رئیس فدراسیون تکواندو گفت: تهران در رده سنی پایه و پومسه بسیار موفق عمل کرده و باعث شده است تا قهرمانان ارزنده ای به کشور معرفی شوند و این خدمت بزرگی به تکواندو ایران است.

به گزارش روابط عمومی هیئت تکواندو استان تهران؛ محمد پولادگر که به عنوان رئیس مجمع ، امروز در دفتر اداره کل ورزش و جوانان استان تهران حضور داشت ، گفت:  با توجه به افتخار آفرینی های هوگوپوشان تهرانی در مسابقات قهرمانی نوجوانان جهان و دیگر تورنمنت های بین المللی باید بگویم که پنج مدال طلای جهان افتخار کمی نیست، هیئت تکواندو استان تهران عملکرد قابل قبولی در رده سنی پایه داشته و با قهرمان پروری مربیانش باعث شده است که استعداد های جدیدی به کشور و تیم ملی معرفی شوند.

وی در ادامه افزود: رشته پومسه تنها یک قدم با المپیکی شدن فاصله دارد و می توانم به راحتی بگویم که درصد زیادی از پومسه کل کشور در اختیار تهران است و این از افتخارات بزرگ هیئت پایتخت به شمار می رود.

رئیس فدراسیون تکواندو با بیان اینکه از عملکر هیئت تهران رضایت کامل دارد، خاطرنشان کرد: استان های دیگر هم بیکار ننشسته اند و رقابت سنگینی بین استان ها وجود دارد اما پایتخت توانسته تاکنون موفق عمل کند و ورزشکارانش به رویدادهای بین المللی اعزام می شوند. امیدواریم هیئت تهران در سال ۹۷ هم همین روال را در پیش بگیرد و موفق باشد.

انتهای پیام/

 

print