photo_2018-02-09_21-21-56

رقابت های لیگ تکواندو غرب استان تهران در دو رده سنی خردسالان و نونهالان به میزبانی رباط کریم برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی هیئت تکواندو استان تهران؛ پنجمین دوره مسابقات لیگ تکواندو غرب استان تهران با مشارکت هیئت های تکواندو بهارستان، چهاردانگه و رباط کریم تحت عنوان جام اتحاد در دو رده سنی خردسالان و  نونهالان روز جمعه ۲۰ بهمن به میزبانی شهرستان رباط کریم در مجموعه ورزشی مرحوم محمدی رباط کریم پیگیری  شد.
در مسابقات لیگ تکواندو غرب استان تهران و در رده سنی خردسالان ۱۲ تیم پایگاه قهرمانی  بهارستان، ولیعصر، آینده سازان شیرزاد،  منتظران حضرت مهدی(عج) ، آینده سازان ۲۲بهمن،  بنیاد فرهنگی صبح قریب ، انصار چهاردانگه،  آکادمی همایون،  نام آوران بوستان ،  ایران قهرمان، آینده سازان رباط کریم،  آکادمی تکواندو رامتین و در رده سنی نونهالان ۱۰ تیم  هیئت تکواندو بوستان ، موسسه غیر دولتی دانشمند ، منتظران حضرت مهدی (عج) ، تکنیک برتر چهاردانگه، کانون راه انقلاب ، انصار چهاردانگه، پایگاه شهید باکری، بنیاد فرهنگی صبح قریب، نام آوران بوستان و آینده سازان رباط کریم حضور دارند.

تا پایان هفته نهم لیگ خردسالان ، تیم آینده سازان شیرزاد با ۲۷ امتیاز صدرنشین است. تیم پایگاه قهرمانی بهارستان با ۲۳ امتیاز در رده دوم قرار دارد و انصار چهاردانگه با ۲۰ امتیاز سوم است.

همچنین در پایان رقابت های هفته نهم لیگ نونهالان، موسسه غیر دولتی دانشمند با ۱۸ امتیاز در صدر جدول رده بندی قرار گرفت. انصار چهاردانگه با ۱۷ امتیاز در جایگاه دوم ایستاد.  نام آوران بوستان با ۱۶ امتیاز سوم شد.

**نتایج مسابقات لیگ خردسالان:
هفته هشتم://
پایگاه قهرمانی بهارستان۱۰ – صفر ولیعصر
آینده سازان شیرزاد ۸ – ۲ منتظران حضرت مهدی (ع)
انصار چهاردانگه ۹- یک نام آوران بوستان

هفته نهم ://
آینده سازان ۲۲بهمن یک – ۹ پایگاه قهرمانی بهارستان
بنیاد فرهنگی صبح قریب ۷- ۳ ایران قهرمان
آینده سازان شیرزاد ۸  – ۲ ولیعصر
انصار چهاردانگه  ۵- ۵ آکادمی همایون
آینده سازان رباط کریم ۵- ۵ منتظران حضرت مهدی (ع)
آکادمی تکواندو رامتین ۲- ۸  نام آوران بوستان
برترین ها://
فنی ترین بازیکنان:

مهدی  اسکندری (انصار چهاردانگه)
آیدین نصیری (پایگاه قهرمانی بهارستان)
بهترین سرپرست:

مایلی (تیم آینده سازان شیرزاد)
بهترین مربی:

حجت الله نوری (پایگاه قهرمانی بهارستان)

نتایج مسابقات نونهالان :
معوقه هفته دوم ://
انصار چهاردانگه ۴-  ۶ موسسه غیر دولتی دانشمند

هفته ششم://
موسسه غیر دولتی دانشمند ۶ – ۴ شهید باکری
نام آوران بوستان ۴- ۶ تکنیک برتر چهاردانگه
هیئت تکواندو بوستان۶ – ۴ آینده سازان رباط کریم

هفته هفتم://
بنیاد فرهنگی صبح قریب ۴- ۶ موسسه غیر دولتی دانشمند
نام آوران بوستان ۵- ۵ انصار چهاردانگه
منتظران حضرت مهدی(عج)۵ – ۵ شهید باکری
هیئت تکواندو بوستان۴ – ۶ تکنیک برتر چهاردانگه
آینده سازان رباط کریم۲ – ۸ کانون راه انقلاب

هفته هشتم://
بنیاد فرهنگی صبح قریب۲ – ۸ نام آوران بوستان
هیئت تکواندو بوستان۳ – ۷ انصار چهاردانگه
آینده سازان رباط کریم یک- ۹  شهید باکری
اسامی بهترین ها :

بهترین بازیکنان:
محمدرضا حمزه (پایگاه شهید باکری)
دانیال پرتوی (تکنیک برتر چهاردانگه)
بهترین سرپرست:

یونس آلج (موسسه غیر دولتی دانشمند)
بهترین مربی:

حجت الله نوری (موسسه غیر دولتی دانشمند)
بهترین داور:

استاد سعید مددی

photo_2018-02-09_21-21-47

print