photo_2017-12-30_11-40-54

به گزارش روابط عمومی هیئت تکواندو استان تهران؛ رقابت های هفته سوم تا پنجم از پنجمین دوره مسابقات لیگ تکواندو غرب استان تهران با مشارکت هیئت های بهارستان, چهاردانگه و رباط کریم تحت عنوان جام اتحاد روز جمعه مورخ ۸ دی ماه به میزبانی چهاردانگه برگزار شد.
پنجمین دوره این مسابقات در رده سنی خردسالان  با حضور ۱۲ تیم پایگاه قهرمان بهارستان ، ولیعصر،  آینده سازان شیرزاد ،  منتظران حضرت مهدی(عج) ،  آینده سازان ۲۲بهمن ، بنیاد فرهنگی صبح قریب ،  انصار چهاردانگه ،  آکادمی همایون ، نام آوران بوستان،  ایران قهرمان، آینده سازان رباط کریم ، آکادمی تکواندو رامتین پیگیری شد.

در پایان هفته ششم، آینده سازان شیرزاد با ۱۵ امتیاز در رده نخست ایستاد، انصار چهاردانگه با ۱۲ امتیاز (تفاضل۲۴) تیم دوم جدول رده بندی است و تیم منتظران حضرت مهدی(عج) با ۱۲ امتیاز(تفاضل۲۲) در تعقیب تیم اول و دوم و در مکان سوم است.

همچنین در رده سنی نونهالان ۱۰ تیم هیئت تکواندو بوستان، موسسه غیر دولتی دانشمند،  منتظران حضرت مهدی (عج) ، تکنیک برتر چهاردانگه، کانون راه انقلاب،  انصار چهاردانگه ، پایگاه شهید باکری، بنیاد فرهنگی صبح قریب،  نام آوران بوستان و آینده سازان رباط کریم  به مصاف یکدیگر رفتند.

بنیاد صبح قریب با مجموع  ۱۰ امتیاز تاکنون در جایگاه اول لیگ نونهالان است،  تیم انصار چهاردانگه با ۹  امتیاز و  تیم تکنیک برتر چهاردانگه با ۷ امتیاز در مکان های دوم و سوم جدول رده بندی قرار دارند.
آیین افتتاحیه این دوره از مسابقات با حضور مسعود لشکری، دبیر هیئت تکواندو استان تهران ,  جعفر مرادی رییس شورای شهر چهاردانگه،  حامد عیسوند نایب رییس شورای شهر,  هادی کوهی عضو شورای شهر و جمعی از مسئولان و قهرمانان ورزشی شهر چهاردانگه برگزار شد.

photo_2017-12-30_11-40-58

نتایج مسابقات لیگ خردسالان:
هفته سوم ://
آینده سازان ۲۲بهمن ۴ – آکادمی تکواندو رامتین ۶
نام آوران بوستان ۶ – آینده سازان رباط کریم ۴
منتظران حضرت مهدی (ع) ۴ – انصار چهاردانگه ۶
آکادمی همایون ۴ – آینده سازان شیرزاد ۶
ولیعصر ۲ – بنیاد فرهنگی صبح قریب ۸
ایران قهرمان ۲ – پایگاه قهرمانی بهارستان ۸

هفته چهارم ://
آینده سازان ۲۲بهمن ۳ – نام آوران بوستان ۷
منتظران حضرت مهدی (ع) ۹ – آکادمی تکواندو رامتین ۱
آکادمی همایون ۵ – آینده سازان رباط کریم ۵
ولیعصر ۱ – انصار چهاردانگه ۹
ایران قهرمان ۳ – آینده سازان شیرزاد ۷
پایگاه قهرمانی بهارستان ۸ – بنیاد فرهنگی صبح قریب ۲

هفته پنجم ://
آینده سازان ۲۲بهمن ۱ – منتظران حضرت مهدی (ع) ۹
آکادمی همایون ۸ – نام آوران بوستان ۲
ولیعصر ۴ – آکادمی تکواندو رامتین ۶
ایران قهرمان ۱۰ – آینده سازان رباط کریم ۰
بنیاد فرهنگی صبح ۳ – آینده سازان شیرزاد ۷

برترین ها ://
فنی ترین بازیکن: امیرعباس خانی (آینده سازان شیرزاد)
بهترین مربی:حجت الله نوری(پایگاه قهرمانی بهارستان)
بهترین سرپرست: کیومرث خانجانی (پایگاه قهرمانی بهارستان)

نتایج مسابقات لیگ نونهالان به شرح ذیل است:
هفته سوم ://
بنیاد فرهنگی صبح قریب ۷ – کانون راه انقلاب ۳
تکنیک برتر چهاردانگه ۸ – آینده سازان رباط کریم ۲
پایگاه شهید باکری ۳ – هیئت تکواندو بوستان ۷
انصار چهاردانگه ۶ – منتظران حضرت مهدی (ع) ۴

هفته چهارم://
بنیاد فرهنگی صبح قریب ۵ – تکنیک برتر چهاردانگه ۵
پایگاه شهید باکری ۵ – کانون راه انقلاب ۵
انصار چهاردانگه ۷ – آینده سازان رباط کریم ۳

اسامی برترین ها:
فنی ترین بازیکن : ابوالفضل روشن ضمیر (کانون راه انقلاب)
بهترین مربی:  فرهاد نصرالهی(انصار چهاردانگه)
بهترین سرپرست: مایلی (آینده سازان شیرزاد)
بهترین داوران:اصغر شریفی – استاد مهرداد چایچی

photo_2017-12-30_11-42-04

print