دبیر هیات تکواندو استان تهران از برگزاری مراسم افتتاحیه پایگاه قهرمانی با حضور مسئولان اداره ورزش و جوانان استان تهران به میزبانی خانه تکواندو پایتخت از ۲۱ آبان ماه خبر داد.

مسعود لشکری در گفتگو با روابط عمومی هیات تکواندو استان تهران؛ اعلام کرد: پایگاه قهرمانی هیات کار خود را به صورت رسمی از آذر ماه آغاز خواهد کرد و به همین منظور قرار است مراسم افتتاحیه پایگاه قهرمانی با حضور مسئولان اداره ورزش و جوانان استان تهران ۲۱ آبان به میزبانی خانه تکواندو پایتخت برگزار شود.

وی درباره هدف از تشکیل پایگاه قهرمانی گفت: تقویت تیم های پایه، استعدادیابی و شناسایی بازیکنان مستعد در حوزه ها و شهرستان های استان تهران و استفاده از مربیان مجرب ،  انجام تمرینات منظم و مستمر در راستای کسب آمادگی برای حضوری موفق در رقابت های قهرمانی کشور و آماده سازی برای رقابت های المپیک ۲۰۲۰ توکیو از جمله اهداف ما برای تشکیل پایگاه قهرمانی هستند.

دبیر هیات تکواندو استان تهران درخصوص شرایط مربیان حاضر در پایگاه قهرمانی اظهار داشت: ما به مربیان زمان خواهیم داد تا براساس آیین نامه و شیوه نامه هیات عمل کنند، مربیان حاضر در پایگاه باید حضوری فعال در لیگ کشور و استان و بازیکنانی در سطح ملی داشته باشند .

وی افزود: مربیان پایگاه قهرمانی به صورت دوره ای تغییر خواهند کرد تا بتوانیم از تجربیات تمامی مربیان استفاده کنیم، همچنین از مربیان پایگاه قهرمانی به صورت دوره ای در کادر فنی تیم های تهران در رقابت های قهرمانی کشوری بهره خواهیم گرفت.

لشکری به نکاتی درباره بازیکنان حاضر در پایگاه قهرمانی هم اشاره کرد و در این رابطه گفت: معیار انتخاب بازیکنان عملکرد آنها در مسابقات استان و کشور است،  بازیکنانی که در پایگاه قهرمانی هستند باید از مربی اولیه خود رضایت نامه کتبی داشته باشند.

وی خاطرنشان کرد: بازیکنان باید توجه داشته باشند صرف حضور در پایگاه قهرمانی به این معنی نیست که جزو لیست اعزامی تیم های استان تهران در رقابت های قهرمانی کشور باشند،  بازیکنان پایگاه هم مانند دیگر تکواندوکاران و قهرمانان دوره قبل باید در تمامی انتخابی ها شرکت کنند تا در صورت برتری مقابل رقبای خود به عنوان نفر فیکس انتخاب شوند.

دبیر هیات تکواندو استان تهران در بخش پایانی صحبت هایش گفت: دو پایگاه قهرمانی استان درخانه تکواندو پایتخت و سالن کبکانیان زیر نظر استاد اابوالقاسم حسن زاده به عنوان مسئول پایگاه های قهرمانی فعالیت خواهند داشت، برنامه ریزی زمانی در پایگاه به طوری است که تکواندوکاران هم بتوانند در باشگاه و زیرنظر مربی خود تمرین کنند و هم اینکه در پایگاه قهرمانی به تمرین مشغول شوند.

انتهای پیام/

 

 

print