پومسه روی تهرانی رده سنی ۱۲ تا ۱۴ سال در تیم ملی کشورمان گفت : اولین تجربه اعزامم به مسابقات قهرمانی جهان است و امیدوارم که بتوانم در هر دو بخش انفرادی و تیمی نماینده شایسته ای باشم .

ساناز تقی پور در گفتگو با روابط عمومی هیئت تکواندو استان تهران ، قبل از اعزام به یازدهمین دوره رقابت های قهرمانی جهان چین تایپه، اذعان داشت : بعد از اینکه در رقابت های قهرمانی کشور موفق شدم به مدال طلا دست یابم ، به صورت مستقیم به اردوی تیم ملی دعوت شدم و در حال حاضر مدت یک ماه و دو هفته است که در اردو هستیم و برای مسابقات جهانی خود را آماده می کنیم .

وی در ادامه افزود : تمرینات خوبی را پشت سر گذاشته ایم و فکر می کنم به آمادگی مطلوبی رسیده ام من در بخش انفرادی استاندارد و تیمی استاندارد مبارزه خواهم کرد و همه تلاشم این است که بهترین نمایش را روی شیاپ چانگ داشته باشم .

پومسه روی تهرانی تیم ملی پیش بینی اش از کسب مدال را اینطور عنوان کرد: این مسابقات ، اولین تجربه بین المللی من است و هیچ شناختی روی رقبایم ندارم ، اما می دانم کره ، چین ، ویتنام ، فیلیپین و … از سرسخت ترین رقیبان ما به شمار می آیند.  برای کسب مدال تلاش می کنم و از شما هم می خواهم تا برایمان دعا کنید که بتوانیم پرچم کشورمان را به اهتزاز دربیاوریم .

تقی پور در بخش پایانی صحبت هایش گفت : خدارا شاکرم که به تیم ملی دعوت شدم و در تیم اعزامی ایران به مسابقات قهرمانی جهان حضور دارم ، از هیئت تهران ، مربی و خانواده ام به خاطر حمایت هایشان تشکر می کنم.

انتهای پیام/

print