نایب رئیس حوزه جنوب شرق گفت: در هفتمین دوره از رقابت های لیگ بانوان جنوب شرق ۷۹۷ تکواندوکار حضور دارند و ما اولین حوزه ای هستیم که در بخش هانمادانگ هم لیگ برگزار می کنیم که کار بسیار بزرگی است.

شهناز جوانمرد در گفتگو با روابط عمومی هیئت تکواندو استان تهران؛ در خصوص رقابت های لیگ بانوان حوزه جنوب شرق گفت: این هفتمین دوره است که برای بانوان حوزه مسابقات لیگ انفرادی برگزار کرده ایم ، در اولین دوره تنها ۲۰۰ تکواندوکار شرکت کرده بودند اما در این دوره ۷۹۷ شرکت کننده داریم.

وی اضافه کرد: رقابت های لیگ انفرادی حوزه جنوب شرق در سه بخش کیوروگی ، پومسه و هانمادانگ برگزار می شود. ما اولین حوزه ای هستیم که برای هانمادانگ هم لیگ گذاشته ایم و در پایان مسابقات در رده های کمربندی قرمز – مشکی و سبز – آبی هر رده سنی و در هر بخش سکونشینان مشخص می شود و به فنی ترین بازیکن حکم و هدیه ای اهدا می شود.

نایب رئیس هیئت تکواندو جنوب شرق که از سال ۱۳۸۰ نایب رئیسی این حوزه را بر عهده گرفته است ، درباره اینکه مسابقات لیگ چند هفته طول می کشد ، اذعان داشت: رقابت های لیگ جنوب شرق از اول تیر ماه آغاز شد و تا کنون بعد از گذشت چند هفته تکلیف برترین های رده کمربندی قرمز – مشکی خردسالان مشخص شده است و این هفته هم سکونشینان کمربند سبز – آبی خردسالان و تمامی رده های کمربندی نونهالان معرفی خواهند شد  و فکر می کنم تا پایان دو یا سه هفته دیگر پیش رو داشته باشیم .

جوانمرد در خصوص کادر اجرایی لیگ جنوب شرق گفت: فرشته زرگوشیان، فرزانه سیروس ، فاطمه مرادی منش و فاطمه قدرتی جزو کادر اجرایی ما هستند که بسیار به من کمک کردند، همچنین باید از مسئولان هیئت تکواندو استان تهران به ویژه مسعود لشکری دبیر هیئت برای همکاری لازم با ما تشکر و قدردانی کنم.

 

انتهای پیام/

print