هفته پایانی و مراسم اختتامیه اولین دوره لیگ انفرادی حوزه جنوب غرب پنجم مهر ماه بعد از معرفی سکونشینان به کار خود پایان داد.

به گزارش روابط عمومی هیئت تکواندو استان تهران؛ هفته هفتم تا نهم (پایانی) از اولین دوره لیگ انفرادی حوزه جنوب غرب یادبود شهید تکواندوکار سعید باقی نژاد ، روز پنجشنبه پنجم مهر ماه در سالن زنده یاد سیدسعید مهیمن (خانه تکواندو پایتخت) برگزار شد.

در این پیکارها ۱۴۰ تکواندوکار طی ۹ هفته در رده های سنی خردسالان و نونهالان با یکدیگر به مبارزه پرداختند و در نهایت تکلیف برترین ها مشخص شد.

در مراسم اختتامیه این پیکارها به مناسبت هفته دفاع مقدس از جلال چروکی از رزمندگان دفاع مقدس و همچنین خانواده شهید سعید باقی نژاد تجلیل شد.

اسامی نفرات سکونشین اوزان مختلف به شرح ذیل است:

خردسالان///

**قرمز -مشکی :

وزن سوم
۱- محمد صدرا فکری
۲- محمد مهدی سعادت آگاه
۳- آرمین اجلالی

وزن پنجم
۱- امیر حسام طالبیان
۲- امیرحسین محمد خانی
۳- یوسف ملا جعفری

وزن هفتم
۱- امیرمحمد آتشفشان
۲- محمد مهدی داوودی
۳- امیرعلی کریمی

وزن نهم
۱- علی ابراهیمی
۲- نیما محجوب
۳- محمد حسین تقی پور

وزن دهم
۱- علیرضا رضایی فر
۲- فربد حسن پور
۳- مبین اسمعیل زاده

**سبز – آبی :
وزن اول
۱- امیر عباس ملکی
۲- امیر محمد احمدی
۳- محمد متین بردبار

وزن دوم
۱- ماهان شیردل
۲- امیرعلی سلیمی
۳- ابوالفضل علی قلی ها

وزن سوم
۱- علی ایرجی
۲- محمد امین علیپور
۳- محمد مهدی علی محمدی

وزن چهارم
۱- محمد مهدی ایمانی
۲- محمد صالح ابراهیمی
۳- امیر علی رحیمی

وزن پنجم
۱- امیرحسین علیزاده
۲- سعید جورابلو
۳- محمدرضا حسن دوست

وزن ششم
۱- ماهان تاتلاری
۲- سید علی حسینی
۳- علیرضا سلمانی

وزن هفتم
۱- محمد کریمی
۲- محمد ماهان قمی
۳- امیر اطهری

وزن هشتم
۱- محمد طاها فردوسیان
۲- امیر مهدی موسوی
۳- امیرعلی راهداری

وزن نهم
۱- بنیامین آدم زاده
۲- مهدی محمود خانی
۳- آروین زرگری

وزن دهم
۱- آریا عظیمی
۲- رضا محمد پرست
۳- امین رضا احمدی

نونهالان ///

**قرمز – مشکی :
وزن اول
۱- طاها فاطمی نیا
۲- ابوالفضل حاتمی پور
۳- علی خدمتی

وزن دوم
۱- محمد سام فکری
۲- ایمان کهکی
۳- آراد خیاطی

وزن سوم
۱- محمد متین واحدی
۲- کیان غفاریان
۳- مهرشاد قلیچ

وزن چهارم
۱- آرین فرهادی
۲- محمد مهدی روستایی
۳- پارسا جعفری

وزن پنجم
۱- مانی یاوری
۲- رضا عباسی
۳- پارسا سیاه پشت

وزن هفتم
۱- محمد بهنام خوشدونی
۲- ایلیا حمزه ای
۳- علیرضا شبعلی زاده

وزن نهم
۱- امین اسمعیل زاده
۲- ابوالفضل ملکی
۳- امیرحسین کریمیان

**سبز – آبی :

وزن سوم
۱- پارسا یوسفی
۲- محمد بابایی
۳- پرهام سعادتی

وزن چهارم
۱- علیرضا زرچینی
۲- علی ابراهیمی
۳- محمد مهدی سرابخشکه

وزن نهم
۱- رادین چراغی
۲- حسین محمودی
۳- ماهان آگوش

وزن دهم
۱- هاشم روح الهی
۲- محمد حسین علی پور
۳- متین کاظمیان

انتهای پیام /

print