پومسه روی تهرانی رده سنی ۱۵ تا ۱۷ سال تیم ملی قبل از اعزام به رقابت های قهرمانی جهان چین تایپه گفت: تاکنون ۲ مدال بین المللی در کارنامه افتخارات خود دارم و امیدوارم در مسابقات جهانی چین تایپه تعداد مدال هایم را افزایش دهم .

راضیه آقایی در گفتگو با روابط عمومی هیئت تکواندو استان تهران بیان کرد : حدود یک ماه و دو هفته است که در اردوی آماده سازی تیم ملی پومسه حاضر هستیم و خود را برای حضور در یازدهمین دوره مسابقات قهرمانی جهان آماده می کنیم، اگر خدا بخواهد ۱۹ آبان ماه اعزام خواهیم شد.

وی درباره نحوه دعوت به اردوی تیم ملی اظهار داشت: من در لیگ سال گذشته کشور موفق شدم به مدال طلا دست یابم و به همین دلیل به صورت مستقیم به اردوی تیم ملی دعوت شدم، بعد از آن با نظر کادر فنی به عنوان یکی از اعضای تیم ملی بانوان پومسه برای اعزام به چین تایپه انتخاب شدم، در کنار من ریحانه عمرانی و ساناز تقی پور به عنوان نمایندگان دختران تهران روی شیاپ چانگ مسابقات قهرمانی جهان می روند.

پومسه روی تهرانی تیم ملی درخصوص سابقه اعزام های بین المللی اش گفت:  رقابت های قهرمانی جهان چین تایپه ، سومین اعزام برون مرزی من خواهد بود،  در مسابقات انفرادی نونهالان آسیا موفق به کسب مدال برنز شدم و همچنین در پیکارهای تیمی مسابقات آسیایی چین تایپه در رده سنی نونهالان به مقام نایب قهرمانی دست یافتیم.

وی درباره میزان شناختش از حریفانش در رقابت های جهانی بیان کرد: من در رده سنی ۱۵ تا ۱۷ سال در دو بخش انفرادی و تیمی مسابقه می دهم ،  رقیبان من ۳۹ تکواندوکار هستند که همه آنها مثل خودم برای اولین بار است در  مسابقات نوجوانان شرکت می کنند ، کار سختی را پیش رو دارم و بدون تردید جدی ترین حریفانم از کره ، تایلند و چین تایپه هستند.

آقایی اضافه کرد: نمایندگان ایران در دور قبل رقابت های قهرمانی جهان با ۷ نفر مسابقه دادند که به ۲ مدال طلا رسیدند، امسال از میزان آمادگی بالایی برخوردار هستیم و روحیه مان بالاتر است امیدواریم بتوانیم بهتر نتیجه بگیریم ، من هم از مردم می خواهم تا برایم دعا کنند که به سومین مدال بین المللی ام دست یابم و نماینده شایسته ای برای استان تهران و کشورم باشم.

ملی پوش تهرانی پومسه گفت: مدت ۸ سال است که زیرنظر بدری اسدی پومسه کار می کنم و در رقابت های لیگ کشوری هم برای تیم معراج مسابقه می دهم.

 

انتهای پیام /

 

print