیرضا یزدانی ۳- محمدرضا نوروزی
ب: ۱-علی داداشی ۲- بنیامین صفری ۳- علیرضا ایمانزاده حافظ
وزن هفتم:
الف: امیرمهدی رضاپور ۲- علی بهرامی منش ۳- سامان کمالی
ب: ۱- امیرعلی نورشاهی ۲- امیرحسین بشردوست ۳- آریا گرامی
وزن نهم: ۱- حمیدرضا عبدلی ۲- امیرحسین حجازی ۳- هومن یوسفی
وزن دهم:
الف: محمدامین افشار ۲- سینا رضایی ۳- علیرضا دهقان
ب: ۱- محمدحسام قدیانی ۲- فرشاد قدیری ۳- عرفان رضایی
**نفرات برتر لیگ نونهالان تا پایان دور دوم:
وزن اول: ۱- سعید سلمانی ۲- قاسم سلمان پور ۳- سینا آقابیگ پور
وزن دوم:
الف: ۱- آرش وزیری دوست ۲-امیرمحمدگلی ۳- ماهان خدابخشی
ب: امیرمحمد عباس پور ۲- حمید رضوان ۳- محمدرضا یعقوبی زاده
وزن سوم:
الف: ۱- اوستا عرب اسدی ۲- علیرضا خرمی ۳- پویا مددی
ب: ۱- رضا نوروزیان زاده ۲ – محمدامین صفری ۳- امین بهلولی
وزن چهارم:
الف: ۱- رضا میرزایی ۲- محمدمهدی غلامی پور ۳- محمدمهدی کمالوند
ب: ۱- پارسا رجائیان ۲- مهدی علیزاده ۳- محمدمهدی امجدیان
وزن پنجم:
الف: ۱- نیما محترم ۲- علی ملکی ۳- حمیدرضا فتاحی
ب: ۱- مهدی نیکنام ۲- نیما دهستانی شهربابک ۳- احسان تربتی
وزن ششم:
الف: ۱- رضا حقیقی ۲- نیما ادبیان ۳- امیرحسین غلامی
ب: ۱- پویا دوستی محسنی ۲- امیرحسین اصلانی ۳- رضا اصغری
وزن نهم: ۱-امیررضا عبدلی ۲- علیرضا پیروی ۳- پویا قیاسوند
وزن دهم: ۱- ایلیا روح افزایی ۲- محمدرسول نیک سرشت ۳- مظهر رزم جویان
photo_2017-12-17_11-43-26photo_2017-12-17_11-43-29
photo_2017-12-13_12-30-14انتهای پیام

پرینت از مطلب
سخن روز

    امام+علی

    امام علی (ع):چون نشانه هاى نعمت پروردگار آشكار شد، با ناسپاسى نعمت ها را از خود دور نسازيد.

شهدای پایتخت
    • ۲وصیت نامه: به این فکر نباشید که چرا صفا شهید شد، به این فکر باشید که در آن دنیا هنگامی… Read more…

صفحه اینستاگرام ما

    instagram-1

ثبت نام مسابقات تکواندو

    Untitled-1

تقویم ورزشی سال ۱۳۹۶
شیاپچانگ پایتخت
تبلیغات

    saderat