پرونده مسابقات آزاد قهرمانی پسران حوزه شمال غرب بعد از معرفی نفرات سکونشین بسته شد. 

به گزارش روابط عمومی هیئت تکواندو استان تهران؛ مسابقات آزاد قهرمانی پسران حوزه شمال غرب در رده سنی خردسالان روز چهارشنبه ۲۴ مرداد ماه در سالن زنده یاد سید سعید مهیمن (خانه تکواندو پایتخت) برگزار شد.

در این پیکارها ۱۶۳ تکواندوکار به روی شیاپ چانگ رفتند که در نهایت تکلیف نفرات برتر به شرح ذیل معرفی شد:

**قرمز – مشکی:///

وزن اول :

۱- علی سهیل نوری ۲- محمدرضا امیری ۳- احسان سلطانی و پدرام مقصودی

وزن دوم:

۱- ابوالفضل صالحی فخر ۲- محمد امین نژاد ابراهیم ۳- رضا پورزارع و محمدیاسین محمودیان

وزن سوم :

۱- صدرا بابایی ۲- امیرحسین موسی زادگان ۳- ابوالفضل کریمی پور

وزن چهارم:

۱- محمد مهدی بابایی ۲- سامین حسینی فرد ۳- صدرا قره داغی و آرین ملکی

وزن پنجم:

۱- رضا رحیمی ۲- محمدیاسین عمیدی ۳- یوسف قربانی و محمد مهدی پیری

وزن ششم:

۱- محمد مهدی کوچک خانی ۲- علی رجبی ۳- امیرمحمد آتشفشان و محمد سام غفاری

وزن هفتم:

۱- دانیال محمدزاده ۲- محمدمهدی داودی ۳- محمد مهدی رفیعی و امیررضا عزتی

وزن هشتم:

۱- ایلیا الهویرنی ۲- یاشار میناوند

وزن نهم :

۱- حامی فولادزاده ۲- محمدمهدی نصرانی ۳- محمدطاها خواجوند و محمدامین صادقی

وزن دهم:

۱- فربد حسن پور ۲- محمدآرمین حمزه موحد ۳- امیرحسین سگالی و مبین مرادزاده

سبز- آبی :///

وزن اول:

۱- پارسا امینی ۲- یاسین مرادی ۳- امیرحسام منزوی و امیرمحمد غیاثوند

وزن دوم:

۱- ایلیا طبسی ۲- معین کفشی ۳- آرین رعد نیکو و محمدمهدی قلعه نویی

وزن سوم :

۱- امیرحسین زمانی ۲- علی اسمعیل ۳- عرشیا ساحلی و امیر احسان حاتم زاده

وزن چهارم:

۱- آرش مولائی ۲- امیرحسین استیری ۳- ابوالفضل رسول زاده و سپهر سعادتی

وزن پنجم:

۱- ابوالفضل اسکندری ۲- محمدرضا نوروزی ۳- آرمان مرادی و رسا شهابی

وزن ششم:

۱- سید علی کوچکی ۲- امیرعلی غفاری ۳- پارسا امینی بیاتی و شهریار ساحلی

وزن هفتم:

۱- محمدحسن رجبی ۲- دانیال خادمیان ۳- حسین خانه دان و سیدعلی غیاثی

وزن هشتم:

۱- آرتین آقازاده ۲- محمدرضا مسلمی ۳- امیررضا رضائی و امیرطاها رجبی

وزن نهم:

۱- سام عاشوری ۲- امیرسام عشقی ۳- امیر مهدی پور عیسی و علی وحی

وزن دهم:

۱-مهدی آزادپور ۲- محمد هادی آبانگاه ۳- ابوالفضل معصومی و محمد پارسا دهقانی

انتهای پیام/

print