بعد از برگزاری رقابت های پایانی لیگ خردسالان تیم مقاومت رباط کریم به مقام قهرمانی دست یافت و  لیگ نونهالان هم با قهرمانی دهیاری نظام آباد به پایان رسید.
به گزارش روابط عمومی هیئت تکواندو استان تهران، هفته پایانی لیگ خردسالان و مرحله نیمه نهایی و نهایی لیگ نونهالان از هفتمین دوره مسابقات لیگ اسلامشهر تحت عنوان یادواره سردار قاسم سلیمانی روز پنجشنبه  ۱۷ اسفند ماه برگزار شد.
در پایان رقابت های لیگ خردسالان ، تیم مقاومت رباط کریم با ۲۷ امتیاز به مقام قهرمانی دست یافت .
کانون راه انقلاب با ۲۲ امتیاز و تفاضل ۴۷ امتیاز در جایگاه نایب قهرمانی قرار گرفت و تیم عمران نو الف با ۲۲ امتیاز سوم شد.
در پایان لیگ نونهالان هم دهیاری نظام آباد قهرمان شد ، آکادمی تکواندو توسن به مقام نایب قهرمانی دست یافت و آکادمی قهرمانان اسلامشهر الف در مکان سوم ایستاد.
نتایج لیگ خردسالان به شرح ذیل است:
هفته هشتم //
نام آوران سلمان فارسی صفر -مقاومت رباط کریم (۱۰)
کانون راه انقلاب (۹) – آینده سازان آکادمی تکواندو اسلامشهر (یک)
عمران نو (ب) ۴ – ستارگان ایران زمین۶
آینده سازان رباط کریم ۳- عمران نو (الف)
۷
کانون راه انقلاب (ب) ۹ – آینده سازان تکواندو اسلامشهر یک
هفته نهم //
آینده سازان آکادمی قهرمانان اسلامشهر۶ – نام آوران سلمان فارسی ۴
عمران نو ب (صفر) -مقاومت رباط کریم ۱۰
عمران نو الف ۵ – کانون راه انقلاب ۵
آینده سازان تکواندو اسلامشهر ۵ – ستارگان ایران زمین ۵
کانون راه انقلاب (ب)۴ – آینده سازان رباط کریم ۶
معوقه هفته هفتم :
عمران نو ب ۳ – کانون راه انقلاب (ب) ۷
فنی ترین بازیکنان خردسال لیگ:
امیر محمد صابری از تیم عمران نو
آیدین نصیری از تیم مقاومت رباط کریم
بهترین مربی:  حجت الله نوری از تیم مقاومت رباط کریم
بهترین سرپرست: حسین عزیزی از تیم سلمان فارسی

 

نتایج لیگ نونهالان :
هفته هفتم //
آکادمی قهرمانان اسلامشهر(الف) ۳ – آکادمی تکواندو توسن ۷
دهیاری نظام آباد ۱۰- عمران نو (۰)۱

 

 

نیمه نهایی:
آکادمی قهرمانان اسلامشهر(الف)۴ – دهیاری نظام آباد ۶
آکادمی قهرمانان اسلامشهر(ب) ۴- آکادمی تکواندو توسن ۶

 

 

مسابقه رده بندی: آکادمی قهرمانان اسلامشهر(الف) ۶- آکادمی قهرمانان اسلامشهر (ب)۴

 

مسابقه فینال:
دهیاری نظام آباد ۶ -آکادمی تکواندو توسن ۴

 

برترین ها//

فنی ترین بازیکن لیگ نونهالان : علیرضا تقی زاده از تیم دهیاری نظام آباد
بهترین مربی: حسن شکری تیم دهیاری نظام آباد
بهترین سرپرست:  داود حق پرست تیم آکادمی تکواندو توسن
بهترین داور: اصغر حقی
پرینت از مطلب