رقابت های تکواندو حوزه شمال شرق استان تهران در بخش آقایان همزمان با عید قربان برگزار شد و نفرات برتر معرفی شدند.

به گزارش روابط عمومی هیئت تکواندو استان تهران، رقابت های تکواندو حوزه شمال شرق استان تهران روز جمعه همزمان با عید قربان در بخش آقایان برگزار شد.

در این مسابقات ۲۷۸ هوگوش حضور داشتند و در دو بخش پومسه و کیوروگی با یکدیگر روبه رو شدند.

نفرات برتر پومسه

**زیر ۸ سال کمربند سبز:

مقام اول: کیان کریمی

مقام دوم: مهراب بهمنش نیا

مقام سوم: آروین خوش پور

مقام سوم مشترک: سینا حجی زاده

 

** زیر ۸ سال کمربند آبی

مقام اول: علیرضا بصیری

مقام دوم: آروین ریواسی

مقام سوم: سیدعلی میرعبداللهی

مقام سوم مشترک: امیرمحمد رخ فیروز

 

**۸ تا ۱۲ سال کمربند سبز

مقام اول: محمد حسام منطقی

مقام دوم: مبین صلواتی پور

مقام سوم: آرتین تازه محمد تقی

مقام سوم مشترک: امیرپاشا رحیم زاده

 

** ۸ تا ۱۲ سال کمربند آبی

مقام اول: امیرعلی وزیری

مقام دوم: سام کاووسی

مقام سوم: سید امیرعباس حسینی

مقام سوم مشترک: محمدحسین شیرزاد

 

**۸ تا ۱۲ سال کمربند قرمز

مقام اول: ماهان خورشیدی

مقام دوم: محمدجواد محبی

مقام سوم: بنیامین سوری

مقام سوم مشترک: علیرضا محمدیان

 

**۸ تا ۱۲ سال کمربند پوم یک به بالا

مقام اول: محمدرضا نوری

مقام دوم: بهداد تقی ئی

مقام سوم: علی جلیلوند

 

**۱۲ تا ۱۴ سال کمربند سبز و آبی

مقام اول: سهیل مهدوی

مقام دوم: علی علیاری

مقام سوم: امیرسامان سعادت نژاد

مقام سوم مشترک:فرزین قاسمی

 

**۱۲ تا ۱۴ سال کمربند قرمز

مقام اول: سهیل سلطانعلی

مقام دوم: پارسا عابدی

مقام سوم: فربد رضایی

مقام سوم مشترک: پیمان شهسوار

 

** ۱۲ تا ۱۴ سال پوم یک به بالا

مقام اول: هادی یعقوبی

مقام دوم: محمدمهدی اکبری

مقام سوم:عرفان خرسندی

مقام سوم مشترک: محمدرضا محمودی

 

** ۱۵ تا ۱۷ سال کمربند مشکی به بالا

مقام اول:آرمین اسدی

مقام دوم: پدرام رسولی

مقام سوم: آرین زندی

مقام سوم مشترک: محمد دهقان نیری

 

** ۱۸ تا ۳۰ سال کمربند مشکی به بالا

مقام اول: مهدی کاشفی

مقام دوم: امیرحسین ترجمان

مقام سوم: مهران معظمی

مقام سوم مشترک: سروش مهرعلیخانی

 

نفرات برتر کیوروگی

**رده نونهالان – کمربند قرمز و مشکی

وزن اول:  ۱- ابولفضل نظری ۲- فرزاد مرادی ۳-امیرحسین جعفری،  سوم مشترک: میثاق فیاضی

وزن دوم: ۱- محمدحسام میرزا محمدی ۲- آریان گراوند ۳- امیررضا زکی پور ، سوم مشترک: محمد تقی نوری

وزن سوم: ۱- سروش حسینی ۲- محمدحسین ساداتی ۳- امیرحسین علیدوست ، سوم مشترک: علی یوسفی

وزن چهارم: ۱- علی کاهه ۲- محمدحسین ملکوتی خواه ۳- پارسا نفری ،  سوم مشترک: محمد حقیقت شناس

وزن پنجم: ۱- مهدی عسگری ۲- محمدصدرا سدهی ۳- امیررضا معروفی ، سوم مشترک: محمد هادی شفقی

وزن ششم: ۱- امیرحسین احمدی ۲- محمدحسین کریمی ۳- علی برزنونی،  سوم مشترک: امیرمحمد جمشیدی

وزن هفتم: ۱- امیر قاسمی ۲- مانی نصراللهی ۳- علی رشیدی،  سوم مشترک: احسان آقامحمدزنجانی

وزن نهم: ۱- امیرحسین جودی زاده ۲- امیر همایونی ۳- حسین امینی،  سوم مشترک: امیرعلی کاتبی

وزن دهم: ۱- ابولفضل حقی ۲- احسان شبحاتی ۳- حسام عرب انصاری

 

** رده نونهالان – کمربند سبز – آبی

وزن اول: ۱- علی جنت پور ۲- محمدرضا مشهدی ۳- علیرضا غلامی پشتهانی

وزن دوم : ۱- سید سروش سیفی ۲- سهیل مهدوی ۳- مسعود پورعباس،  سوم مشترک: سامیار فرزام

وزن سوم: ۱- علی ستاری ۲- علی علیاری ۳- حسین جوانمرد،  سوم مشترک : علی سید شبستری

وزن چهارم: ۱- محمدحسین پایاب ۲- ابراهیم گودرزی ۳- نیما خنجری، سوم مشترک: پرهام احمدی

وزن پنجم: ۱- شایان اکبری ۲- علیرضا صدر مغانی ۳- ابوالفضل صادقی ، سوم مشترک: سید امیرحسین مطهری

وزن هشتم: ۱- وحیدرضا یلوئی ۲- حسام الدین طهرانی ۳- هادی توحیدلو ، سوم مشترک: یاسین حاضری

 

** رده خردسالان – کمربند سبز و آبی

وزن اول: ۱- پارسا پیرهادی ۲- محمدرضا اصیضائی ۳- طاها ضیاء ، سوم مشترک: امیرعلی دلاوری

وزن دوم: ۱- سید محمد صدرا کاج آبادی ۲- محمدحسین ابوفاضلی

وزن سوم: ۱- پدرام مهاجر ۲- پدرام سمایی ۳- عرشیا پرهیزکار،  سوم مشترک: امیررضا مقدم راد

وزن چهارم: ۱- علی رجبی ۲- غلامحسین خدابنده ۳- محمد زبده کلشتری ، سوم مشترک: فرزام طهرانی کبیر

وزن پنجم: ۱- امیرعباس سرمدی ۲- آرمین پناهی ۳-عرشیا امین طوسی ، سوم مشترک: علیرضا علی آبادی

وزن ششم: ۱- صدرا محسنی خواه ۲- ارشیا سعیدی ۳-حسین خزلی

وزن هفتم: ۱- امیرعباس کاکوند ۲- مهدی رجب بلوکات ۳- امیرمحمد نادری ، سوم مشترک: علیرضا غفاری

وزن هشتم: ۱- احسان رنجدار ۲- امیرعلی جیرودی ۳- امیرمحمد محمدی ، سوم مشترک: محمد اردشی

وزن نهم : ۱- رضا شاکری ۲- معین نوروزی

وزن دهم: ۱- علی محمد خوئی ۲- سیدمحمدحسین ثمرقندی ۳- محمد یوسف اسلامبول چی ، سوم مشترک: سپهر آذرینور

 

**رده خردسالان – کمربند قرمز- مشکی

وزن دوم: ۱- رایان امجدی ۲- رامان امجدی ۳- کارن نوری

وزن چهارم: ۱- رضا رحیمی ۲- امیرحسین محمدی ۳- امیرعلی رضایی، سوم مشترک: نیما قان

وزن پنجم: ۱- محمدسینا ندیمی ۲- محمدپارسا نجفی ۳- محمدرضا گیلانی

وزن ششم: ۱- محمدسام فکری ۲- آرین فرخ گوهر ۳- علیرضا آقازاده ، سوم مشترک: عرفان حسن نیا

وزن هشتم: ۱- امیر ارشیا لطفی ۲- محمدمتین محمدخانی ۳- امیر محمد گنجی

وزن نهم: ۱- امیر محمد شمسی ۲- علیرضا نوری ۳- محمدحسین نوروزی، سوم مشترک:امیرعلی جمشیدی

وزن دهم: ۱- ابولفضل سعید قوجانی ۲- علی آبشکی ۳- محمدحسین رادمهر

 

انتهای پیام/

 

پرینت از مطلب