رقابتهای آزاد قهرمانی حوزه جنوبغرب در سه رده سنی،جمعه ۲۸ دی ماه برگزار و برترین ها مشخص و معرفی شدند .

به گزارش روابط عمومی هیات تکواندو استان تهران؛

مسابقات آزاد قهرمانی پسران حوزه جنوبغرب در سه رده سنی شکوفه،خردسالان و جوانان جمعه ۲۸ د یماه با حضور ۱۵۹ هوگوپوش در سالن ورزشی هشتم شهریور برگزرار شد .

درپایان این رقابتها،برترین های اوزان دهگانه به شرح ذیل معرفی شدند؛

 رده سنی خردسالان

(قرمز مشکی)

وزن اول:۱-محمد جواد زارعی ۲-محمد مهدی عابدی۳- محمد طها نوروزی آزاد

وزن دوم:۱- محمد رضا فریس آبادی ۲-دانیال ستاری ابوالفضل شیخی ۳-رضا صفایی زاده

وزن سوم:۱-آرمین محمدی ۲-پرهام محمد زاده ۳-امیر محمد دهقان ۴-محمد صدرا فکری کسیمی

وزن چهارم :۱-محمد مهدی گل ۲-فرنام آقا محسنی فشمی۳- علی گلیج ۴-حسین محمد قاسمی

وزن پنجم:۱-علیرضا ابراهیمی ۲-محمد شکری۳- یاشار صالحی۴- امیر پوریامیکائیلی

وزن ششم:۱-محمد حسین تقی پور۲- پدرام دهقانی ۳-امیر طاها سروریان ۴-محمد طاها کارونی

وزن هفتم:۱-حسین خانه دان ۲-علیرضا زینال زاده۳- علی صالحی۴- امیررضا ملکی

وزن هشتم:۱-علی ابراهیمی ۲-امیر علی نصیرخانی ۳-علیرضا نونهال علی بابالو ۴-امیر ارسلان نگهداری

وزن نهم:۱-نیما محجوب ۲-مهدی محمود خانی۳- ارشیا محمود آبادی ۴-علی رجبی

وزن دهم:۱-آرمین صادقی ۲-محمد طاها علی نژاد۳- صدرا زارعی خلق ۴-محمد علی طیوری 

 رده سنی شکوفه ها

کمربند(پوم _قرمز)

وزن سوم :۱-احسان فرح بخش ۲-محمد صدرا شعبانی

وزن چهارم:۱-سید علی میر عبدالهی۲-عرشیا عابدی طاری۳-رادمهر سلطانی

وزن ششم:۱-پارسا رنجبر۲-سپهر مهویزانی نیا۳-محمد حسام بیاتی ۴-آریا چوبدار

وزن هفتم :امیر علی حیدری تبار ۲-عباس گلزار یوسف ۳-محمد مهدی خدابنده ۴-امیر علی حسینی محرمانی

کمربند (سبز و آبی )

وزن اول:۱-سام غفاری خسروشاهی ۲-سینا عبدلی

وزن دوم:۱-امیر علی شریفی ۲-علی سید برهانی۳-شایان عبدلی ۴-محمدطاها گودرزی

وزن سوم :۱-رضا اظهری ۲-مهدی ده ده کشی۳-امیر محمد تیموری۴-ماهان عباس زاده

وزن چهارم:۱-محمد مهدی خداشناس۲-علی گودرزی۳-محمد سجاد صدق موسوی۴-محمد مهدی خداشناس

وزن پنجم:۱-امیرحسین محمدیان ۲-پویان حسن زاده۳-پرهام نرجانی ۴-مهدی یار نوری اکران

وزن ششم:۱-سینا کرمی۲-امیررضا حسین پور ۳-پرهام رزاقی۴-آراز فیض الهی

وزن هفتم :۱-ماهان شیر دل ۲-سجاد معنی۳-ابوالفضل نعمتی۴-علی اصغر محمد علیها

وزن هشتم:۱-محمد طاها فیروزنده۲-امیر مهدی کریمیان۳-کامیار جلالوندی۴-امیر مهدی کریمیان

وزن نهم:۱-آرش صوفی۲-سید محمد رضا حسینی۳-امیر محمد خانی ۴-سورنا جورابلو

وزن دهم:۱-آراد دزمانی۲-ارمیا میرزایی۳-امیر علی زمانی ۴-محمد هادی سیفی

رده سنی جوانان و بزرگسالان:

وزن دوم :۱-محمد امین تاجیک ۲-علی کنعانی

وزن سوم:۱-علی صمدی ثمرین۲- علی صادقی

وزن چهارم:۱-بنیامین تاجیک ۲-محمد جواد حسنلو

print