مسابقات آزاد قهرمانی شهرستان پاکدشت در گروه پسران با معرفی نفرات برتر به کار خود پایان داد.

به گزارش روابط عمومی هیئت تکواندو استان تهران؛ رقابت های قهرمانی آزاد پسران شهرستان پاکدشت در رده های سنی شکوفه ها ، خردسالان، نونهالان روز جمعه ۲۵ آبان ماه به میزبانی سالن ۱۲۰۰ نفره این شهرستان برگزار شد.

در حاشیه این مسابقات از امین و امید خراسانی (قهرمانان تکواندو) و پیشکسوتان تقدیر و تجلیل شد.

اسامی نفرات برتر به شرح ذیل است:

** شکوفه ها

سبز – آبی///

وزن سوم: ۱- محمدمهدی خداشناس ۲- محمدمهدی وکیلی ۳- علی اکبر ولی و امید میرزایی

وزن چهارم : ۱- محمد طاها امامی ۲- عرفان میرزایی ۳- آریان داوودی و پرهام ترچانی

وزن پنجم: ۱- امیرحسین شکری ۲- سید محمدپارسا جلیلیان ۳- امیر گلرنگ و امین قهرمانی

وزن ششم: ۱- امیرمهدی میری ۲- کوروش مردی ۳- ماهان ابراهیمی و شاهرخ حضوری

وزن هشتم: ۱- آراد عربگل ۲- امیرحسین پور جوادیان ۳- پرهام یزدیان

وزن نهم: ۱- محمدنیما برزگر ۲- بنیامین سراب فرد ۳- سورنا جورابلو و محمد طاها شیرازی

وزن دهم: ۱- کیا شفیعی کمال آباد ۲- امین طاها پورعباسی ۳- سورنا روحانی

**خردسالان

قرمز – مشکی ///

وزن اول : ۱- ایلیا عبدی ۲- سبحان کامه ۳- محمدجواد پهلوان غلام

وزن سوم: ۱- امیرمهدی وحید ۲- هادی مولانا قیه ۳- سید هاشم فتح الهی و کیارش سرائی

وزن چهارم: ۱- امیرعلی شریعتی ۲- طاها ناظر ۳- بنیامین پیری و امیرحسین قربانی

وزن پنجم: ۱- رضا رحیمی ۲- مهدی غیاثوند ۳- ابوالفضل کیوانلو و محمدمهدی اسماعیلی

وزن ششم: ۱- امیرعلی مایلی ۲- علی رجبی ۳- محسن برهانی و مهدی کریمی

وزن هفتم : ۱- شهاب خدائی ۲- ابوالفضل ولی ۳- ماردین مرادی و محمد سیراوند

وزن نهم: ۱-مهدی نژاد حسینی پور ۲- امیرحسین مرادی ۳- علیرضا نصرت آبادی

وزن دهم: ۱- امیرمهدی بدری ۲- فربد حسن پور ۳- امیررضا خان زاده و صالح بادامه

سبز- آبی///

وزن اول: ۱- امیرعلی سوری ۲- علی اصغر خانی ۳-

وزن دوم: ۱- احسان اخلاقی ۲- محمدحسین بتویی ۳- محمدمهدی سلیمانی

وزن سوم: ۱- محمدحسین موحد دولابی ۲- محمدمهدی رضاپور ۳- ایلیا طبسی و محمد پارسا برزگردولاملان

وزن چهارم : ۱- رضا حیدرزاده عرب ۲- امیرحسین کلانتری ۲- بنیامین رشیدی

وزن پنجم: ۱- محمدمهدی عابدی ۲- بنیامین خزائی ۳- امیرنامی ثابت و علی اصغر سلمانی

وزن ششم: ۱- محمدحسین فراوان پیرلر ۲- صدرا غلامی ۳- نیما قربان زاده و محمد مهدی بیات

وزن هفتم: ۱- امیرمحمد امامی نژاد ۲- شایان ملکی ۳- سید جنید عبدالهی و ابوالفضل تیموری

وزن هشتم: ۱- ابوالفضل منصوریان ۲- مانی رستمی ۳- متین ابراهیمی و علی میرزاخانی

وزن نهم : ۱- سید مجتبی رضوی ۲- محمد مهدی اسدی ۳- امین اسداله و محمد انیسی

وزن دهم: ۱- محمدرضا اویسی ۲- امیرعلی پناهی زاده ۳- امیرعلی میکائی و مهدی علی اصغر پور

**نونهالان

قرمز – مشکی ///

وزن اول: ۱- آرمین کاردانه ۲- محمدطاها نادعلی ۳- مهدی شجاعی و پوریا بابادوست

وزن دوم: ۱- علیرضا بایسته ۲- امیرعلی باوند سوادکوهی ۳- علی شجاعی و امیرعلی هزاره

وزن سوم: ۱- امیرحسین دیوسالار ۲- حسین سمیعی ۳- امیررضا خداوردی و مهران ذولفی

وزن چهارم: ۱- رضا عباسی ۲- علی علیاری ۳- محمدرضا بیجاری و عرفان ناظمی

وزن پنجم: ۱- امیرمحمدجمالی ۲- سید محمد آچشمه ۳-محمئمهدی سلطانی و محمدمهدی نظری

وزن ششم: ۱- امیرحسین خواجه صالحی ۲- سهیل کامه ۳- مهدی شاهواروقی و مهدی علی زاده

وزن هفتم : ۱- طاها یوسفی ۲- ایمان نجفی ۳- محمدمهدی سیاسرانی و متین فرجی

وزن هشتم: ۱- رضا سیری ۲- احسان قدرتی

وزن نهم : ۱- سیدمهدی موسوی ۲- امیرمحمد بحری

وزن دهم: ۱- امیرمحمدقائد رحمتی ۲- علی اکبر یونسی ۳- سپهر طالبی و علی اصغر خانجانی

سبز- آبی ///

وزن اول : ۱- هادی فرخی چشمه ۲- سجاد رضوانی ۳- هادی رحیمی افشار و محمدطاها کاشانی

وزن دوم: ۱- صدرا محسنی خواه ۲- محمدکوروش مرادی ۳- پدرام پوررضا و محمدمهدی دروهی

وزن سوم: ۱- امیرحسین نصیری ۲- امیرمهدی ابراهیمی ۳- سید سجاد واحدی و علی اصغر طاهرزاده

وزن چهارم: ۱- محمدمهدی عبدلی ۲- محمدرضا شیربندی

وزن پنجم : ۱- شروین امرایی ۲- عرفان کاکاوندی ۳- امیرحسین جعفری

وزن هفتم: ۱- علی میری ۲- مهدی علیدادی ۳- محمدصالح محمدی

وزن هشتم : ۱- یاسین جامد بزرگ ۲- فربد مرادی ۳- امیرحسین ناطقی و یاسین پوریا

وزن نهم : ۱- دانیال پویایی ۲- ابوالفضل احمدی

وزن دهم: ۱- امیرحسین کوثری ۲- علیرضا ابراهیمی

print