دبیر هیئت تکواندو استان تهران با بیان برخی از توضیحات ، از پستی شدن احکام و تغییراتی در سایت مسابقات هیئت استان خبر داد.
مسعود لشکری در حاشیه دوره هماهنگی سالیانه مربیان استان  ضمن تبریک سال جدید  به خانواده بزرگ تکواندو پایتخت گفت :در سال ۹۷ براساس سیاست گزاری و برنامه ریزی های صورت گرفته در نظر داریم به جهت رفاه حال مربیان و سهولت دردریافت احکام کمربندی زرد،سبز _آبی ،ثبت نام احکام به صورت سیستمی از سوی مربیان و ارسال حکم های هنرجویان به صورت پستی درب منزل را از مورخ یکم خرداد ماه راه اندازی نماییم .

وی در ادامه اضافه کرد: سال گذشته ما متاسفانه استاد مهیمن  یکی از بزرگان تکواندو کشور و استان تهران را از دست دادیم که یاد و خاطره این بزرگوار همیشه در ذهن ما زنده خواهد بود به همین جهت سالن تکواندو استان را به یاد زنده یاد”سید سعید مهیمن” نام گزاری کردیم ، ضمن اینکه قرار است از اول اردیبهشت ماه دفتر اداری هیئت تکواندو تهران  به خانه تکواندو پایتخت منتقل و کلیه امورات در این مکان انجام شود.

دبیر هیئت تکواندو استان تهران با بیان اینکه در سال ۹۷ برنامه ویژه ای برای مسابقات داریم ، در این خصوص اذعان کرد: سایت مسابقات در سال جدیدبه این شکل طراحی شده است که رضایت نامه مربی و ولی به صورت یک ساله گرفته می شود .

وی اضافه کرد: تکواندوکاران باید دقت داشته باشند ملاک حضور در مسابقات٬ اوزانی هست که هر یک در سایت مسابقات وارد می کنند و باید در وارد کردن وزن دقیق خود در سیستم دقت لازم را داشته باشند.

لشکری در بخش دیگری از صحبت هایش به پستی شدن احکام زرد ، سبز و آبی هوگوپوشان اشاره کرد و در این باره توضیح داد: در حاشیه دوره هماهنگی مربیان به هر کدام از مربیان کد کاربری داده شد تا از تاریخ اول خرداد ماه آنها با حضور در سایت طراحی شده، نسبت به گرفتن احکام شاگردان خود اقدام کنند .

وی تصریح کرد: پستی شدن احکام این امکان را در اختیار مربیان قرار می دهد تا بدون حضور به هیات استان و حوزه و شهرستان ها ، احکام را جلوی درب منازل هنرجویان  دریافت کنند.

دبیر هیئت تکواندو استان تهران در پایان گفت: کسب عنوان قهرمانی تیم ملی تکواندو ایران را تبریک عرض می نمایم و از اینکه تکواندوکاران تهرانی با درخشش در این رقابت ها و کسب مدال های خوش رنگ نقش موثری در این افتخار بزرگ داشتند، بسیار خوشحالیم و آن را در ابتدای سال جدید به فال نیک می گیریم.

لشکری تاکید کرد: از اول اردیبهشت ماه سالن تکواندو زنده یاد سید سعید مهیمن به جهت برگزاری مسابقات  در اختیار تمامی حوزه ها و شهرستان ها قرار خواهد گرفت.

print