رقابتهای قهرمانی حوزه و شهرستان های استان تهران در رده سنی خردسالان پسر،با قهرمانی تیم هیات تکواندو شهرستان بهارستان به پایان رسید.

به گزارش روابط عمومی هیات تکواندو استان تهران ؛به مناسبت گرامیداشت هفته بسیج،مسابقات قهرمانی حوزه و شهرستان های تابعه استان در رده سنی خردسالان پسر،با حضور ۱۰۷ هوگوپوش در قالب ۱۳ تیم (رباط کریم ، اسلامشهر، چهاردانگه، شهر قدس، بهارستان، شهرری،جنوب شرق، شمال شرق، شمالغرب، جنوب شرق ،شمیرانات ،شهریار و ورامین)روز گذشته جمعه ۵ آذر ماه در سالن شهید کبکانیان برگزار شد.

 

در پایان این پیکارها،هوگوپوشان بهارستان با  ۳ نشان طلا،۲ نقره و یک برنز و کسب ۵۵ امتیاز عنوان قهرمانی را تصاحب کرد،تیم هیات تکوانتدو شمالشرق با ۲ طلا،۲نقره و ۴ برنز و کسب ۵۵امتیاز نایب قهرمان شد،تیم هیات تکواندو شمالغرب با ۲ نشان طلا،یک نقره و ۵ برنز و کسب ۵۰ امتیاز در جایگاه سوم ایستاد و تیم های چهاردانگه و اسلامشهر به ترتیب در رتبه های چهارم و پنجم قرار گرفتند.

اسامی نفرات برتر اوزان دهگانه به شرح ذیل می باشد؛

وزن اول:

۱-امیر علی مایلی(بهارستان)

۲-شایان فرشادی(جنوبشرق)

۳-محمد پارسا گیلانی(شمالغرب)  ومحمد امین پور صادق ( شمالشرق)

وزن دوم:

۱-یاسین عزیزی( چهاردانگه)

۲-مهدی بسحاق(اسلامشهر)

۳-ابوالفضل پرموز( جنوبغرب) و مهیار مسکنی(شمالغرب)

وزن سوم:

۱-محمد اسکندری(چهاردانگه)

۲-یوسف قاسمی(جنوبغرب)

۳-مهیار گنجعلی زاده(شمالشرق) و دانیال الوندی(شمالغرب)

وزن چهارم:

۱-مخمد رضا محمدی(بهارستان)

۲-پوریا شیدایی(شمیرانات)

۳-محمد رضا عزیزی و مهدی اسکندری (چهاردانگه)

وزن پنجم:

۱-امیر محمد ایمانی(شمالشرق)

۲-علیرضا محمودی(شمالغرب)
۳-حمید رضا عبدل( شهرری) و رهام یوسفی نژاد (شمیرانات)

وزن ششم:

۱-ایلیا زکایی(شمالغرب)

۲-امیر عباس خانی( بهارستان )

۳-امیر علی علی عسگری( شمالشرق) و هومن یوسفی (شهر قدس)

وزن هفتم :

۱-مرتضی تورنگ (بهارستان)

۲-محمد رضا گنجعلی زاده(شمالشرق)

۳-امیر محمد کیمیای( شمالغرب) و امیر مهدی رضایی( شمیرانات)

وزن هشتم:

۱-محمد مبین نظری ( اسلامشهر)

۲-محمد مهدی روستایی( شمالشرق)

۳-امیر حسین شهبازی(جنوبشرق) و محمد حسین میری(شمالشرق)

وزن نهم:

۱-ماهان شریفی ( شمالغرب)

۲-علی پرماس( بهارستان)

۳-دانیال قدیمی ( شمالشرق) و محمد مهدی رحیم زاده(شمالشرق)

وزن دهم :

۱-علی اعظمی ( شمالشرق)

۲-محمدحسین افشار (شهر قدس)

۳-محمد رضا احمدی نیا ( چهاردانگه) و امیر رضا پردیوری( جنوبغرب)

بهترین های این مسابقات ؛

فنی ترین مربی : داود همایون هیات تکواندو بهارستان

فنی ترین بازیکن:امیر علی مایلی

بهترین سرپرست:مهدی احمدی ( چهاردانگه)

بهترین داور:حمید رضا خدایی

تیم اخلاق:هیات تکواندو شهرستان ورامین

print