اخبار ویژه
فهرست
صفحه اصلی
هیئت تکواندو استان تهران
تاریخچه تکواندو
اعضا هیئت رئیسه
حوزه و شهرستان ها
کمیته ستادی
رشته ها
کیوروگی
پومسه
هانمادانگ
اخبار
اخبار کل
گفت و گو
گزارش
کمیته بانوان
کمیته آموزش
کمیته مربیان
کمیته فرهنگی
کمیته استعداد یابی
کمیته روابط عمومی
کمیته مسابقات
کمیته سایت بانک اطلاعات
کمیته داوران
کمیته آزمون
کانون بسیج
کمیته تحفیقات و پژوهش
سازمان لیگ
آرشیو اخبار
۱۳۹۷
فروردین
اردیبهشت
خرداد
تیر
مرداد
شهریور
مهر
آبان
۱۳۹۶
فروردین
اردیبهشت
خرداد
تیر
مرداد
شهریور
مهر
آبان
آذر
دی
بهمن
اسفند
۱۳۹۵
فروردین
اردیبهشت
خرداد
تیر
مرداد
شهریور
مهر
آبان
آذر
دی
بهمن
اسفند
۱۳۹۴
۱۳۹۲
۱۳۹۳
۱۳۹۱
۱۳۹۰
۱۳۸۹
اخبار حوزه و شهرستان ها
اسلامشهر
باقرشهر
بهارستان
پاکدشت
پردیس
پیشوا
جنوب شرق
جنوب غرب
چهاردنگه
دماوند
رباط کریم
رودهن
شمال شرق
شمال غرب
شمیرانات
شهرری
شهریار
فیروزکوه
قدس
قرچک
تصویر
گزارش تصویری
پاراتکواندو
ویدیو
کل ویدیو
قوانین
کیوروگی
پومسه
هانمادانگ
آیین نامه
لیگ سال ۹۶
لیگ سال ۹۵
لیگ سال ۹۴
لیگ سال ۹۳
باشگاههای استان تهران
بانوان
آقایان
تالار مدال آوران
شهدای پایتخت
افتخار آفرینان سال ۹۵
اسامی داوران
آقایان
داوران بین المللی
داوران ملی
داوران درجه یک
داوران درجه دو
داوران درجه سه
ارتباط با دبیر
ارسال گزارش
فرم ها
آیین نامه

سامانه فدراسیون تکواندو
۱۵:۰۷:۵۹ - دوشنبه ۱۲ آذر ۱۳۹۷
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
دختران برگزیده مسابقات حوزه شمال شرق مشخص شدند

بعد از پایان رقابت های قهرمانی آزاد دختران شمال شرق نفرات برگزیده در دو بخش کیوروگی و پومسه به روی سکو رفتند.

به گزارش روابط عمومی هیات تکواندو استان تهران ؛ مسابقات آزاد قهرمانی حوزه شمال شرق در گروه دختران در رده های سنی شکوفه ها، خردسالان ، نونهالان و در بخش پومسه روز جمعه ۹ آذر ماه در مجموعه ورزشی شهید چمران برگزار شد .

۳۲۸ تکواندوکار در این پیکارها به روی شیاپ چانگ رفتند .

 

– اسامی برترین ها به شرح ذیل است :

پومسه///

**سبز – آبی:

زیر ۹ سال: ۱- نازنین زهرا آزاد ۲- مهرسا خوش نشین ۳- حلما اسعدی و ثمر رهبری

۹ تا ۱۲ سال : ۱- نازنین زهرا موسوی فرد ۲- فاطمه محمدعلی ۳- ثمین عبدالله پور و فاطمه قربانی

۱۲ تا ۱۴ سال : ۱- ریحانه بصارتی ۲- فرناز حبیبی ۳- یگانه کرمی و نیلوفر زارع سهیلی

۱۵ تا ۱۷ سال : ۱- ساحل سادات دریاباری ۲- پریسا آقاعلی ۳- مریم قنبری و محدثه قلی زاده

** قرمز – مشکی :

زیر ۹ سال : ۱- ثنا رجب بلوکات ۲- موژان جاهد

۹ تا ۱۲ سال : ۱- نهال آذری ۲- اکبری مهر ۳- هستی محمدی و صبا سلطانی نژاد

۱۲ تا ۱۴ سال : ۱- کژال ساعد ۲- مبینا هراتی ۳- پریناز پور صحت و فاطمه سیاوش مقدم

۱۸ تا ۳۰ سال: ۱- مریم رضا زاده ۲- هانیه شهبازی ۳- سودابه مهدی زاده و مهشاد نورانیان

کیوروگی ///

شکوفه ها

**سبز- آبی :

وزن اول : ۱- پری ماه معین ۲- هستی هراتی

وزن دوم: ۱- زهرا زاد اسمعیلی ۲- تینا حمزه

وزن سوم: ۱- بهار طهماسبی ۲- زهرا خلفی

وزن چهارم: ۱- نیلوفر فصاحت ۲- گلوریا کاظمی ۳- سیده دینا مدنی و هستی رشتبری

وزن پنجم: ۱- ریحانه مولائی ۲- ریما غلامی ۳- سما علی یاری و دینا محمدی

وزن ششم: ۱- شقایق کشاورز ۲- باران فیض آبادی ۳- سوگل سادات موسوی و آتنا جاون گر

وزن هفتم : ۱- حنانه خادمی ۲- بهاره کیانی

وزن هشتم : ۱- مائده گرگانی ۲- شراره کشاورز افشاری ۳- حنانه خانی و ثنا بایجان زاده

وزن نهم : ۱- محیا میرزائی ۲- الینا زایرگلهین ۳- شانا شفیعی و نگار آشوری

وزن دهم : ۱- ملیکا فتحی ۲- رها خادمی ۳- ساینا میرزایی و آفاق وطنی

خردسالان

**قرمز – مشکی:

وزن دوم : ۱- کوثر پیران ۲- ستایش اسدی ۳- اطرا محبی

وزن چهارم: ۱- سیده فاطمه یاسینی ۲- مبینا رحیمی ۳- نارینا فیض آبادی و کیانا ورایش

وزن پنجم: ۱- روژان علی ویردلی ۲- دینا شکوریان ۳- حلما عابدینی و پریا صفری

وزن ششم: ۱- روژان زارعی ۲- سارینا سادات موسوی

وزن هفتم: ۱- تبسم نادری ۲- تارا عابدینی ۳- ثمین استدابادی

وزن هشتم : ۱- سیده اسما کمالی ۲- ملیکا دارابی ۳- سونیا معمی وند و الینا نعلبندنژاد

وزن دهم: ۱- هونیا سحرخیز ۲- هدیه امیری ۳- مبینا احدی و مبینا نعمتی

**سبز – آبی:

وزن اول : ۱- آیناز میرزایی ۲- ضحا ولائی کبریا ۳- نازنین شهرآرام

وزن دوم : ۱- پارمیس باقری ۲- آتنا یاوری ۳- طهورا قلی پور و فاطمه بابیانی

وزن سوم: ۱- محدثه چراغی ۲- نگین غفارزاده ۳- غزل شادپور و ثنا محمدی

وزن چهارم: ۱- مانیا عاشوری ۲- پارمیس پیغام بر ۳- تینا نوری زاده و سوگند امیری

وزن پنجم: ۱- استو کانتا ۲- نسیبه مهری

وزن ششم: ۱- فاطمه نوراخرم ۲- فرشته مددلوئی ۳- پرنیان معین و ملینا صباغی

وزن هفتم: ۱- غزل عباس زاده ۲- نگار اصولی شجاعی ۳- وانیا حیدری و ریحانه دعاگو

وزن هشتم : ۱- ملیکا سادات طاهرآبادی ۲- ستایش محسنی۳- فاطمه شبه خوان و مهتاب اسمعیل بیگی

وزن نهم: ۱- آرمیتا جورابلو ۲- زهرا رضائی ۳- مائده رادان فر و نیکا روشنی

وزن دهم: ۱- نوشین سادات دریاباری ۲- ثریا ساجدی ۳- زینب ذوالفقاری و مطهره فرهادی

نونهالان

**قرمز – مشکی :

وزن اول : ۱- دیانا حبیبی ۲- سیده بهاره سعیدی فرد

وزن دوم: ۱- هستی چراغی ۲- فاطمه بختیاری ۳- نازنین فاطمه محبی

وزن سوم: ۱- ساینا کریمی ۲- مبینا سادات عباس زاده ۳- سیده هدیه سعیدی فر و فاطمه فرجی

وزن چهارم: ۱- ملیکا زمانی ۲- ساناز قاسمی ۳- صبا تاجیک و مهسا منصوری

وزن ششم: ۱- مهشید رعیت محتشمی ۲- شیدا کرمیان ۳- ملیکا رحمتی و حنانه ایرانشاهی

وزن هفتم: ۱- انسیه کریم بیاتی ۲- آرمیتا سبزعلی ۳- زهرا زبرجدی و کیمیا قائمی

وزن هشتم : ۱- حسنا مرادی ۲- سارینا بوستانی راد ۳- صبا سادات کساییان و ستایش صادقی پری

وزن دهم : ۱- کوثر سلیمانی ۲- ستایش محمدی ۳- هدیه شفیعی و سما قلعه نوعی

**سبز – آبی:

وزن سوم : ۱- پریسا سادات سید تفرشی ۲- متینا توکلی کیا ۳- نرگس فضلی و مانیا امیری

وزن چهارم: ۱- رعنا کریمی ۲- هستی توحیدلو

وزن پنجم: ۱- فاطمه حسنی ۲- عاطفه محمدپور ۳- فاطمه کفراشی و ملیکا عربی

وزن ششم: ۱- زهرا قدرتی ۲- حنانه حسینی ۳- آیدا آقاگلی جان و آناهیتا کرمی

وزن هفتم : ۱- زهرا زهره وندی ۲- مهسا ابراهیمی ۳- ستایش مشجری و حنانه جلالی یزدی

وزن هشتم: ۱- زهرا محمدزمانی ۲- ریحانه حسینی فر ۳- ریحانه فلاحتی و ریحانه کاشانی

وزن نهم: ۱- سارا عبداله پور ۲- ریحانه وفائی صدر ۳- عارفه خوش اخلاقی

وزن دهم : ۱- حانیه مهرعطا ۲- عسل غفاریان ۳- محدثه صالحی نژاد و آوا اکبری

انتهای پیام /

print

کلام روز

    داناترین مردم كسی است كه دانش ديگران را به دانش خود بيفزايد.

صفحه اینستاگرام ما

ثبت نام مسابقات تکواندو

شیاپچانگ پایتخت