مسابقات آزاد قهرمانی نوجوانان، جوانان و بزرگسالان و پومسه حوزه جنوب شرق در گروه پسران ۲۳ آذر ماه برگزار شد و نفرات برتر معرفی شدند.

به گزارش روابط عمومی هیئت تکواندو استان تهران، رقابت های آزاد قهرمانی حوزه جنوب شرق در دو بخش پومسه و کیوروگی ۲۳  آذر ماه در رده های سنی نوجوانان، جوانان و بزرگسالان برگزار شد.

در این پیکارها ۱۶۴ تکواندوکار به میزبانی مجموعه ورزشی فجر به مبارزه پرداختند.

اسامی برترین های مسابقات حوزه جنوب شرق به شرح ذیل است:

کیوروگی:

نوجوانان / قرمز – مشکی

وزن دوم: ۱-امیرحسین اجاقی ۲- محمد مرادپور

وزن سوم: ۱- محمدجواد موسوی ۲- علیرضا کریمی ۳- امیرحسین علیشاه نژاد

وزن چهارم: ۱- محمدرضا حسینی ۲- مهدی رضائی تبار ۳- طه الله وردی زاده

وزن پنجم: ۱- دانیال محمودآبادی ۲- سیدحسین محمودی ۳- پوریا شریفی کنده و سینا امرایی پور

وزن ششم: ۱- امیر فدایی ۲- احمد رضایی ۳- شایان رجبی و مصطفی حکیمی

وزن هفتم: ۱- محمدباقرکدخداوند ۲- حسن علیزاده ۳- امیرعلی صادقیان و علی صلحی

وزن هشتم: ۱- سبحان کاظمی ۲-امیرمحمدی عزیزآبادی ۳- آرمان محمدپور لاخانی

وزن نهم: ۱- محمد فاضل آقایی ۲- علیرضا جلیل زاده ۳- امین امیران بستان آباد

وزن دهم: ۱- علیرضا ذاکری ۲- مهدی قاسمی ۳- رضا لطفی نسب و علی اطیابی

جوانان و بزرگسالان/ قرمز -مشکی

وزن اول: ۱- حسن الیکاهی ۲- کسری احسانی

وزن دوم: ۱- علی فریدون ۲- دانیال افتخاری

وزن سوم: ۱- سمیر آخوندزاده ۲- علیرضا آرزومند ۳- فرجاد احمدی و مهران ملکی مقدم

وزن چهارم: ۱- میلاد جهانبانی سرشت ۲-امیرپوررضا کرد محله ۳- آرین نوروزی راسفند و امیررضا  شیخ محمدی

وزن پنجم: ۱- یاسین نجفی ۲- جاوید نوروزی ۳- محمدعلی توتون ساب  و علی وقاری فرد

وزن ششم: ۱- مهدی محمدی ۲- محمدرضا ارزانی ۳- مجتبی حسین زاده و مهدی محمدی

وزن هفتم: ۱- امیر اسماعیلی ۲- سعید غلامی ۳- امیررضا ابراهیمی

وزن هشتم: ۱- غلامحسین کشفی آشتیانی ۲-علیرضا دوستی

نوجوانان/ سبز – آبی

وزن اول: ۱- علی پاچگاهی ۲- سیدمجید مجیدی درچه ۳- عبدالله کریمی

وزن دوم: ۱- محمد امین یگانه روزبهانی ۲- علی رضا نصیری

وزن سوم: ۱- عباس قشقایی ۲- مهدی آقاعلی ۳- امیرحسین میرزائی و سجاد سمان زاده

وزن چهارم: ۱- مسعود پیرزاده ۲- محمدمهدی قربانی ۳- متین زکی زاده و حسین زمانی

وزن پنجم: ۱- رضا جواهری ۲- رامتین جهان نوش ۳- امیرحسین انیسی و علی باقری

وزن ششم: ۱- ابوالفضل احمدی ۲- حمیدرضا اردوخانی ۳- حسین بهرام و محمدعلی غلامی ثانی

وزن هفتم: علیرضا میرنظامی ۲- امین شیشه گران

وزن دهم : ۱- امیرحسین جعفری ۲- ابوالفضل شیخ سفلی ۳- امیرطهماسبی

جوانان و بزرگسالان / سبز- آبی

وزن دوم: ۱- امیرحسین طاهری آل هاشم ۲- محمدحسین بوربور

وزن سوم: ۱- عرفان دانشی ۲- سجاد اکبری ۳- امیرحسین یزدان نژاد

وزن پنجم: ۱- محمدامین امیرآتشانی ۲- میلاد ریاحی ۳- محمدرضا رزازان

 **پومسه:

زیر ۹ سال: ۱- علی محمد تیموری فر ۲- امیرحسین خدائی ۳- محمد طاها خواجوند و دانا رنجبر

۹-۱۲ سال: سبز -آبی / ۱- امیررضا شریعتی فر ۲- علی حسن کافی ۳- عرشیا نریمانی سابق و امیرعلی قدمی

قرمز- مشکی: ۱- امید رسولی ۲- پیام برنگی ۳- محمدپارسا عابدی و سهیل سرباز

۱۵ -۱۷ سال: ۱- ارسلان بابایی ۲- عرشیا رشنو ۳- یاسین حسینی و امیرعلی عباسی

۱۸ – ۳۰ سال: ۱- حسین دادحسینی

print