با برگزاری رقابتهای قهرمانی آزاد حوزه جنوبغرب در بخش پسران،برترین های اوزان دهگانه در دو رده سنی نونهالان و نوجوانان مشخص و معرفی شدند.
به گزارش روابط عمومی هیات تکواندو استان تهران؛
مسابقات قهرمانی آزاد حوزه جنوب غرب در دو رده سنی نونهالان و نوجوانان  رده کمربند سبز ابی و قرمز مشکی به مناسبت گرامیداشت دهه مبارک کرامت، با حضور١٨١  شرکت کننده و با مشارکت ٧۵ مربی از سراسرحوزه ها و شهرستانها استان ،در مجموعه ورزشی شهدای هشتم شهریور روز گذشته جمعه ۱۳ مرداد ماه برگزار شد
در حاشیه این مسابقات از مربیان برتر( حمید باقی نژاد و حسین نعیمی ونیما مهربانی) و مربیان تلاشگر و جوان( حمید رضا آروان و زاهد قاسمی، احد سلامت، محسن مستقیم،سلمان سعادت،بهزاد خداداد ) با حضور مسعود لشکری دبیر هیات تکواندو استان تهران تقدیر شد.

نفرات برتر این مسابقات به شرح ذیل معرفی شدند؛
رده سنی نونهالان(سبز ابی):
وزن اول:۱-نیما محمد زاده ۲- آرین اسدالهی ۳-علی جنت پور ۳-سید علی داستان
وزن دوم:۱-علی کلانتری ۲-میلاد امرائی۳-عرفان عبدلی راد ۳- محمد مهدی سلیمانی
وزن سوم: ۱- امیر علی تقی خانی ۲- امیر رضا قلی پور ۳- امیر محمد عزیزی ۳- امیر حسین اسدزاده
وزن چهارم: ۱- محمد مهدی ولی الهی ۲- ابوالفضل گلی تاجانی ۳- پرهام احمدی ۳- علیرضا فلاحی
وزن پنجم:۱-پوریا حنیفه زاده ۲- سپهر اشرفی ۳- مهدی شیردل ۳- یاسین مایلی نودوزقی
وزن ششم: ۱- مانی جاوید مهربانی ۲- مهدی شعبانی
وزن هفتم: ۱- محمد مهدی بوربور ۲- مانی ژیانفر
وزن هشتم: ۱- حسین حمیدی ۲- محمد مرادی
وزن نهم: ۱- مهدی خانعلی اوغلی ۲- سروش سیداصغری فرد
وزن دهم: ۱- محمد هاشم کاظمی ۲- علی قنبری
رده سنی نونهالان(قرمز مشکی):
وزن اول:۱- نیما زراعت پیشه ۲- امیر حسین جعفرنژاد ۳- طاها افتاده ۳- علیرضا فولادی
وزن دوم: ۱- رضا شاهنده ۲- پارسا جعفری ۳- سبحان فرهادی ۳- محمد متین واحدی
وزن سوم: ۱-سید محمد حسین ساداتی ۲- مرتضی شاهنده ۳- مانی یاوری ۳- احسان ملک شاهی
وزن چهارم: ۱-ایمان کاظمی ۲- امیر علی غیاثی ۳- محمد صادق مسچی ۳- محمد مهدی غلامی
وزن پنجم:۱- سجاد بی نیاز ۲- امیر حسین نظری ۳- ابوالفضل باقری پور ۳- سهیل حیرتی
وزن ششم: ۱- شایان جوانشیر۲- امیر حسین احمدی ۳- پارسا شکاری ۳- مهدی عسکریوزن
هفتم: ۱-مهدی فضلی ۲- امین اسمعیل زاده ۳- علی فیروز ۳- مانی نصرالهی
وزن هشتم: ۱-مهیار عبداله وند ۲-احسان چراغی ۳- امیر حسین یوسفی آذر
وزن نهم: ۱-احسان شباحتی ۲- شایان شهریاری
وزن دهم: ۱- محمد عرفان بنکدار اصفهانی
رده سنی نوجوانان(سبز- ابی):
وزن دوم:۱-یوسف نوعی ۲- محمد رضا الهائی ۳- مهدی آقایی
وزن سوم: ۱-احمد هانی محسنی ۲- محمد رضا هژبرخواه ۳- سینا ناصری ۳- محمد رضا محمودی
وزن چهارم: ۱-عرفان نقی زاده ۲- امیر حسین انیسی ۳- دانیال نقی زاده ۳- محمد صادق نجف زاده
وزن پنجم: ۱-عارف گودرزی ۲- امیر حسین ولیجونی ۳- علی ندیمی سیار ۳- علیرضا مظاهری
وزن ششم: ۱- فرزاد رحمتی جابر ۲- علیرضا میر نظامی
وزن هفتم: ۱-علی سیف پور ۲- یزدان وکیلی فرد ۳- محمد رضا اشرفی
وزن هشتم: ۱-مهدی قربانی
وزن دهم: ۱- مهدی برخورداری ۲- آرمان قائمی پیله رود
رده سنی نوجوانان(قرمز -مشکی):
وزن اول: ۱-رضا فلاحی دوست
وزن سوم: ۱-ابوالفضل باقری ۲- محمد جواد موسوی ۳- امیر حسین سلیمانی ۳- مهدی وفائی نائینی
وزن چهارم: ۱- امیر حسین قربانی ۲- سپهر جمشیدی ۳- امیر مهدی قربانی ۳- علی فضل الهی
وزن پنجم: ۱-دانیال محمودی آبادی ۲- علیرضا عبدالهیان ۳- امیر مهدی گلستانی ۳- احمد رضا صفاری
وزن ششم: ۱-علی تقی زاده ۲- یاسین تبریزی ۳- سینا امرایی ۳- امیر حسین ملکی
وزن هفتم: ۱- میلاد میرزایی ۲- علی گرجی ۳- امیر حسین فراستی راد
وزن هشتم: ۱- عرفان فلاحی ۲- امیر محمد بسطامی ۳- عارف عشوریون ۳- علی پرهون
وزن نهم: ۱-علی حلیمی ۲- علی اکبری ۳- محمد مهدی انصاری جو
وزن دهم: ۱-امین امیران ۲- مهدی شاه گردی فرد ۳- علی حسین خسروی

پرینت از مطلب