رقابت های قهرمانی آزاد حوزه شمال شرق در گروه پسران با معرفی نفرات برتر در رده های سنی خردسالان و شکوفه ها به کار خود پایان داد.

به گزارش روابط عمومی هیئت تکواندو استان تهران، مسابقات آزاد قهرمانی پسران حوزه شمال شرق روز جمعه اول تیر ماه به میزبانی سالن زنده یاد سید سعید مهیمن (خانه تکواندو پایتخت) برگزار شد.

در این پیکارها ۲۳۰ تکواندوکار با یکدیگر به مبارزه پرداختند تا در نهایت نفرات برتر به روی سکو رفتند.

اسامی برترین ها به شرح ذیل است:

شکوفه ها///

**سبز – آبی

وزن اول: ۱- آرش خوش نام ۲- امیرعلی سلیمی ۳- علی سید برهانی

وزن دوم : ۱- امیرعلی شریفی ۲- امیرعلی شیری ۳- مبین واحدی و آرتین محسن آبادی

وزن سوم: ۱- علی حمیدیان ۲- بنیامین مقیمی ۳- ایمان شیردل و علی اصغر گلشن مژدهی

وزن چهارم: ۱- پرهام تقی پور ۲- علی محمدی ۳- امیرعباس حسینی و عرشیا کابلی

وزن پنجم: ۱- سینا کرمی بنده سری ۲- امین قهرمانی ۳- امیرعباس کاوسی امین و امیررضا محمدی

وزن ششم: ۱- عباس گلزار یوسف ۲- سبحان پسندیده فلاح دانا ۳- سینا درخشان و مهبد نوروزی

وزن هفتم: ۱- محسن رحمتی ۲- آراد عربگل ۳- طاها منصوری و حسین هاتفی

وزن هشتم: ۱- سید فرهاد مدرسی دره ۲- محمدرضا افشاری ۳- بنیامین سراب فرد

وزن نهم: ۱- محمدرهام شیدایی ۲- علیرضا فیض آبادی ۳- مانی دقیقی ماسوله و عرشیا عسگری

وزن دهم: ۱- به دین طاهریان ۲- محمد طاها اسدی کارون ۳- سینا کشانی فراهانی و طاها زارعی

خردسالان ///

**قرمز – مشکی

وزن اول: ۱- محمدمهدی عابدی ۲- مهدیار قائد امین هارونی ۳- محمد کیان فرجی راستگو

وزن دوم: ۱- آرمین محمدی ۲- ابوالفضل صالحی فخر ۳- امیرارسلان اجاقی و پرهام محمدزاده

وزن سوم : ۱-    بهداد نقی ئی ۲-آرین ملکی شیرتری ۳-محمدمهدی سعادت آگاه و ابوالفضل کریمی پور

وزن چهارم : ۱- محمدپارسا تیلانی ۲- محمدرسول محمدی ۳- آیدین پروین و سامین حسینی فرد

وزن پنجم: ۱- رضا رحیمی ۲- شهاب خدائی ۳- یاسین گودرزی و امیرعلی حسنی پور

وزن ششم: ۱- محمدمهدی کوچک خانی ۲- ابوالفضل آوانلو ۳- محمد طاها کارونی و محمدعلی شیخ احمدیان

وزن هفتم : ۱- سید شایان حسینی ۲- محمد محققی ۳- امیرعلی جوادی راد و محمد مهدی داودی

وزن هشتم: ۱- علی ابراهیمی ۲- ایلیا الهویرنی ۳- سید امیرعباس حسینی و ارشیا سعیدی

وزن نهم: ۱- محمدمهدی نسرانی ۲- مهدی صالح کندری ۳- آرشام انوشه و محمد پرهام چنگی

وزن دهم: ۱- آرمین صادقی ۲- امیرعلی جیرودی ۳- حسین بلورانی و آرین صحرایی کاشان

**سبز –آبی

وزن اول : ۱- عرفان توانایی ۲- آرتین آقابابایی دهقی ۳- امیرعلی صوفی و محمد طاها راز گردانی

وزن دوم: ۱- امیرعلی نوفرستی ۲- مهراب نصیری ۳- مهدی عبداله یان خامنه و امیرعلی روتیوند غیاثوند

وزن سوم: ۱- سپهر سعادتی ۲- امیر آرشام خوانساری ۳- بردیا هجری و امیرپارسا شریفی علیائی

وزن چهارم: ۱- امیرعلی دلیر صحرایی ۲- پوریا حیدرزاده ۳- محمدیاسین عمیدی و محمد عرفان حاتمی

وزن پنجم: ۱- عرشیا زادکان میاردان ۲- محمد مهدی رضایی ۳- محمدحسین چمن زاری و محمدحسین عزیزی

وزن ششم: ۱- سیدعلی کوچکی ۲-امیرعلی غفاری ۳- سید فراز طالب حسینی و مانی محمودیان

وزن هفتم : ۱- حسین خانه دان شندی ۲- مهیار قریب بلوک ۳- محمدپارسا احمدی و یاسین آقابابایی

وزن هشتم: ۱- محمد جواد فرقانی ۲- بهنیا برآبیان ۳-امیرعباس نورخبریان و علی اصغر نهایتی

وزن نهم: ۱- آروین زرگری ۲- علی بابایی آبکنار ۳-سامان نجاتی و حسین حکیم پور میلانی

وزن دهم: ۱- سام عاشوری ۲- مبین مرادزاده ۳- محمد جواد رضایی و پرهام رضا سلطانی

انتهای پیام/

print