مسابقات قهرمانی پسران حوزه شمال شرق در بخش کیوروگی و هانمادانگ روز جمعه ۱۶ شهریورماه برگزار شد و برترین ها به روی سکو رفتند.

به گزارش روابط عمومی هیئت تکواندو استان تهران؛ رقابت های قهرمانی حوزه شمالشرق در بخش پسران و در بخش کیوروگی در رده های سنی خردسالان و شکوفه ها و هانمادانگ روز جمعه ۱۶ شهریور ماه به میزبانی مجموعه ورزشی شهید چمران برگزار گردید.

در این پیکارها ۲۴۱ تکواندوکار حضور داشتند که در نهایت برترین ها به شرح ذیل معرفی شدند:

**خردسالان

قرمز _ مشکی///

وزن اول
مقام اول : محمد رضا نراقی
مقام دوم : شروین والهی

وزن سوم
مقام اول : محمد مهدی کریمی
مقام دوم : فرزام قلیچ خانی

وزن پنجم
مقام اول : آیدین پروین
مقام دوم : پدرام سمایی حکم آباد
مقام سوم : علی جلیلوند

وزن ششم
مقام اول : مهریاد محمد یاری
مقام دوم : ایلیا امیر خانی
مقام سوم : سینا رحمی زاد

وزن نهم
مقام اول : محمد پرهام چنگی
مقام دوم : امیر علی قلعه قوند
مقام سوم : علی بابایی

وزن دهم 
مقام اول : محمد مهدی افشاری نعمتی
مقام دوم : امیر علی جیرودی
مقام سوم : بنیامین فتحی
مقام چهارم : سپهر رضائی

سبز و آبی///

وزن اول
مقام اول : رضا صفایی زاده
مقام دوم : مهرشاد داشخانه
مقام سوم : متین رجبعلی دهقی
مقام چهارم : پرهام شاملو کاظمی

وزن دوم
مقام اول : امیر مهدی ربیعی
مقام دوم : محمد محراب طاهر نژاد بهروز
مقام سوم : ایلیا رشیدی
مقام چهارم : ایلیا امجدیان

وزن سوم
مقام اول : امیر علی نوفرستی
مقام دوم : امیر رضا کمالی شلوه سفلی
مقام سوم : علیرضا گلی
مقام چهارم : سید بنیامین موسویان

وزن چهارم
مقام اول : آرشام رضایی
مقام دوم : امیر رضا کیانی فر
مقام سوم : مهدی سلیمی زاده

وزن پنجم
مقام اول : محمد طه کامکار
مقام دوم : علی جعفری دولابی
مقام سوم : آریا جعفری
مقام چهارم : سید علی حسینی

وزن ششم
مقام اول : مانی زمانی آشتیانی
مقام دوم : ایمان محمدی تازه کند

وزن هفتم
مقام اول : حسین خانه دان شندی
مقام دوم : سینا نوروزی
مقام سوم : امیر رضا کمرودی
مقام چهارم : سینا احمدی وزنه

وزن دهم
مقام اول : امیر محمد یعقوبی
مقام دوم : امیر حسین امجدیان
مقام سوم : پرهام رضا سلطانی
مقام چهارم : ارشیا خلیلی آغداش

 

**شکوفه ها

سبز – آبی///

وزن دوم
مقام اول : متین میرزایی
مقام دوم : محمد حسین جباری

وزن چهارم 
مقام اول : دانا رنجبر
مقام دوم : ایمان شیردل
مقام سوم : امیر عباس حسینی
مقام چهارم : علی محمدی

وزن پنجم
مقام اول : تیام عزیزی
مقام دوم : محمد حسین جلالی
مقام سوم : امیر علی ضیائی
مقام چهارم : ابوالفضل واحدی

وزن ششم
مقام اول : امیر رضا حسین پور خطبه سرا
مقام دوم : پرهام محسنی مالوانی
مقام سوم : امیرحسین عظیمی
مقام چهارم : متین خادمی ورنامخواستی

وزن نهم
مقام اول : امیر حسین رضایی
مقام دوم : سید امیر علی حسینی
مقام سوم : بهراد ناطقی
مقام چهارم : ابوالفضل سالاریه

وزن دهم
مقام اول : محمد امین حیدری
مقام دوم : سپهر کریمی مریدانی
مقام سوم : طاها زارعی
مقام چهارم : سینا کیشانی فراهانی

print