photo_2018-01-25_19-54-16

رقابت های قهرمانی آزاد حوزه شمال غرب در گروه پسران ۵ بهمن ماه با معرفی نفرات برگزیده به کار خود پایان داد.

به گزارش روابط عمومی هیئت تکواندو استان تهران؛ مسابقات آزاد قهرمانی حوزه شمال غرب به مناسبت فرارسیدن دهه مبارک فجر در رده های سنی نونهالان و نوجوانان در گروه پسران  روز  پنجشنبه ۵ بهمن ماه برگزار شد.

در این رقابت ها ۱۶۸ پسر تکواندوکار به میزبانی مجموعه ورزشی دریا به مصاف رقبای خود رفتند تا در نهایت تکلیف برترین ها در دو رده کمربندی سبز- آبی و قرمز – مشکی مشخص شد.

اسامی نفرات برتر به شرح ذیل است:

نونهالان

(قرمز – مشکی)://

وزن اول: ۱- فرزاد پسر کلو ۲- مهدی گله دار

وزن دوم: ۱- ابوالفضل نظری ۲- محمدرضا بیجاری پیشخانی ۳- علیرضا قاسمی ابیازنی و آرمین دژدار

وزن سوم: ۱- مهران رضایی ۲- امید میری ارجستان  ۳- محمد نظری و محمدعلی ستوده

وزن چهارم: ۱- رضا کلهر ۲- کیهان کاوسی ۳- سهیل کامه و امیرمحمد آقائی پور

وزن پنجم: ۱- امیر رضا مددی ۲- امیرمحمد چراغی ۳- سید سامان جلالی اصل و محمد جواد کاشی زاده

وزن ششم: ۱- امیرعلی ارمی ۲- علی کاهه ۳- امیررضا درخشنده پور و محمد نبی زاده

وزن هفتم: ۱- مهدی سروش نجف آبادی ۲- هادی غریبی نظرلو ۳- آرش نورزاده و امیرحسین احمدی

وزن هشتم: ۱- هومن کلانتری ۲- ماهان مرادی ۳- علیرضا مصطفی لو و سهیل محمدی

وزن نهم : آرمین ناصری پور ۲- امیرحسین باباعلی ۳- پوریا علی گوزنجانی و سید فربد فیروزآبادی

وزن دهم : ۱- سپهر فیاض زاده ۲- مبین محمدی ۳- امیررضا خان بابایی ۳- سهیل پابند

(سبز- آبی)://

وزن دوم: ۱- ارسان محمدی ۲- علیرضا بهرامی ۳- آرمان صفریان علی شاه و اروین آراییان

وزن چهارم: ۱- مهدی اله وردی ۲- علیرضا احمدی ۳- محمدمهدی افرابندپی و سید سامان سید میرزایی

وزن ششم: ۱- سیدحسین قادری ۲- مهدی اسفندیاری ۳- سید ایلیا حسنی و رادین باقرزاده سعید

وزن هفتم: ۱- امیرحسین قربانلو ۲- پارسا ترابیان

وزن هشتم: ۱- جواد عابدی ۲- امیرحسین فیض الهی ۳- سعید مسلمی و دانیال قاهری

وزن نهم: مهدی پارسا فر ۲- صدرا عسکری نائینی

وزن دهم: ۱- پرشان گرافیان ۲- پوریا قنبرنژاد

نوجوانان

قرمز – مشکی://

وزن سوم: ۱- امیرحسین زارعی ۲- محمدرضا حسینی ۳- مهدی اسماعیل بیگی و حسین کمالی اردکانی

وزن چهارم: ۱- یوسف کاشی زاده ۲- امید اکبری ۳- حامدعلی اسکندری و نیما کشاورز

وزن پنجم: ۱- محمد سعادت فر ۲- دانیال مهرجو ۳- ستار امینی و طه اله وردی زاده

وزن ششم: ۱- مهدی یعقوبی ۲- حامد حیدری اصفهانی ۳- امیر مهدی گلستانی و احمد رضایی

وزن هفتم: ۱- حمزه ازبک ۲- کاظم قشقایی ۳- سروش بوجار کار و امیررضا بهمنی

وزن هشتم: ۱- علیرضا غفاری قهرودی ۲- علی لطفی

وزن نهم: ۱- علیرضا جلیل زاده ۲- امین امیران بستان آباد ۳- صدرا سروری

وزن دهم: ۱- سامان صادقی بیدمشکی ۲- یاسین نوعی پیرزمان ۳- محمد صادق ایل بیگی

photo_2018-01-25_19-54-14

photo_2018-01-25_19-54-15

photo_2018-01-25_19-54-21

انتهای پیام/

print