photo_2017-11-21_12-29-02

سرمربی تیم رباط کریم گفت: نایب قهرمانی تیم ما در لیگ خردسالان یک موفقیت بزرگ بود چون تعداد بانوان تکواندوکار ما زیاد نیستند و از نظر تعداد مربی محدودیت داریم.

سودابه مهدی زاده در گفتگو با روابط عمومی هیئت تکواندو استان تهران بیان کرد: تیم رباط کریم به کمک زحمات مربیان و بازیکنانش توانست به عنوان نایب قهرمانی در لیگ برتر خردسالان دختر دست یابد که یک شاهکار بود و دو هفته قبل از پایان لیگ،  مقام دومی ما قطعی شد و از عملکردمان بسیار رضایت داریم.

وی در ادامه افزود: تمام تلاشمان این است که همین تیم رباط کریم را برای رقابت های لیگ کشوری آماده کنیم و در همه رده های سنی در لیگ تهران تیم داشته باشیم. از عبدی فر رئیس هیئت تکواندو شهرستان رباط کریم و همچنین سکینه کشاورز و لیلا گرزی که مربیان تیم هستند بسیار تشکر می کنم که در موفقیت تیم ما نقش بسزایی داشتند.

سرمربی تیم رباط کریم در لیگ برتر خردسالان اذعان کرد: سطح مسابقات لیگ برتر بسیار بالا بود و تیم های هیئت شمال شرق و فرمانیه در طول رقابت ها حریفان سرسختی برای ما بودند و رقابت نزدیکی  داشتند البته رباط کریم هم بیکار ننشسته بود و با قدرت مبارزه می کرد و در نهایت به موفقیت رسید.

مهدی زاده گفت:  سال ۱۳۸۹ زمانی که هیئت تکواندو شهرستان رباط کریم شروع به کار کرد، تعداد بانوان بسیار کم بود اما تلاش کردیم که سطح تکواندو بانوان را در این حوزه ارتقا دهیم ما چند سالی است که در لیگ تهران تیم داری می کنیم، سال گذشته من تجربه الان را نداشتم و از نظر برد و باخت و تساوی با تیم سوم جدول رده بندی یکسان بودیم اما به خاطر تفاضل ششم شدیم، امسال تجربه کسب کردیم و موفق بودیم، امیدوارم همین روند ادامه پیدا کند.

انتهای پیام/

 

 

 

print