با اتمام مبارزات مسابقات قهرمانی خردسالان حوزه جنوبشرق،نفرات برتر اوزان دهگانه  معرفی شدند .
به گزارش روابط عمومی هیات تکواندو استان تهران؛به مناسبت گرامیداشت دهه مبارک کرامت،یکدوره مسابقات آزاد قهرمانی خردسالان ویژه پسران در تمامی ردههای کمربندی(زرد، سبز – آبی و قرمز -مشکی)با حضور ۱۹۵ هوگوپوش پنجشنبه ۱۲ مرداد ماه در سالن ورزشی مشیریه برگزار شد.
در پایان این رقابتها،نفرات برتر اوزان دهگانه به شرح ذیل اعلام شد؛
رده کمربند( زرد):
وزن اول:
۱- سید علی اسماعیلی ۲-سید ابوالفضل حسینی
وزن سوم:
۱-محمد مهدی عابدی ۲-عرفان اللهی ۳-متین قنبرپور
وزن پنجم:
۱-سینا کنعانی ۲-حسین خانه دان ۳-محمد هادی بهرامی
وزن هفتم:
۱-ابو الفضل رحمتی ۲-سید امیر علی فاتحی ۳-حمیدرضا زمانی
وزن هشتم:
۱-عرشیا محمود آبادی ۲-امیر علی براتلو ۳-محمد مهدی تیدنگر
وزن نهم:
۱-امین حسینی نیا ۲-طاها زیرک
وزن دهم:
۱-عرفان نوحی ۲-امیر ولیزاده مقدم ۳- حسام الدین دهقانی
رده کمربند(سبز-آبی):
وزن  اول:
۱-علی سهیل نوری ۲-امیر مهدی موسوی ۳-حامد سید قاسمی و امیر علی دلاوری
وزن دوم:
۱-سهیل علم بیگی ۲-سید کوروش موسوی ۳-امیرحسین موسی زادگان
وزن سوم:
۱-محسن کرمعلی ۲-ابوالفضل ملائی ۳-پدرام مهاجر و پاشا اکبرزاده
وزن چهارم:
۱-معراج حنیفی ۲-محمد قاسم قاسمی ۳-امیر محمد رهنما و محمد طاهر تالهی
وزن پنجم:
۱-امیر عباس سرمدی ۲-آرمین پناهی ۳-علی پاینده و محمد مهدی طاهری مقدم
وزن ششم:
۱-امیر محمد رفعتی پور ۲-ایلیا طالبی ۳- یاشار میناوند و مهدی توبه
وزن هفتم:
۱- امید بربری ۲- امیر عباس کاکووند ۳-عرفان محمد پور و حامی فولادزاده
وزن هشتم:
۱-افشین ممی زاده ۲-ابوالفضل حسیینیان ۳-علی عسگری و محمد عرشیا غیاثی
وزن نهم:
۱-محمد ماهان صبوحی ۲-محمد آرمین حمزه موحد ۳-مهدی آزاد پور و محمد مهدی حسینی
وزن دهم
۱- مهدی عبدلی ۲-محمد حسین نوروزی نیا ۳-سید علیرضا جامکی و متین آقا محمد لو
رده کمربند( قرمز-مشکی):
وزن دوم:
۱-علی شاهنده ۲-محمد مهدی عادت آگاه ۳-امیرعلی شریعتی
وزن سوم:
۱-رضا رحیمی ۲-آرمین کاردانه ۳-امیرحسین نجفی و امیرحسین محمدی
وزن چهارم:
۱-محمد علی نورمحمدی ۲-آراد شرزوانی ۳-محمد علی عبدلی
وزن پنجم:
۱-محمد سینا ندیمی ۲- علیرضا متقی ۳-امیر محمد سیاح و امیر حسین مرادی
وزن ششم:
۱-محمد سام فکری ۲- محمد متین شهابی منش ۳-محمد متین عزیزیان و دانیال محمد زاده
وزن هفتم:
۱-علیرضا آقازاده ۲- محمد حسین بیگلری ۳-مهدی نژاد حسینی پور و علی موسی نژاد
وزن هشتم:
۱-کیان غفاریان ۲-عرشیا شانقی
وزن نهم:
۱-امیر مهدی جعفری ۲-فربو حسن پور آتشگاه
وزن دهم:
۱-امیر محمد آقا خانی ۲- محمد مهدی صلح میرزایی ۳-رضا ادهمی و امیر مبین دیانی

پرینت از مطلب