جلسه هم اندیشی مسئولان، مربیان و داوران هیئت تکواندو حوزه جنوب شرق با حضور مسعود لشکری، دبیر هیئت تکواندو استان تهران روز شنبه ۱۶ تیر ماه برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی هیئت تکواندو استان تهران؛ جلسه هم اندیشی حوزه جنوب شرق با حضور مسعود لشکری دبیر هیئت تکواندو استان تهران، موسوی زاده رییس اداره ورزش و جوانان حوزه جنوب شرق ، جلال چروکی رئیس کمیته بازرسی هیئت تکواندو تهران و جمعی از مربیان و داوران حوزه جنوب شرق روز شنبه ۱۶ تیر ماه در فرهنگسرای شکوفه برگزار شد.

محمدرضا زوار ، رئیس حوزه جنوب شرق در ابتدای این جلسه ضمن خیر مقدم به حضار ، گزارشی از عملکرد حوزه در سال ۹۶ حوزه و برنامه های سال ۹۷ ارائه داد.

مسعود لشکری ، دبیر هیئت تکواندو استان تهران نیز برگزاری این جلسات پرسش و پاسخ بین حوزه ها را از جمله اقدامات شایسته و موثر قلمداد و اعلام کرد : حوزه جنوب شرق یکی از حوزه های فعال هیئت تکواندو استان تهران به شمار می رود که جا دارد از مربیان ، داوران و مسئولان حوزه تشکر کنیم ، برای اینکه فعالیت ها به درستی انجام شود و قطار تکواندو پایتخت روی ریل موفقیت پیش برود ، نیاز داریم که همه با یکدیگر همدل باشیم.

وی ادامه داد: سال ۹۷ ، شروع خوبی برای تکواندو به ویژه استان تهران داشت و تیم ملی نوجوانان با افتخارآفرینی ۵ هوگوپوش پایتخت و تلاش های محمدرضا زوار به عنوان مدیر فنی  موفق شد قهرمان جهان شود.

در ادامه مراسم ، رییس اداره ورزش و جوانان حوزه جنوب شرق ، صحبت هایی را مطرح کرد و جلسه پرسش و پاسخ داوران و مربیان برگزار شد.

انتهای پیام /

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

print