مسابقات آزاد قهرمانی شهرستان قدس در رده های سنی شکوفه ها ، خردسالان و نونهالان بعد از معرفی نفرات برتر به کار خود پایان داد.

به گزارش روابط عمومی هیئت تکواندو استان تهران؛ رقابت های آزاد قهرمانی پسران شهرستان قدس در سه رده سنی شکوفه ها، خردسالان و نونهالان ۲۶ مرداد ماه در سالن ورزشی الغدیر شهرقدس برگزار شد.

در این پیکارها ۱۸۲ تکواندوکار به روی شیاپ چانگ رفتند که در نهایت برترین ها به روی سکو رفتند.

**اسامی برترین ها به شرح ذیل است:

شکوفه ها:///

وزن اول: ۱- ابوالفضل آردین ۲- ارشیا خزلی ۳- امیرعلی زارعی و محمدمهدی پرندوش

وزن دوم: ۱- آریان داودی ۲- امیرعلی ترکی ۳- امیرعلی حاتمی و ابوالفضل احمدی

وزن چهارم: ۱- امیرحسین باجلان ۲- محمدمهدی نوری ۳- پویا پاک نیا و کیارش جهان تیغ

وزن پنجم: ۱- رضا محمدی ۲- ابوالفضل ورزشی ۳- علیرضا اقربایی و شاهرخ اکرامی

وزن ششم: ۱- امیر آریا شهبازی ۲- محمدصدرا آذربرا ۳- محمدحسین حیدرپور

خردسالان :///

(قرمز – مشکی )

وزن اول: ایلیا انوشیروان ۲- پدرام مقصودی ۳- محمدحسام جعفری و حسین قلی پور

وزن دوم: ۱- آرمین محمدی ۲- ابوالفضل صالحی ۳- امیررضا خلیلی

وزن سوم: ۱- ابوالفضل کریمی پور ۲- ابوالفضل زلفی ۳- علی رضا باروری

وزن چهارم : ۱- محمدرسول محمدی ۲- مهدی جعفری ۳- آریا امیری و ابوالفضل ایران مدار

وزن پنجم: ۱- رضا رحیمی ۲- امیرحسام محبی ۳- محمدرضا صفری

وزن ششم: ۱- شهاب خدایی ۲- علی رحیمی ۳- حسین غریبی و پارسا اعتمادی

وزن هشتم: ۱- علی ابراهیمی ۲- امیرعلی نورشاهی ۳- ابوالفضل دلفانی و ابوالفضل سردره

خردسالان :///

(سبز -آبی)

وزن اول : ۱- محمدامین حاجیلو ۲- امین سمیعی ۳- معین محمدی و محمدرضا عباسی

وزن دوم : ۱- دانیال رضوانی ۲- افشین محمدی ۳- امیرمهدی روشن – آرین رعد نیکو

وزن سوم: ۱- ابوالفضل پیچی ۲- اهورا شیخ ویسی ۳- ایلیا نوری و امیرحسین آقاجانی

وزن چهارم: ۱- محمدرضایی ۲- رضا یوسف پناه ۳- امیررضا جلالوند و هادی سیف

وزن پنجم: ۱- امیرحسین علیزاده ۲- علی اصغر اسدی ۳- محمدرضا نوروزی و ابوالفضل دهکده

وزن ششم: ۱- طاها خزایی ۲- ابوالفضل مطلبی ۳- پوریا مختاری و مهدی خسروی

وزن هفتم: ۱- حسین خانه دان ۲- ابوالفضل سفید چقایی ۳- مهیار کریمی و محمدحسین قیاسی

وزن نهم : ۱- علی رضا عبدیان ۲- امیرمحمد نصیری نیا ۳- محمدمهدی هاشمی و مصطفی محمدی

وزن دهم: ۱- محمدطاها ایران شاهی ۲- امیرحسین یوسفی ۳- احمد کریم زاده و علی اکبر راه آور

نونهالان:///

(قرمز – مشکی) 

وزن اول: ۱- امیرعلی ذوالفقاری ۲- ثامن مردانه ۳- یاسین بهرامی و پویا مقصودی

وزن دوم : ۱- مانی قمری ۲- غلامرضا بایندور ۳- علی دیوانداری و سهیل احمدی

وزن سوم: ۱- مهدی حضرتی نیا ۲- محمدجواد محمودی ۳- مهدی سلمان و هومن یوسفی خلق

وزن چهارم: ۱- متین مهدی زاده ۲- محمدرضا ساریجالو ۳- آرش سعیدبانی و محمدعلی ستوده

وزن پنجم: ۱- امیرعباس الله رضایی ۲- امیرحسین علیزاده ۳- ایمان سورانی

وزن ششم: ۱- مهدی بیات ۲- علی امیرنژاد ۳- حسین سلمانی و محمدامین افشار

وزن دهم: ۱- ارشیا طجری ۲- امیررضا ابراهیمیان ۳- نیما احمدزاده و محراب رضا زاده

(سبز- آبی)

وزن اول : ۱- محمدحسین کارگر ۲- امیرحسین گلستانی کیا ۳- محمدعارف حشمتی

وزن دوم: ۱- محمدکیا عبدلی ۲- مهدی رضایی

وزن سوم: ۱- امیرمهدی کفاش ۲- مهران نجف زاده

وزن چهارم: ۱- محمدمهدی عبدلی ۲- متین کریمی ۳- امیرطه مینایی

وزن پنجم: ۱- امیر مهدلو ۲- مهدی مهدی زاده ۳- محمد دانایی و سینا شریف زاده

وزن ششم: ۱- حسین پاسبان ۲- محمد حسین زاده

وزن هفتم : ۱- رضا نوروزی یادگار ۲- علی رضا نجفی

وزن هشتم: ۱- محمدرضا احمدوند ۲- عی اصغر علی همتی

وزن دهم: ۱- مهدی نوری زاد ۲- علی رستمی بانی ۳- سید امیرمهدی آقازاده و محمدرضا کرمعلی

انتهای پیام/

print