مسابقات قهرمانی تکواندو شهرستان رباط کریم در بخش پسران ،با معرفی برترین های اوزان دهگانه به پایان رسید.
به گزارش روابط عمومی هیات تکواندو استان تهران؛رقابتهای قهرمانی تکواندو شهرستان رباط کریم در سه رده سنی شکوفه ها، خردسالان و نونهالان رده کمربندی سبز _ اّبی و قرمز _مشکی با حضور ۲۶۰ هوگوپوش جمعه سوم اسفندماه در سالن ورزشی شهرداری برگزارشد.
در پایان این رقابتها،برترین های اوزان دهگانه به شرح ذیل معرفی شدند؛
رده سنی شکوفه
کمربند سبز_آبی
وزن دو:۱-امیرعلی زارعی ۲-محمد یاسین فرجی ۳-احسان دانشور ۴-محمد رضا تقی زاده
وزن سوم:۱-امیر علی شریفی ۲-علی اصغر مری ۳-محمد ابراهیم میری ۴-علیرضا عقاب نشین
وزن چهارم :۱-علی گودرزی ۲-محمد طاها اکبری ابادی ۳-پویا پاک نیا ۴-محمد پارسا قهرمانی
وزن پنجم:۱-ایلیا مرجانی ۲-ایلیا میرزایی ۳-مهدی پرهانی ۴-محمد حسین باباجانی
وزن ششم:۱-امیر حسام واعظی ۲-امیر حسین شکری ۳-مخحمد مهدی امید پور ۴-حسام حسین نژاد
وزن هفتم:۱-بهراد زندی۲-ابوالفضل اهن جان ۳-کیارنگ مردانی ۴-امیر فاضل نعمت زاده
وزن هشتم:۱-مسیحا محبی ۲-علی اصغر حقانی ها ۳-محمد حسین نظری ۴-سعیا اکار
وزن ده :۱-سینا باقری ۲-ابوالفضل رجبی ۳-سید ایلیا کمالی ۴-پدرام لطفی
رده سنی خردسالان
کمربندسبز _ آبی
وزن یک:۱-محمد امین حاجی لو ۲- امیر علی یعقوبی ۳-امیرحسین اقایی
وزن دوم:۱-ابوالفضل میسی۲-مهدی هلیلی ۳-ابراهیم بلاغی ۴-محمد هادی پیری
وزن سوم:۱-یوسف گل زاری ۲-ایلیا نوری ۳-پارسا ماواییان ۴-ابوالفضل شعبان
وزن چهارم:۱-امیرحسین علیزاده ۲-محمدرضا غفاری ۳-علیرضا غلامی ۴-علیرضا طالب زاده
وزن پنجم:۱-محمد رضا رضایی۲-سینا ولیزاده ۳-علی طوفانی ۴-ابوالفضل دهکده
وزن ششم :۱-فراز طالب حسینی ۲-سام هوشیار ۳-محمد رسول سواری ۴-نیما اقازاده
وزن هفتم:۱-پارسا ایمان ۲-علی براتی ۳-ابوالفضل سفید چقائی ۴-معین پایدار
وزن هشتم:۱-محمد حسین داداشی ۲-احسان فصیحی ۳-محمد متین حسین زاده ۴-علیرضا حنفی
وزن نهم:۱-عرفان اسلامی ۲-امیر مهدی قاسمی ۳-علی محمودی ۴-امیرعلی اقا محمدی
وزن ده:۱-امیرمهدی عاشقی ۲-امیرمحمد طوفانی ۳-طه مرادی ۴-اریا اشرفی
کمربند قرمز _پوم
وزن دوم :۱-حسین نصیری ۲-مسیحا زمانی
وزن سوم :۱-اشکان اسدی ۲-امیررضا گلپذیر ۳-امیر مهدی عبدی
وزن چهارم:۱-امیر محمد نوری زاده ۲-نیما قدیمی ۳-سامان خالیقی ۴-محمدسهیل رقیب دوست
وزن ششم:۱-عرشیا زادکان ۲-معراج کربلایی محمد ۳-پارسا میاه ۴-سید سانان صادقی
وزن هفتم:۱-فرزین اسماعیلی ۲-ابوالفضل سردره۳-طاها میاه ۴-امیر محمد حسن دوست
وزن نهم:۱-امیرحسین قراگوزلو۲-امیرحسین اوانلو ۳-محمد حسین قربانی ۴-مهدی راهی
وزن دهم:۱-آرمان صادقی۲-ایلیا رسولی ازاد ۳-ابوالفضل داودی ۴-امیرحسین موصلانی
رده سنی نونهالان
کمربند سبز و آبی
وزن دوم:۱-رضا بابا زاده ۲-پارسا محمدی ۳-امیررضا کیانی ۴-ابوالفضل علی اکبر زاده
وزن سوم:۱-امین وفادار ۲-محمد خانی زاد ۳-سجاد قدیمی زاده ۴-مجید محمودی
وزن چهارم:۱-امید علی میسی۲-پارسا ملکی ۳ابوالفضل فصیحی ۴-ابوالفضل حسن نژاد
وزن پنجم:۱-فرشید میرزا خانی ۲-حسین شایانی ۳-پوریا سیمایی۴-علی اسد زاده
وزن ششم :۱-محمد علیزاده ۲-ابوالفضل احمدی ۳-علیرضا نورپور۴-مبین زینال زاده
وزن هفتم:۱-علی باقری ۲-علی سینا نظری ۳-مهدی اصغری
وزن هشتم:۱-مانی امیرحسینی ۲-محمد قاسم قاسمی ۳-محمد پرماسی
وزن ده:۱-شهاب اکبر پور ۲-آریا ترکاشوند ۳- امیر حسین عبدی ۴-محمد مهدی علیپور
کمربند قرمز_ پوم
وزن یک:۱-محمدرضا حمزه ۲-ثامن مردانه ۳-میلاد یزدان فرد ۴-امیر مهدی داودی
وزن دوم:۱-محمد رضا محمدی ۲-مهدی شعاعی ۳-مانی قمری ۴-محمد مهدی نوروزی
وزن سوم:۱-سینا ترک ۲-عباس عبدی ۳-امیر حسین صالحی ۴-امیر عباس صالحی
وزن چهار:۱-مرتضی تورنگ ۲-امیر حسین تقی زاده ۳-محمد رضا بیجاری ۴-محمد مهدی اسلامی
وزن پنجم:۱-آرش سعیدیانی ۲-امیرحسین علیزاده ۳-امیرمحمد محمدی ۴-محمد امین دهقان
وزن ششم:۱-علی معافی۲-سهیل کاهه۳-سهیل محرمی ۴-پوریا نوروزی
وزن هفتم:۱-علی غلام آزاد ۲-امیرحسین رحمتی ۳-شایان زارعی
وزن هشتم:۱-محمدرضا احمدوند ۲-سینا عباسی پور ۳-پارسا شکاری
وزن دهم:۱-محمد امین کهنوی ۲-علی عسگری ۳-سپهر محرمی ۴-سید حمیدرضا هاشمی

print