پرونده مسابقات جام حوزه و شهرستان های استان تهران در گروه پسران بعد از قهرمانی تیم جنوب غرب الف بسته شد.

به گزارش روابط عمومی هیئت تکواندو استان تهران؛ مسابقات جام حوزه و شهرستان های پسران استان تهران روز جمعه ۱۳ مهر ماه در سالن زنده یاد سید سعید مهیمن (خانه تکواندو پایتخت) برگزار شد.

در این پیکارها ۱۷ تیم در رده های سنی نونهالان و در رده کمربندی قرمز – مشکی به روی شیاپ چانگ رفتند که در پایان تیم جنوب غرب الف با ۵۸ امتیاز توانست کاپ قهرمانی این دوره از رقابت ها را بالای سر ببرد.

تیم شمال شرق با ۵۱ امتیاز نایب قهرمان شد و بهارستان با ۴۰ امتیاز در سکوی سوم قرار گرفت.

تیم های جنوب شرق با با ۳۹ امتیاز، شهریار با ۳۸ امتیاز، شهر قدس با ۲۷ امتیاز ، جنوب غرب ب با ۲۲ امتیاز به ترتیب در مکان های چهارم تا هفتم قرار گرفتند.

تیم های اسلامشهر ، چهاردانگه ، شمال غرب ب ، شمال غرب الف رده های هشتم تا یازدهم را از آن خود کردند، تیم های پاکدشت ، شهرری، رودهن ، ورامین، شمیرانات و بهارستان ب به ترتیب عناوین چهاردهم تا هفدهم را به نام خود ثبت کردند.

نتایج انفرادی مسابقات به شرح ذیل است :

وزن اول://

۱- علی نقی پور (بهارستان) ۲- سید محمد سجادیان (اسلامشهر) ۳- مهدی بسحاق (شهرستان ری) و امیرعلی ذوالفقاری ( قدس)

وزن دوم://

۱- امیرعباس رهنما ( جنوب غرب) ۲- مانی قمری (قدس) ۳- متین افشار ( جنوب شرق) و دانیال تاجرزاده

وزن سوم://

۱- آرین شفیعی (بهارستان ) ۲- علیرضا مجیدی (شهرستان چهاردانگه) ۳- مهدی تسلیمی کار (جنوب شرق) و محمد سام فکری (شمال غرب)

وزن چهارم://

۱- مهران رضایی (جنوب غرب) ۲- سید سامان جلالی (شمال شرق) ۳- امیرحسین ملکی (بهارستان ) و عرفان ناظمی ( پاکدشت)

وزن پنجم ://

۱- علی حاجی کاظم بقال (شمال شرق) ۲- مانی یاوری (جنوب غرب) ۳- احسان تربتی (شهریار) و علی عابدی ( رودهن)

وزن ششم://

۱- مهدی عسگری (جنوب غرب) ۲- پویا دوست محسنی (شهریار) ۳- علی معافی (اسلامشهر) و امیرمحمد حقیقت شناس (شمال شرق)

وزن هفتم: //

۱- علی کاهه (شمال شرق) ۲- محمد بهنام خوشدونی فراهانی (جنوب شرق) ۳- ابوالفضل محمدپور (شمال غرب) و ایلیا حمزه (جنوب غرب)

وزن هشتم: //

۱- سینا غزل (جنوب غرب) ۲- نیما رحمتی (قدس) ۳- آرش نورزاده (جنوب شرق) و امیرحسین قاسمی (بهارستان)

وزن نهم: //

۱- امیررضا عبدلی (شهریار) ۲- امیر قاسمی ( شمال شرق) ۳- امیرصدرا رحیمی (جنوب غرب) و امین اسماعیل زاده (جنوب غرب)

وزن دهم: //

۱- حسین فرجی تبار (جنوب شرق) ۲- امیر خالقی (شمال غرب) ۳- محمدرضا علی پور (اسلامشهر) و متین حان جانه (شمال شرق)

انتهای پیام/

print