مرحله دوم رقابت های لیگ تکواندو پسران غرب استان تهران در رده های سنی خردسالان و نونهالان روز جمعه ۱۴ دی ماه برگزار می شود.

به گزارش روابط عمومی هیات تکواندو استان تهران؛ مرحله دوم از ششمین دوره مسابقات لیگ تکواندو غرب استان تهران با مشارکت هیئت های تکواندو بهارستان و چهاردانگه تحت عنوان (جام ستارگان آینده) ، با حضور ۲۸ تیم روز جمعه ۱۴ دی ماه به میزبانی شهرستان بهارستان (به آدرس گلستان- فلکه اول- ۲۴ متری ارغوان شرقی – خیابان تختی – جنب اداره ورزش و جوانان ) برگزار می گردد.

در لیگ دسته یک خردسالان، ۱۰ تیم حضور دارند که در پایان مسابقات دور اول، تیم انصار چهاردانگه با ۶ امتیاز صدر جدول رده بندی را از آن خود کرد. تیم منتظران مهدی (عج) با ۶ امتیاز و تفاضل کمتر دوم شد و تکنیک برتر چهاردانگه هم با ۴ امتیاز در مکان سوم قرار گرفت.

همچنین بین هفت تیم حاضر در لیگ برتر خردسالان تاکنون تیم یاران مهدی اسماعیلی و منتظران مهدی عج با امتیاز یکسان ۳ و تفاضل کمتر نسبت به هم در رده های اول و دوم جدول رده بندی جای گرفته اند. تیم آکادمی قهرمانان اسلامشهر هم با کسب یک امتیاز سوم است.

در لیگ نونهالان هم ۱۱ تیم برای کسب عنوان قهرمانی با یکدیگر به رقابت می پردازند و تیم پایگاه قهرمانی گلستان تاکنون با ۶ امتیاز صدر جدول را به نام خود ثبت کرد، آکادمی آدلان با ۶ امتیاز و تفاضل کمتر در تعقیب تیم صدرنشین است ، آکادمی قهرمانان اسلامشهر با ۴ امتیاز تاکنون جایگاه سومی را دارد.

انتهای پیام/

print