رقابت های لیگ تکواندو غرب استان تهران، ۲۹ آذر با برگزاری مسابقات هفته اول و دوم آغاز و تکلیف تیم های صدرنشین جدول رده بندی مشخص شد.
به گزارش روابط عمومی هیات تکواندو استان تهران؛ پرونده ششمین دوره مسابقات لیگ تکواندو غرب استان تهران با مشارکت هیات های بهارستان و چهاردانگه تحت عنوان (جام ستارگان آینده) روز پنجشنبه ۲۹ آذر ماه با حضور ۲۸ تیم به میزبانی بخش چهاردانگه در مجموعه ورزشی شهید همت باز شد.
در رقابت های لیگ دسته یک خردسالان،  ۱۰ تیم پایگاه قهرمانی بهارستان، منتظران حضرت مهدی(عج)،  آینده سازان ۲۲بهمن، انصار چهاردانگه، ابزار تهران، اکادمی ونداد، رویین تنان، آینده سازان تکواندو اسلامشهر، شهید بهشتی و تکنیک برتر چهار دانگه با یکدیگر به مبارزه پرداختند که در نهایت در پایان مسابقات هفته دوم ، تیم انصار چهاردانگه با ۶ امتیاز در صدر جدول رده بندی قرار گرفت.  تیم منتظران مهدی (عج) با ۶ امتیاز و تفاضل کمتر دوم شد و تکنیک برتر چهاردانگه هم با ۴ امتیاز در مکان سوم ایستاد.
در لیگ برتر خردسالان نیز هفت تیم کیان راز تندرستی، منتظران مهدی عج، انصار چهاردانگه، یاران مهدی اسماعیلی، آکادمی قهرمانان اسلامشهر،  پایگاه قهرمانی بهارستان و آکادمی عبدی فر حضور یافتند که در پایان مبارزات هفته اول،  تیم یاران مهدی اسماعیلی  و منتظران مهدی عج با امتیاز یکسان ۳ و تفاضل کمتر نسبت به هم در رده های اول و دوم جدول رده بندی جای گرفتند. تیم آکادمی قهرمانان اسلامشهر هم با کسب یک امتیاز سوم شد.
همچنین در رده سنی نونهالان یازده تیم منتظران حضرت مهدی (عج)،  تکنیک برتر چهاردانگه ، انصار چهاردانگه، آکادمی آدلان، اکادمی ونداد،  پایگاه قهرمانی بهارستان، آکادمی امین نواز، ابزار تهران ، سلمان فارسی ، اکادمی قهرمانان اسلامشهر و پایگاه قهرمانی گلستان به روی شیاپ چانگ رفتند و در پایان مسابقات هفته دوم ، تیم پایگاه قهرمانی گلستان  با ۶ امتیاز صدر جدول را به نام خود ثبت کرد،  آکادمی آدلان با ۶ امتیاز و تفاضل کمتر در تعقیب تیم صدرنشین است ، آکادمی قهرمانان اسلامشهر  با ۴ امتیاز تاکنون جایگاه سومی را دارد.
نتایج مسابقات خردسالان لیگ غرب تهران  به شرح ذیل است:

لیگ دسته یک///
ابزار تهران ۲ – منتظران مهدی عج ۸
رویین تنان ۴- آینده سازان تکواندو اسلامشهر ۶
شهید بهشتی ۶-آینده سازان۲۲بهمن ۴
پایگاه قهرمانی بهارستان ۵-تکنیک برتر چهاردانگه ۵
پایگاه قهرمانی بهارستان ۷-آکادمی ونداد ۳
ابزار تهران ۲-انصار چهاردانگه ۸
شهید بهشتی ۳-منتظران مهدی عج ۷
آینده سازان اسلامشهر ۳- تکنیک برتر چهاردانگه ۷
انصار چهاردانگه ۹-آکادمی ونداد ۱
رویین تنان ۲-آینده سازان ۲۲ بهمن ۸
لیگ برتر  ///
کیان راز تندرستی ۲- منتظران مهدی عج ۸
انصار چهاردانگه ۲- یاران مهدی اسماعیلی ۸
آکادمی قهرمانان اسلامشهر ۵-پایگاه قهرمانی بهارستان ۵
نتایج مسابقات لیگ دسته یک نونهالان : ///
آکادمی آدلان ۶- انصار چهاردانگه ۴
آکادمی ونداد  ۱- پایگاه قهرمانی گلستان ۸
 آکادمی امین نواز ۵-تکنیک برتر چهاردانگه ۵
آکادمی آدلان۶- ابزار تهران۴
آکادمی امین نواز ۳- اکادمی قهرمانان اسلامشهر ۷
آکادمی سلمان فارسی ۴-منتظران مهدی عج ۶
پایگاه قهرمانی بهارستان ۶- آکادمی ونداد۴
پایگاه قهرمانی گلستان ۷-انصار  چهاردانگه ۳
پایگاه قهرمانی بهارستان ۵- تکنیک برتر چهاردانگه ۵
آکادمی سلمان فارسی ۴- ابزار تهران ۶
منتظران۵- اکادمی قهرمانان اسلامشهر ۵
print