اخبار ویژه
فهرست
صفحه اصلی
هیئت تکواندو استان تهران
تاریخچه تکواندو
اعضا هیئت رئیسه
حوزه و شهرستان ها
کمیته ستادی
رشته ها
کیوروگی
پومسه
هانمادانگ
اخبار
اخبار کل
گفت و گو
گزارش
کمیته بانوان
کمیته آموزش
کمیته مربیان
کمیته فرهنگی
کمیته استعداد یابی
کمیته روابط عمومی
کمیته مسابقات
کمیته سایت بانک اطلاعات
کمیته داوران
کمیته آزمون
کانون بسیج
کمیته تحفیقات و پژوهش
سازمان لیگ
آرشیو اخبار
۱۳۹۶
فروردین
اردیبهشت
خرداد
تیر
مرداد ماه
شهریور ماه
مهرماه
۱۳۹۵
فروردین
اردیبهشت
خرداد
تیر
مرداد
شهریور
مهر
آبان
آذر
دی
بهمن
اسفند
۱۳۹۴
۱۳۹۲
۱۳۹۳
۱۳۹۱
۱۳۹۰
۱۳۸۹
اخبار حوزه و شهرستان ها
اسلامشهر
باقرشهر
بهارستان
پاکدشت
پردیس
پیشوا
جنوب شرق
جنوب غرب
چهاردنگه
دماوند
رباط کریم
رودهن
شمال شرق
شمال غرب
شمیرانات
شهرری
شهریار
فیروزکوه
قدس
قرچک
تصویر
گزارش تصویری
پاراتکواندو
ویدیو
کل ویدیو
قوانین
کیوروگی
پومسه
هانمادانگ
آیین نامه
لیگ سال ۹۶
لیگ سال ۹۵
لیگ سال ۹۴
لیگ سال ۹۳
باشگاههای استان تهران
بانوان
آقایان
تالار مدال آوران
شهدای پایتخت
افتخار آفرینان سال ۹۵
مربیان
اسامی داوران
آقایان
داوران بین المللی
داوران ملی
داوران درجه یک
داوران درجه دو
داوران درجه سه
ارتباط با دبیر
ارسال گزارش
فرم ها
سامانه فدراسیون تکواندو
۱۹:۴۰:۱۵ - پنج شنبه ۹ آذر ۱۳۹۶
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
صدرنشینی هیئت شمال شرق در لیگ برتر دختران نونهال
 رقابت های هفته یازدهم و دوازدهم لیگ برتر نونهالان دختر “جام شکوفه ها” امروز  ۹ آذر ماه با صدرنشینی تیم هیئت شمال شرق به کار خود پایان داد.

به گزارش روابط عمومی هیئت تکواندو استان تهران، هفته یازدهم و دوازدهم دوازدهمین دوره مسابقات لیگ برتر نونهالان دختر “جام شکوفه ها” امروز پنجشنبه ۹ آذر به میزبانی خانه تکواندو پایتخت برگزار شد.

در پایان هفته دوازدهم، تیم هیئت شمال شرق با  ۹ برد، ۲ مساوی و یک باخت و کسب ۲۹  امتیاز در صدر جدول رده بندی قرار گرفت.

تیم شهرداری شهر قدس با ۹ برد و ۳ باخت و مجموع ۲۷  امتیاز در رده دوم جای دارد و تیم ملی پوشان آینده با ۸ برد ، ۲ تساوی و ۲ باخت و کسب ۲۶ امتیاز در مکان سوم قرار گرفت.

نتایج مسابقات هفته یازدهم و دوازدهم  به شرح ذیل است:

هفته یازدهم:///

شهرداری قدس ۸ – ۲ هیئت اسلامشهر

فجر ۶ –  ۴ هیئت بهارستان

هیئت جنوب غرب ۴ – ۶ ملی پوشان آینده

نوین طب ۲ – ۸ هیئت شمال شرق

آینده سازان۳  – ۷ آناهید رزم

هفته دوازدهم: ///

فجر ۷ – ۳ هیئت اسلامشهر

هیئت جنوب غرب ۴ –۶  شهرداری شهر قدس

نوین طب ۴ – ۵ هیئت بهارستان

آینده سازان یک  – ۹ ملی پوشان آینده

آناهید رزم ۴ – ۶هیئت شمال شرق

اسامی برترین ها: ///

فنی ترین تیم: تیم هیئت شمال شرق

فنی ترین مربی: فاطمه رحیم زینالی از تیم هیئت شمال شرق

فنی ترین بازیکن: نادیا پناهی از تیم ملی پوشان آینده

بهترین سرپرست: زهرا مکاری از تیم آینده سازان

تیم اخلاق: تیم آینده سازان

بهترین داور: ژیلا رهنورد

انتهای پیام/

پرینت از مطلب
سخن روز

    ۱۳۶۷۸۴

    گرامی باد هفته وحدت، که هفته نور و سرور، و ایام شادی و همبستگی است.

شهدای پایتخت
    • گیتی نما ۲۳

صفحه اینستاگرام ما

    instagram-1

ثبت نام مسابقات تکواندو

    Untitled-1

تقویم ورزشی سال ۱۳۹۶
تبلیغات

    saderat