مسابقات آزاد قهرمانی پسران حوزه جنوب شرق بعد از معرفی نفرات برتر به کار خود پایان داد.

به گزارش روابط عمومی هیئت تکواندو استان تهران؛ رقابت های آزاد قهرمانی حوزه جنوب شرق در گروه پسران و در رده های کمربندی شکوفه ها و خردسالان روز چهارشنبه ۲۰ تیر ماه به میزبانی سالن زنده یاد سید سعید مهیمن (خانه تکواندو پایتخت) برگزار گردید.

در این پیکارها ۲۱۲ هوگوپوش به روی شیاپ چانگ رفتند که در نهایت تکلیف نفرات سکونشین مشخص شد.

اسامی برترین ها به شرح ذیل است:

خردسالان //

**قرمز – مشکی

وزن اول: ۱- سید امیررضا شریعتی فر ۲- ایلیا عبدی ۳- ایلیا فتاحی

وزن دوم : ۱- امیر علی شریعتی ۲- آرمین محمدی

وزن سوم: ۱- طاها ناظر ۲- سهیل علم بیگی ۳- امیرمحمد شیروانی

وزن چهارم: ۱- امیرعلی مایلی ۲- ایلیا احمدنژاد ۳- پدرام مهاجر

وزن پنجم: ۱- رضا رحیمی ۲- محمدمهدی اسماعیلی ۳- دانیال قاجار و اشکان جعفری

وزن ششم : ۱- سیدمحمدمهدی حسینی ۲- امیر مهدی حبیب زاده ۳- محمدمهدی رفیعی و شهاب خدائی

وزن هفتم: ۱- محمد مهدی داودی ۲- سیدشایان حسینی ۳- معین حافظی

وزن نهم: ۱- محمدمهدی نسرانی ۲- مهدی نژاد حسینی پور ۳- سینا خوشحال طلب

وزن دهم: ۱- بردیا آرمین صادقی ۲- بردیا زارعیان ۳- امیرمحمد عموئی و عرفان محمدپور

**سبز -آبی

وزن اول:  ۱- سید طاها محمدی ۲- محمد مهدی انصاری نژاد ۳- محمدرضا ذاکری و امیرحسین اسفندیاری

وزن دوم: ۱- محمدرضا اصفیائی  ۲- امیر مهدی موسوی ۳- بارمان مهرنیا و امیررضا حقیقت

وزن سوم: ۱- علیرضا عباسی ۲- محمدحسین موحد دولابی ۳- علیرضا اکبری

وزن چهارم: ۱- محمد یاسین عمیدی ۲- امیرعلی دلیر صحرائی ۳- عرشیا مقدس و صدرا محمودآبادی

وزن پنجم:  ۱- ماهان میرزایی ۲- پاشا اکبرزاده ۳- طه طاقداری و امید ابراهیمی

وزن ششم: ۱- پیام اکبرزاده ۲- امیرمحمد ده ده کشی پور ۳- امیررضا میرآبو سیدعلی حسینی

وزن هفتم: ۱- حسین خانه دان ۲- ابوالفضل منصوریان ۳- سامان خانجانی و پارسا تسبیحی

وزن هشتم: ۱- ایلیا خداشناس ۲- مهدیار شاهسون ۳- علیرضا علیزاده و محمد ماهان حیدرپور

وزن نهم : ۱- عرشیا غیاثی ۲- آرین نظری ۳- امیرعلی پیام و محمدطه سوسنی

وزن دهم: ۱- محمدپارسا خزعلی ۲- مبین مرادزاده ۳- ارشیا محمودی آبادی

شکوفه ها//

**قرمز – مشکی

وزن نهم: ۱- کوروش رضایی فر ۲- محمدطاها محمدی

**سبز -آبی

وزن اول: ۱- آرش خوش نام ۲- ایلیا طالبی

وزن دوم: ۱- احسان فرح بخش ۲- عرفان باقریون ۳- محمدرضا کمالی اردکانی و پرهام قهرمان زاده

وزن سوم: ۱- امیرحسین اکبری ۲- سید سام قریشی ۳- اسماعیل محمدحسنی و محمدصدرا شعبانی

وزن چهارم: ۱- محمدحسین زارع ۲- مهدی خداشناس ۳- ابوالفضل جعفری راد و محمد امین لطفی نادر

وزن پنجم: ۱- امیرعلی بلوچ ۲- امیرطه فرخی  ۳- امیرعباس کاوسی و محمدمتین سلطانی

وزن ششم: ۱- آریا چوبدار ۲- محمد طاها اشراقی ۳- محمدعلی قرلی

وزن هفتم: ۱- علی عبدشاهی ۲- پوریا باقری ۳- امیرمهدی کریمیان و معین یافتیان

وزن هشتم: ۱- طاها فرزانه نقاب ۲- امیرعلی بابایی ۳- محمدیاسین خوجه و ابوالفضل نورائی

وزن نهم: ۱- محمد طاها صدرایی ۲- آیدین مهرجو ۳- محمدمهدی ذوقیان

وزن دهم: ۱- محمد پارسا حاتمیان ۲- رضا توکلی ۳- ایلیا رفیعی

انتهای پیام/

print