۲۴

فنی ترین مربی لیگ برتر نوجوانان بعد از کسب عنوان قهرمانی گفت: یکی از نکات مثبت لیگ امسال استفاده از هوگوهای الکترونیکی بود.

مریم حجتی در گفتگو با روابط عمومی هیئت تکواندو استان تهران بیان کرد: نوین طب در لیگ امسال استان تهران در دو رده سنی نونهالان و نوجوانان تیم داری کرد که موفق شدیم در لیگ نوجوانان با ۳۰ امتیاز و با فاصله امتیازی زیاد نسبت به تیم دوم قهرمان شویم.

وی درخصوص شرایط نوین طب در لیگ نونهالان گفت: تمام تلاشمان را می کنیم که در لیگ نونهالان روی سکو برویم اما متاسفانه به مشکل خوردیم و برخی بازیکنان ما مصدوم هستند و رباط صلیبی پاره کرده اند امیدوار هستیم عملکرد قابل قبولی در هشت بازی آینده داشته باشیم.

فنی ترین مربی لیگ برتر نوجوانان درباره سطح مسابقات امسال نوجوانان اذعان کرد: استفاده از هوگوهای الکترونیکی یکی از نکات مثبت لیگ امسال بود، سطح فنی بالایی داشت ، با این وجود به خاطر برخی شرایط تعداد تیم های شرکت کننده زیاد نبودند و بازی ها کم بود، امیدواریم در سال آینده تعداد حامیان مالی بیشتری برای تیم داری در لیگ پا پیش بگذارند.

وی در پاسخ به این سوال که پیروزی مقابل کدام تیم سخت تر از سایر تیم های شرکت کننده ،بود گفت: همه تیم ها خوب بودند و تکواندو کاران حتی آنها که کمربند قرمز داشتند با انگیزه ظاهر شدند، ولی بین تیم ها، تیم ۱۵ خرداد بچه های خیلی جسور و قدرتمندی داشت، جا دارد به اکرم محمدی مربی این تیم تبریک بگویم که حاضر نشد حتی یک بازیکن از بیرون بیاورد و با همان تکواندوکاران کمربند قرمز بازی ها را انجام داد.

حجتی خاطرنشان کرد: نوین طب ۵ سال است که در رده های خردسالان، نونهالان و نوجوانان تیم داری می کند و عملکرد قابل قبولی داشته است. سال گذشته من همراه تیم فرمانیه بودم.

وی درخصوص کادر فنی تیم نوین طب گفت: آزاده حسن زاده، مدت ۳ یا ۴ سال است که که با من همکاری می کند، همچنین مریم صفاری که همیشه در کنار ما بودند و از ایشان مشاوره گرفتیم.

فنی ترین مربی لیگ برتر نوجوانان دختر، در بخش پایانی صحبت هایش اظهار داشت: تیم ما ۴ سال است که در لیگ کشوری هم حاضر می شود،  امسال در لیگ نونهالان و نوجوانان با نام شمال غرب شرکت کردیم که مسابقات در دو گروه برگزار شد و ما توانستیم از گروه صعود کنیم ، سال گذشته پنجم شدیم و تنها علتش هم این بود که ۵ مهره تاثیرگذار ما در اردوی کشوری و در اختیار هیئت تهران بودند و نتوانستیم در ارنج از آنها استفاده کنیم.

print