اخبار ویژه
فهرست
صفحه اصلی
هیئت تکواندو استان تهران
تاریخچه تکواندو
اعضا هیئت رئیسه
حوزه و شهرستان ها
کمیته ستادی
رشته ها
کیوروگی
پومسه
هانمادانگ
اخبار
اخبار کل
گفت و گو
گزارش
کمیته بانوان
کمیته آموزش
کمیته مربیان
کمیته فرهنگی
کمیته استعداد یابی
کمیته روابط عمومی
کمیته مسابقات
کمیته سایت بانک اطلاعات
کمیته داوران
کمیته آزمون
کانون بسیج
کمیته تحفیقات و پژوهش
سازمان لیگ
آرشیو اخبار
۱۳۹۷
فروردین
۱۳۹۶
فروردین
اردیبهشت
خرداد
تیر
مرداد
شهریور
مهر
آبان
آذر
دی
بهمن
اسفند
۱۳۹۵
فروردین
اردیبهشت
خرداد
تیر
مرداد
شهریور
مهر
آبان
آذر
دی
بهمن
اسفند
۱۳۹۴
۱۳۹۲
۱۳۹۳
۱۳۹۱
۱۳۹۰
۱۳۸۹
اخبار حوزه و شهرستان ها
اسلامشهر
باقرشهر
بهارستان
پاکدشت
پردیس
پیشوا
جنوب شرق
جنوب غرب
چهاردنگه
دماوند
رباط کریم
رودهن
شمال شرق
شمال غرب
شمیرانات
شهرری
شهریار
فیروزکوه
قدس
قرچک
تصویر
گزارش تصویری
پاراتکواندو
ویدیو
کل ویدیو
قوانین
کیوروگی
پومسه
هانمادانگ
آیین نامه
لیگ سال ۹۶
لیگ سال ۹۵
لیگ سال ۹۴
لیگ سال ۹۳
باشگاههای استان تهران
بانوان
آقایان
تالار مدال آوران
شهدای پایتخت
افتخار آفرینان سال ۹۵
اسامی داوران
آقایان
داوران بین المللی
داوران ملی
داوران درجه یک
داوران درجه دو
داوران درجه سه
ارتباط با دبیر
ارسال گزارش
فرم ها
ورود مربیان
آیین نامه

reg

سامانه فدراسیون تکواندو
۱۱:۴۵:۴۶ - شنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۷
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
در پایان مرحله دوم مسابقات انتخابی؛
برترین پسران خردسال به اردو دعوت شدند

مسابقات انتخابی خردسالان پسر استان تهران به منظور حضور در مسابقات قهرمانی کشور ۳۱ فروردین ماه برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی هیئت تکواندو استان تهران؛  دومین مرحله از مسابقات انتخابی پسران در رده سنی خردسالان  برای حضوری موفق در رقابت های قهرمانی کشور سال ۹۷ روز جمعه ۳۱ فروردین ماه به میزبانی سالن تکواندو زنده یاد سعید مهیمن (خانه تکواندو پایتخت) برگزار شد.

در این پیکارها ۵۴ تکواندوکار برگزیده دور اول انتخابی و منتخبین کادر فنی به مبارزه با یکدیگر پرداختند تا در نهایت بهترین ها به اردوی تیم خردسالان دعوت شدند.

**اسامی برگزیدگان دور دوم مسابقات انتخابی خردسالان به شرح ذیل است:

وزن اول: ۱-امیرعلی شریعتی،۲- آیدین نصیری

وزن دوم: ۱- سهیل علم بیگی ، ۲-مهدی عابدینی

وزن سوم: ۱- امیرعلی مایلی، ۲- محمدپارسا تیلانی

وزن چهارم: ۱-رضا رحیمی، ۲- عرشیا مهدی پور

وزن پنجم: ۱- علیرضا لاله بگی ، ۲- کامیار موحد

وزن ششم: ۱- طاها فاطمی نیا ، ۲- محمدامین حیدری

وزن هفتم: ۱- آرین فرخ گهر ، ۲-شایان حسینی

وزن هشتم: ۱- نیما صحت ۲- مهیار فروغی

وزن نهم : ۱- پوریا حسن زاده ۲- محمد مبین نظری

وزن دهم: ۱- علی پرماس ۲- طاها عنابستانی

منتخبین کمیته فنی :

محمدمهدی سنایی، امیرعباس شفیعی ، محمد مهدی گل

پرینت از مطلب
سخن روز

    ۲۲۴۸۰۷۹

    حلول ماه مبارک رمضان، ماه رحمت و برکت و غفران مبارک باد

شهدای پایتخت
    • مقدم

صفحه اینستاگرام ما

    instagram-1

ثبت نام مسابقات تکواندو

    Untitled-1

ثبت نام احکام کمربند
شیاپچانگ پایتخت