رقابت های قهرمانی حوزه و شهرستان های هیئت تکواندو استان تهران در دو گروه پسران و دختران برگزار می شود.

به گزارش روابط عمومی هیئت تکواندو استان تهران؛ مسابقات قهرمانی حوزه و شهرستان ها به مناسبت گرامیداشت دهه مبارک فجر به روش انفرادی  در رده سنی نوجوانان برگزار خواهد شد.

تکواندوکاران در رده سنی نوجوانان  رده کمربندی(قرمز- مشکی)  در بخش پسران ۱۲ بهمن ماه و در گروه دختران ۱۳ بهمن به روی شیاپ چانگ می روند.

هر کدام از حوزه و شهرستان ها فقط می توانند یک تیم را در مسابقات شرکت دهند و هر تیم در رقابت های قهرمانی حوزه و شهرستانها شامل ۱۰ بازیکن و ۴ کادر فنی( سرپرست، سرمربی و ۲ مربی)  است و تمامی اعضای تیم های شرکت کننده و کادر فنی می بایست افراد بومی آن حوزه و شهرستان باشند.

ثبت نام برای مسابقات پسران و دختران  از ۲۰ دی آغاز می شود و تا هفتم بهمن ماه ادامه خواهد داشت. تیم های متقاضی برای حضور در رقابت ها جهت نام نویسی به دفتر هیئت تکواندو استان تهران مراجعه کنند و مدارک لازم و اسامی نفرات خود را به مسئول مسابقات ارائه دهند.

لازم به ذکر است، وزن کشی مسابقات پسران به میزبانی خانه تکواندو پایتخت برگزار می شود و محل برگزاری رقابت ها شهرستان چهاردانگه است، اما محل وزن کشی و محل برگزاری رقابت ها در گروه بانوان متعاقبا اعلام می شود.

علاقه مندان برای شرکت در مسابقات قهرمانی حوزه و شهرستان ها می توانند برای دستیابی به اطلاعات بیشتر به بخشنامه مسابقات که در همین سایت منتشر شده است، مراجعه کنند.

انتهای پیام/

print