در پایان جدال هوگوپوشان در مسابقات قهرمانی آزاد حوزه شمال غرب نفرات برتر به روی سکو رفتند .

به گزارش روابط عمومی هیات تکواندو استان تهران ؛ رقابت های قهرمانی آزاد پسران شمال غرب در رده های سنی شکوفه ها ، خردسالان و نونهالان (کمربنده سبز-آبی) روز پنجشنبه ۲۳ آذر ماه در سالن زنده یاد سید سعید مهیمن با حضور ۲۵۲ تکواندوکار برگزار شد و در نهایت نفرات برتر بعد از برگزاری مبارزات مرحله پایانی معرفی شدند.

اسامی سکونشینان به شرح ذیل است :

شکوفه ها ///

وزن اول: ۱- سید امیرعلی حسینی ۲- شهراد خیاطی

وزن دوم : ۱- شروین مجردی ۲- علی سید برهانی ۳- مهدی یار ترابی

وزن سوم : ۱- رضا اظهری ۲- سید حامد منصوری ۳- آرتین عشقی و سبحان چراغی

وزن چهارم : ۱- سید محمد امان اللهی ۲- محمدحسین زارع ۳- علی گودرزی و محمد سام شفیع نیا

وزن پنجم : ۱- امیرمحمد زارعیان ۲- ایمان بهزادی پور ۳- پرهام ترچانی و مهدی یار نوری

وزن ششم: ۱- امیررضا حسین پور ۲- سینا کرمی ۳- سید بردیا حسینی و پارسا هوشیار

وزن هفتم : ۱- علی عبدشاهی ۲- امیرمهدی فرجی ۳- ابوالفضل نعمتی و امیرحسین سلطانی

وزن هشتم : ۱- ماهان ناصری ۲- آراد خسروی ۳- روهان علی اکبر و محمد مهدی خدابنده

وزن نهم : ۱- یاسین شاهمرادی ۲- سورنا جورابلو ۳- حسام اختیاری فر و امیرعلی قهرمانی

وزن دهم : ۱- محمدطه اسدی کاروان ۲- آرمین پورعیسی ۳- محمد پارسا شیرافکن و محمدرضا افشار

خردسالان ///

وزن اول : ۱- امیرمحمد غیاثوند ۲- یاسین مرادی

وزن دوم : ۱- ایلیا طبسی ۲- مهدی رمضانی ۳- آرین رعد نیکو و رادین ساروی

وزن سوم : ۱- علی ایرجی ۲- امیرعلی فیض آبادی ۳- محمدمهدی گودرزی و آرمان فدائی

وزن چهارم: ۱- علیرضا عباسی ۲- محمدمهدی علی محمدی ۳- امیرطاها فیض آبادی و محمدمهدی آقا براری

وزن پنجم: ۱- امیرحسین استیری ۲- شروین رمضانی ۳- محمد متین سلطانی و مهدی صارمی زاهد

وزن ششم : ۱- ابوالفضل اسکندری ۲- آریا نظری ۳- ایلیا ایرانی و علی مرتضائی پناه

وزن هفتم : ۱- حسین خانه دان ۲- محمدامین ستاری ۳- محمد مرجان زاده و امیررضا ولی خانی

وزن هشتم : ۱- امیررضا بهرامی ۲- سپنتا اکبری راد ۳- بهداد توسلی و امیرعلی لشگری

وزن نهم : ۱- علیرضا نونهال علی بابالو  ۲- میرسعید ابرغانی اقدم ۳- مهدی فتحی و سام عاشوری

وزن دهم: ۱- امیرحسین جلالی ۲- امیر سبحان ایزدپناه ۳- سیدسپهر موسوی و حسین عزیزپورفرد

نونهالان ///

وزن اول: ۱- امیرحسین حقانی ۲- سجاد رضوانی ۳- محمدطاها پیری و سید امیرمحمد حسینی

وزن دوم: ۱- ابوالفضل پناهی ۲- محمدامین طاهری ۳- محمدمهدی بسحاق و محمد لنگری

وزن سوم: ۱- ارمیا محمدی ۲- امیرمحمد افسر ۳- علی حسین زاده و محمدحسین دوستی

وزن چهارم: ۱- علی رضا ندرخانی ۲- محمدعلی شکاری ۳- مهرشاد لطفی و پارسا صادقی

وزن پنجم: ۱- محمد امیری ۲- میرامیرحسین شادی چنار ۳- مهدی فدایی

وزن ششم: ۱- امیدالیاسی ۲- محمد امین فرقانی ۳- سیدسامان سیدمیرزایی

وزن هفتم : ۱- ابوالفضل ارکیان ۲- محمدتقی ماستری فراهانی ۳- امیررضا گلیج و امیررضا ولدخانی

وزن هشتم : ۱- علیرضا احمدزاده ۲- حسین قنبرزاده

وزن نهم : ۱- محمدامین جوانمرد ۲- سامان خوشیار ۳- ایمان فتح زاده

وزن دهم: ۱- عرفان سلیمانی ۲- رضا خاژنی ۳- مانی نژادی پیله رود و محمدامین نعیمی

print