با اعلام کمیته مسابقات، رقابت‌های آزاد کشوری (ورود به اردوی تیم‌ملی) نونهالان در دو گروه دختران و پسران دهه اول اردیبهشت‌ماه برگزار می‌شود؛ ثبت‌نام برای حضور در این رویداد از روز چهارشنبه – ۲۱ فروردین‌ماه آغاز خواهد شد.

به گزارش روابط عمومی هیات تکواندو استان تهران و به نقل ازسایت فدراسیون تکواندو، مسابقات آزاد کشوری (ورود به اردوی تیم‌ملی) نونهالان در دو گروه دختران و پسران دهه اول اردیبهشت‌ماه برگزار می‌شود.
مسابقات در گروه دختران از یکم اردیبهشت‌ماه به مدت ۳ روز برگزار می‌شود که ثبت نام از روز چهارشنبه – ۲۱ فروردین‌ماه آغاز می‌شود و تا روز سه‌شنبه – ۲۷ فروردین‌ماه ادامه خواهد داشت.
پیکارهای گروه پسران نیز از چهارم تا هفتم اردیبهشت‌ماه پیگیری خواهد شد و ثبت نام از ۲۱ تا ۲۹ فروردین‌ماه امکان‌پذیر می‌باشد.
متولدین ۱۱ دی‌ماه ۱۳۸۳ تا ۱۰ دی‌ماه ۱۳۸۶ جواز حضور در این رقابت‌ها را دارند؛ تاریخ دقیق برگزاری هر وزن نیز پس از پایان ثبت نام از طریق سایت فدراسیون تکواندو اطلاع رسانی خواهد شد.
گفتنی است؛ از مهم‌ترین رقابت‌های پیش‌رو نونهالان می‌توان به مسابقات قهرمانی آسیا در تیرماه و رویداد قهرمانی جهان در مردادماه اشاره کرد.

print