photo_2018-03-07_22-43-05

رئیس فدراسیون تکواندو گفت: عملکرد هیئت تکواندو تهران در سال ۱۳۹۶ نشان داد که این هیئت فعالیت چشمگیر و ارزنده ای داشته و رفته رفته به روزهای اوج خود باز می گردد.

به گزارش روابط عمومی هیئت تکواندو استان تهران؛ محمد پولادگر، رئیس فدراسیون تکواندو در مراسم  امروزتجلیل از قهرمانان بین المللی و ملی ،  پیشکسوتان، مربیان، داوران و خانواده شهدای گرانقدر اظهار کرد: فعالیت هیئت تکواندو استان تهران در سال ۱۳۹۶ بسیار چشمگیر و ارزنده بوده است و خوشحال هستم که تکواندو پایتخت به تدریج در حال بازگشت به روزهای اوج خود است.

وی در ادامه توضیح داد: هدف فدراسیون همیشه این بوده که تهران با توجه به اینکه پایتخت کشور است و تمامی نگاه ها را به خود جلب می کند، شاخص تر از سایر هیئت های ایران باشد و خوشبختانه ما در حال حاضر این ویژگی را در هیئت تکواندو استان تهران شاهد هستیم و این مهم به کمک زحمت کشان و دست اندرکاران زحمت کش این هیئت به دست آمده است.

پولادگر تاکید کرد: فدراسیون به طور قطع برای پیش برد اهداف و برنامه های هیئت تهران در سال ۹۷ به آنها کمک خواهد کرد.

رئیس فدراسیون تکواندودر بخش پایانی صحبت هایش برگزاری مراسم باشکوه تجلیل از قهرمانان ، پیشکسوتان ، مربیان و داوران و خانواده های شهدای گرانقدر تکواندوکار را برگ زرینی در افتخارات این هیئت در سال ۹۶ قلمداد کرد.

print