مسابقات آزاد قهرمانی حوزه جنوب شرق در گروه پسران با معرفی سکونشینان به کار خود پایان داد.

به گزارش روابط عمومی هیئت تکواندو استان تهران؛ مسابقات آزاد قهرمانی پسران حوزه جنوب شرق در رده های سنی نونهالان و نوجوانان به مناسبت گرامیداشت هفته دولت، روز پنجشنبه اول شهریور در مجموعه ورزشی فجر برگزار شد .

در این پیکارها ۲۸۷ تکواندوکار به روی شیاپ چانگ رفتند که در نهایت تکلیف نفرات سکونشین به شرح ذیل معرفی شد:

نونهالان///

**قرمز – مشکی :

وزن اول: ۱- سیاوش خرم ۲- ابوالفضل ملائی ۳- آرمین کاردانه و علی پاینده

وزن دوم: ۱- امیرعباس سرمدی ۲- محمدسینا ندیمی ۳- محمدقاسم قاسمی و حبیب اله محمدی

وزن سوم: ۱- محمدرضا بیجاری ۲- علیرضا نوری ۳- علیرضا دونده و آریان گراوند

وزن چهارم: ۱- امیرمحمد جمالی ۲- افشین ممی زاده ۳- سینا عرب کرمانی و عرفان ناظمی

وزن پنجم: ۱- محمدامین مومنی ۲- پرهام احمدی ۳- مهدی قاسمی و سهیل کامه

وزن ششم: ۱- یاسین مایلی ۲- عرفان محمدتقی ۳- امیرعلی غیاثی و امید قنبری

وزن هفتم: ۱- محمدصدرا سه دهی ۲- رضا اصغری ۳- سروش کرکه آبادی و ابوالفضل حسینی

وزن هشتم: ۱- علی اصغر علمی ۲- سیدمهدی حایری

وزن نهم: ۱- سیدمهدی موسوی ۲- آرمین تقی خانی

وزن دهم: ۱- محمدمهدی علیرضایی ۲- محمدرضا دانشفرد ۳- روح الله نجفی و محمدعرفان ملکی

**سبز- آبی:

وزن اول: ۱- حسین ایرانی ۲- امیرعباس خلیلی ۳- سیدمهدی مشکانی و علیرضا قویدل

وزن دوم : ۱- محمدحسین صفی ۲- محمدامین اله وردی ۳- علی نجفی و پدرام بهمنی

وزن سوم: ۱- رضا امینی مهر ۲- ابوالفضل رحمتی ۳- اشکان کمالی و سیدمهرداد میررضایی

وزن چهارم: ۱- امیرحسیم مطلبی ۲- محمد صالح دارا ۳- امیر امین مهر و محمدمهدی زارع دار

وزن پنجم: ۱- امیررضا بالازاده ۲- سیدشایان حسینی ۳- عرفان اسدپور و حسین گودرزی

وزن ششم: ۱- محمدحسین شکورزاده ۲- رادمان افسوشین ۳- محمدعرفان خالق وردی و علی اصغر عرب

وزن هفتم :۱- علی سینا امیری ۲- مهدی عبدلی ۳- محمدحسین حسن زاده خوش

وزن هشتم: ۱- یاسین فتحعلی ۲- رضا آدینه ۳- محمدامین خزائی و امیررضا صادقی

وزن نهم : ۱- امیرعباس فریس آبادی ۲- علی زیودار

وزن دهم: ۱- یوسف مهتابی ۲- مبین حسین زاده ۳- مهدی سیفی و حسین مکرم عیسی لو

نوجوانان///

**قرمز – مشکی:

وزن اول : ۱- امیرمهدی تاجیک ۲- مهدی ذوالفقاری

وزن دوم: ۱- محمد رامشینی ۲- سجاد مهین دهقان ۳- عماد بزغانی

وزن سوم: ۱- مهدی وطن نواز ۲- عرشیا طهرانی ۳- آرین بابایی و مهرداد قاسمی

وزن چهارم: ۱- مهیار شفیعی ۲- مهدی اسدی کیا ۳- فرزان آرزومندی و پارسا ابوفاضلی

وزن پنجم: ۱- ماهان مرادی ۲- محمدرضا مصطفایی ۳- علی ملکشاهی

وزن ششم: ۱- محمدمهدی خورشیدی ۲- یوسف کاشی زاده ۳- رضا جواهری و محمدمهدی محمدی

وزن هفتم: ۱- علیرضا فرح بخشی ۲- مهدی نعمتی ۳- مبین غلام جمشیدی و امیرحسین ولیجونی

وزن هشتم: ۱- سیدمحمد سپهر مشعلی ۲- ایمان محمدزاده ۳- فاضل مهدی پور و امیررضا هوشمند

وزن نهم: ۱- سامان صادقی ۲- حسین عرفانی فر ۳- محمدحسین طباطبایی و امیر امیران بستان آباد

وزن دهم: ۱- مهدی شاه گردی فرد ۲- امیرعلی میدانی نوش آبادی ۳- محمدهادی آذری و محمدمهدی آقایی

**سبز – آبی

وزن سوم: ۱- علیرضا نصری ۲- مهدی اله وردی ۳- محمدمهدی عزتی و مهرداد پروین

وزن چهارم: ۱- پوریا فلاح ۲- مهدی ملاشاهی ۳- سینا علیزاده و سیدحسین قادری

وزن پنجم: ۱- بشیر احمد بادینی ۲- سجاد دشتستانی ۳- حسین صابر و امین غلامی

وزن ششم: ۱- هومان حاجی اسماعیلی ۲- محمد احمدی ۳- حسین خسروبیگی

وزن هفتم: ۱- پرشان گرافیان ۲- وحیدرضا پلوئی

وزن هشتم: ۱- امیرحسین محمد یانی ۲- یوسف بنائی ۳- محمدرضا حسینی و علیرضا هاشمی

وزن دهم: ۱- امیرحسین جعفری ۲- علیرضا مهرپناه ۳- امیرطهماسبی و علیرضا پاکزاد

انتهای پیام/

print