جلسه هم اندیشی هیئت تکواندو بهارستان در خصوص بررسی عملکرد سال ۹۶ و اهداف برنامه ریزی شده سال ۹۷ هیئت تکواندو شهرستان روز دوشنبه اول مرداد ماه برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی هیئت تکواندو استان تهران؛ جلسه هم اندیشی هیئت تکواندو بهارستان با حضور مسعود لشکری دبیر هیئت تکواندو استان تهران ، رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان، جلال چروکی مسئول کمیته بازرسی و مسئولان هیئت بهارستان و تعدادی از مربیان و داوران شهرستان روز دوشنبه اول مرداد ماه در دفتر اداره کل ورزش و جوانان شهرستان بهارستان برگزار گردید.

حسن داورزنی، رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان بهارستان در این جلسه ضمن خیر مقدم به حضار اعلام کرد: بهارستان یکی از قطب های هیئت تکواندو استان تهران محسوب می شود خدارا شاکر هستیم که با برنامه ریزی صحیح توانستیم تمامی اهداف پیش بینی شده شهرستان را در تکواندو پیش ببریم.

وی اضافه کرد: حضور پرتعداد قهرمانان در بهارستان نشان می دهد که ما از پتانسیل های بالایی در رشته ورزشی تکواندو برخوردار هستیم. از هیئت تهران هم تشکر می کنم که با در اختیار گذاشتن تجهیزات سخت افزاری و نرم افزاری لازم، ما را در پیش برد اهدافمان یاری کرده اند این نشان می دهد که مسئولان هیئت نگاه ویژه ای به شهرستان ها دارند ، امیدواریم با همه این حمایت ها همواره در سطح استان اول باشیم.

مسعود لشکری، دبیر هیئت تکواندو استان تهران هم در این جلسه از مسئولان هیئت تکواندو شهرستان بهارستان تشکر کرد و اذعان داشت: یکی از برنامه های هیئت تکواندو استان تهران در سال ۹۷ این است که به شهرستان ها سر بزنیم و تلاشمان ارتقای این رشته ورزشی در سطح حوزه و شهرستان ها باشد، بهارستان یکی از بهترین شهرستان های ما محسوب می شود و حضور پرتعداد قهرمانان در این شهرستان نشان می دهد که توانسته اند سرلوحه ای برای سایر هیئت ها باشند.

وی در ادامه افزود: برگزاری لیگ بهارستان یکی از اقدامات قابل توجه این شهرستان در سال ۹۶ است که توانستند این مسابقات را با کیفیت بالا و پربار برگزار کنند . به یاد داشته باشیم که هیچ موفقیتی بدون همدلی و اتحاد به دست نمی آید.

 

 

print