تکواندوکار تهرانی وزن ۴۹- کیلوگرم تیم ملی کشورمان گفت: در اولین سالی که در رده سنی بزرگسالان مسابقات قهرمانی آسیا شرکت کردم تنها به مدال برنز رسیدم ولی این بار در ویتنام فقط به مدال طلا می اندیشم.

ناهید کیانی نماینده استان تهران در تیم ملی در گفتگو با روابط عمومی هیئت تکواندو استان تهران؛ اذعان داشت: برای قرار گرفتن در ترکیب تیم ملی ایران در رقابت های قهرمانی آسیا ویتنام، ۴ مرحله مسابقات انتخابی را پشت سرگذاشتیم که توانستم با پشت سر گذاشتن رقبایم ، فیکس تیم ملی شوم. تمامی حریفانم در مسابقات انتخابی از آمادگی قابل قبولی برخوردار بودند و بازی ها بسیار به هم نزدیک بود.

وی درخصوص وضعیت آمادگی اش گفت: یک ماه است که در اردوی تیم ملی به سر می بریم و  چند روزی است که تمریناتمان به میزبانی رشت پیگیری می شود، فکر می کنم به آمادگی مطلوبی رسیده ام و می توانم در شیاپ چانگ مسابقات آسیایی ویتنام بدرخشم.

ملی پوش وزن ۴۹- کیلوگرم استان تهران با اشاره به اینکه تاکنون ۲مدال در مسابقات قهرمانی آسیا را در کارنامه خود دارد، در باره این مدال ها اظهار کرد: من در مسابقات قهرمانی نوجوانان آسیا به مدال طلا رسیدم اما در رقابت های قهرمانی آسیا جوانان و بزرگسالان یک مدال برنز دارم، آن موقع اولین سالی بود که وارد رده بزرگسالان شده ام و تجربه ام کمتر بود اما امسال در ویتنام فقط به کسب مدال طلا می اندیشم.

وی خاطرنشان کرد: مسابقات قهرمانی آسیا طبق رنکینگ برگزار می شود و با توجه به اینکه من وضعیت خوبی در رنکینگ دارم، رقبایم را به خوبی می شناسم و پیش از این با آنها روبه رو شده بودم البته به جز حریفی از کشور تایلند که رنکینگ یک جهان است.

کیانی نقش مربی اش را در پیشرفت وی در ورزش المپیکی تکواندو بسیار تاثیر گذار دانست و گفت: من از زمانی که به تهران آمدم مدت ۵ سال است که زیر نظر ندا زارع به عنوان مربی تمرین می کنم ، او در پیشرفت من نقش بسیار مهمی داشته است و دوست دارم در همین مصاحبه از زحمت های وی تشکر ویژه داشته باشم.

انتهای پیام/

print