تکواندوکار تهرانی وزن ۴۹- کیلوگرم تیم ملی ایران گفت: با پشت سر گذاشتن تمرینات منظم ،  نقاط ضعفم برطرف شده است و برای کسب بهترین نتیجه در این رقابت‌ها حضور پیدا می‌کنم.
به گزارش روابط عمومی هیئت تکواندو استان تهران، ناهید کیانی تکواندوکار تهرانی وزن ۴۹- کیلوگرم کشورمان که پیش از این موفق به کسب مدال برنز قهرمانی آسیا ۲۰۱۶ و برنز بازی‌های یونیورسیاد ۲۰۱۷ شده بود این روزها خود را برای حضور در میدانی آماده کرده که با حضور ۱۲ تکواندوکار برتر جهان برگزار می‌شود.

ناهید کیانی در رابطه با شرایط روزهای پیش از اعزامش گفت: تمرینات خوبی را پشت سر گذاشتم؛ شرایطم به نسبت قبل خیلی بهتر شده و پیشرفت را حس می‌کنم. بازیکن چپ‌ پایی بودم اما پای‌راستم را هم فعال کردم و با هردو پا مبارزه می‌کنم. همچنین با توجه به اینکه زیر نظر پزشک تغذیه وزنم را کم می‌کنم؛ کمتر اذیت شدم و برای کسب بهترین نتیجه بر روی شیاپ‌چانگ می‌روم.

وی افزود: با توجه به اینکه قرعه‌کشی این رقابت‌ها انجام شده حریفان را آنالیز کردم و تمامی شرایط را سنجیدم تا انشاا… مزد زحمات خود را با بدست آوردن نخستین مدال بانوان در مسابقات گرنداِسلم بگیرم.

نماینده وزن اول المپیکی ایران تصریح کرد: در اولین دیدار با نماینده صربستان مبارزه می‌کنم که پیش از این نیز در بازی‌های یونیورسیاد ۲۰۱۷ مقابل یکدیگر قرار گرفتیم. پیکار با این هوگوپوش سخت نیست اما تکواندوکاری است که تمام توانش را در راند پایانی به کار می‌گیرد. اشتباه من هم در یونیورسیاد همین بود اما در این رقابت‌ها با تجربه‌ای که دارم انرژی خود را برای سه راند حفظ می‌کنم. پس از آن هم با تکواندوکار کره‌ای که عنوان قهرمان جهان ۲۰۱۷ را دارد مبارزه می‌کنم.

وی با بیان اینکه با کسب مدال برنز در رقابت‌های انتخابی گرنداِسلم جواز شرکت در این مسابقات را بدست آوردم، گفت: خدا را شکر توانستم در رقابت‌های کسب سهمیه حضورم را در این رویداد قطعی نمایم. هرچند که در آن رقابت‌ها نیز می توانستم مدال طلا کسب کنم اما شرایط آن طور که در نظر داشتم پیش نرفت.

تکواندوکار تهرانی تیم ملی ایران در پایان گفت: سطح فنی مسابقات گرنداِسلم کمتر از المپیک نیست و تمامی مبارزات سنگین است اما من تلاشم را می‌کنم که در این رقابت‌ها با بهترین نتیجه برگردم.

انتهای پیام/

 
print