پرونده مسابقات قهرمانی آزاد پسران حوزه جنوب شرق بعد از معرفی نفرات برتر ، بسته شد.

به گزارش روابط عمومی هیئت تکواندو استان تهران؛ رقابت های آزاد قهرمانی حوزه جنوب شرق در گروه پسران روز جمعه ۹ آذر ماه در مجموعه ورزشی فجر برگزار شد.

در این پیکارها ۳۳۶ تکواندوکار با یکدیگر روبه رو شدند که در پایان هوگوپوشان برتر به روی سکو رفتند.

**اسامی برترین ها به شرح ذیل است :

شکوفه ها :

سبز -آبی ///

وزن دوم: ۱- امیرمحمد نبی زاده ۲- محمدمتین آبرودی ۳- سید امیر علی حسینی و علی عباسیان

وزن سوم: ۱- محمدسپهرعلم بیگی ۲- شهاب الدین نوده ۳- آرتین عشقی و رضا اظهری

وزن چهارم: ۱- محمد مهدی خداشناس ۲- امیرمحمد احمدی ۳- امیرعلی قاسمی و امیرمحمد بارفروش مقدم

وزن پنجم: ۱- محمدپارسا بخششی ۲- حامد حمزه ۳- محمد طاها امامی و امیرعلی فلاح

وزن ششم : ۱- امیررضا حسین پور ۲- محمدصدرا شهابی ۳- علی رنجبر و ایلیا ابراهیمی

وزن هفتم : ۱- علی عبدشاهی ۲- عباس گلزار یوسف ۳- محمدمهدی هنرمند

وزن هشتم  : ۱- پرهام کریمی ۲- محمدطاها فیروزنده

وزن نهم : ۱- امیرعلی بابایی ۲- محمدرهام شیدایی ۳- مهدیار مرادی و عرشیا اعتمادی

وزن دهم : ۱- محمد امین حیدری ۲- محمدطاها صدرایی ۳- یاسین غلامی و رضا صالحی

خردسالان :

قرمز – مشکی ///

وزن اول : ۱- علی سهیل نوری ۲- ایلیا عبدی ۳- محمدطاها نوروزی آزاد و محمد مهدی عابدی

وزن دوم :  ۱- محمدرضا اصفیائی ۲- پرهام محمدزاده ۳- دانیال ستاری و رضا صفائی زاده

وزن سوم : ۱- امیرمحمد اسفندیار ۲- امیرمحمد شیروانی ۳- محمدرضا تقی لو و رضا پورزارع

وزن چهارم : ۱- مهدی غیاثوند ۲- صدرا بابایی ۳- ابوالفضل ایمانی و امیرمحمد نوری زاده

وزن پنجم : ۱- امیرعلی شریعتی ۲- محمدمهدی اسماعیلی ۳- یوسف نورائی و محمد پارسا تیلانی

وزن ششم : ۱- محمدمهدی سنایی ۲- امیرعلی مایلی ۳- محمدمهدی رفیعی و سهیل علم بیگی

وزن هفتم : ۱- سیدمحمدمهدی حسینی ۲- فرزین اسماعیلی ۳- محمدمهدی داودی و امیرعباس پروهان

وزن هشتم : ۱- محمد محققی ۲- ایمان حاجی زاده ۳- علیرضا نصرت آبادی و مهیار پناهی

وزن نهم : ۱- سجاد ولداحمد ۲- محمد پرهام چنگی ۳- مسیح دره

وزن دهم : ۱- محمدحسین حسنی ۲- محمد عرشیا غیاثی ۳- عرفان محمدپور و محمد آرمین آقازاده

سبز- آبی ///

وزن اول : ۱- امیرعیسی پور ۲- رایکا احمدی ۳- محمدطاها پوراصغر و احسان ایرانی

وزن دوم : ۱- ایلیا طبسی ۲- امیرمحمد تقی زاده ۳- محمد میررضایی و محمدمهدی انصاری نژاد

وزن سوم: ۱- علیرضا عباسی ۲- امیرعلی جعفری زاده ۳- محمدطاها مطواعی و محمد امین کیوان نیا

وزن چهارم : ۱- امیرحسین احمدی ۲- امیررضا بابایی ۳- آرمین گودرزی و صدرا محمودآبادی

وزن پنجم: ۱- پاشا اکبرزاده ۲- امیرعلی اندی ۳- بارسا فرجی و محمدمهدی عابدی

وزن ششم: ۱- پیام اکبرزاده ۲- طاها عظیم محسنی ۳- علی علی زاده و محمدسام نادری

وزن هفتم : ۱- محمدمهدی اردستانی ۲- حسین خانه دان ۳- متین فرزو و مهدی پیرزاده

وزن هشتم : ۱- علیرضا علی زاده ۲- محمدطاها موموخانی ۳- امیرمهدی صحرایی و امیرعباس محبی

وزن نهم : ۱- آروین زرگری ۲- ارشیا محمودی ۳- محمدآرمین علیکاهی و رضا کلانتری

وزن دهم : ۱- حسین مانی ۲- ابوالفضل پیرهادی ۳- امیرحسین کریمی و آریا عظیمی

انتهای پیام /

 

print